Mavraj: Kurti s’kishte asnjë simpati për luftën, fliste vetëm për koncepte pacifiste

para 2 muajve - Gazeta Express

Publicisti Muhamet Mavraj ka folur për vizitën në Hagë tek ish-krerët e UÇK-së të cilën e zhvilloi në 25-vjetorin e protestave studentore. Ndër të tjerash, ai tha se ka besuar që Kurti do të jetë kaq indiferent...

Mavraj: Kurti s’kishte asnjë simpati për luftën, fliste vetëm për koncepte pacifiste

para 2 muajve - GazetaBlic

Publicisti Muhamet Mavraj ka folur për vizitën në Hagë tek ish-krerët e UÇK-së të cilën e zhvilloi në 25-vjetorin e protestave studentore. Ndër të tjerash, ai tha se ka besuar që Kurti do të jetë kaq indiferent...

Çka i tha Hashim Thaçi? Mavraj: E kish marrë malli shumë, ma ka thirrë emrin prej larg

para 2 muajve - Gazeta Express

Gazetari Muhamet Mavraj tha se në vizitën e tij në Hagë më së shumti ka qëndruar me ish-presidentin Hashim Thaçi. Mavraj tha se Thaçin e kishte marrë malli shumë. I pyetur në “Frontal” në T7 se çka bisedoi...

Mavraj flet pas vizitës në Hagë: Po mbahen nën shumë dryna, baca Jakup më tha nuk e di pse jam këtu

para 2 muajve - Gazeta Express

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje për vizitën në Hagë tek ish-krerët e UÇK-së të cilën e zhvilloi në 25-vjetorin e protestave studentore. Ai tha se ish-liderët e UÇK-së që po mbahen në paraburgim...

“Rexhep Selimi pikturon në burg, ekspozita do të bëhet në Prishtinë”

para 2 muajve - Epoka e Re

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje në “Frontal” në T7 për vizitën e zhvilluar në Hagë te ish-krerët e UÇK-së. Ai tha se ata kanë programe që ia kanë përshtatur shumë mirë vetës së tyre, duke përmendur...

Çka i tha Hashim Thaçi? Mavraj: E kish marrë malli shumë, ma ka thirrë emrin prej larg

para 2 muajve - Epoka e Re

Gazetari Muhamet Mavraj tha se në vizitën e tij në Hagë më së shumti ka qëndruar me ish-presidentin Hashim Thaçi. Mavraj tha se Thaçin e kishte marrë malli shumë. I pyetur në “Frontal” në T7 se çka bisedoi...

Mavraj: Rexhep Selimi pikturon në burg, ekspozita do të bëhet në Prishtinë

para 2 muajve - GazetaBlic

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje për vizitën e zhvilluar në Hagë te ish-krerët e UÇK-së. Ai tha se ata kanë programe që ia kanë përshtatur shumë mirë vetës së tyre, duke përmendur Rexhep Selimin...

Mavraj tregon çka i tha Hashim Thaçi: E kish marrë malli shumë, ma ka thirrë emrin prej larg

para 2 muajve - OraInfo

Çka i tha Hashim Thaçi? Mavraj: E kish marrë malli shumë, ma ka thirrë emrin prej larg. Gazetari Muhamet Mavraj tha se në vizitën e tij në Hagë më së shumti ka qëndruar me ish-presidentin Hashim Thaçi....

“Baca Jakup më tha nuk e di pse jam këtu”, Mavraj pas vizitës në Hagë: Po mbahen nën shumë dryna

para 2 muajve - GazetaBlic

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje për vizitën në Hagë tek ish-krerët e UÇK-së të cilën e zhvilloi në 25-vjetorin e protestave studentore. Ai tha se ish-liderët e UÇK-së që po mbahen në paraburgim...

Mavraj: Rexhep Selimi pikturon në burg, ekspozita do të bëhet në Prishtinë

para 2 muajve - Infokusi

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje në “Frontal” në T7 për vizitën e zhvilluar në Hagë te ish-krerët e UÇK-së. Ai tha se ata kanë programe që ia kanë përshtatur shumë mirë vetës së tyre, duke përmendur...

Të akuzuarit në Hagë, filluan si atdhetarë e dolën tradhtarë

para 2 muajve - Bota Sot

Para se të vizitohen të akuzuarit në Gjykatën Speciale në Hagë duhet të mendohet për viktimat që u vranë nga dora e zë për pushtet, duhet të mendohet se edhe këta viktima kishin të drejtë të jetojnë dhe...

Mavraj: Rexhep Selimi pikturon në burg, ekspozita do të bëhet në Prishtinë

para 2 muajve - Lajmi.net

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje për vizitën e zhvilluar në Hagë te ish-krerët e UÇK-së. Ai tha se ata kanë programe që ia kanë përshtatur shumë mirë vetës së tyre, duke përmendur Rexhep Selimin...

Mavraj flet pas vizitës në Hagë: Po mbahen nën shumë dryna, baca Jakup më tha nuk e di pse jam këtu

para 2 muajve - Lajmi.net

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje për vizitën në Hagë tek ish-krerët e UÇK-së të cilën e zhvilloi në 25-vjetorin e protestave studentore. Ai tha se ish-liderët e UÇK-së që po mbahen në paraburgim...

“Baca Jakup më tha nuk e di pse jam këtu”, Mavraj pas vizitës në Hagë: Po mbahen nën shumë dryna

para 2 muajve - Infokusi

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje për vizitën në Hagë tek ish-krerët e UÇK-së të cilën e zhvilloi në 25-vjetorin e protestave studentore. Ai tha se ish-liderët e UÇK-së që po mbahen në paraburgim...

“Rexhep Selimi pikturon në burg, ekspozita do të bëhet në Prishtinë”

para 2 muajve - Periskopi

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje në “Frontal” në T7 për vizitën e zhvilluar në Hagë te ish-krerët e UÇK-së. Ai tha se ata kanë programe që ia kanë përshtatur shumë mirë vetës së tyre, duke përmendur...

Mavraj: Rexhep Selimi pikturon në burg, ekspozita do të bëhet në Prishtinë

para 2 muajve - Fakti Ditor

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje në “Frontal” në T7 për vizitën e zhvilluar në Hagë te ish-krerët e UÇK-së. Ai tha se ata kanë programe që ia kanë përshtatur shumë mirë vetës së tyre, duke përmendur...

“Rexhep Selimi pikturon në burg, ekspozita do të bëhet në Prishtinë”

para 2 muajve - Insajderi.org

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje në “Frontal” në T7 për vizitën e zhvilluar në Hagë te ish-krerët e UÇK-së. Ai tha se ata kanë programe që ia kanë përshtatur shumë mirë vetës së tyre, duke përmendur...

“Rexhep Selimi pikturon në burg, ekspozita do të bëhet në Prishtinë”

para 2 muajve - Ekonomia Online

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje në “Frontal” në T7 për vizitën e zhvilluar në Hagë te ish-krerët e UÇK-së. Ai tha se ata kanë programe që ia kanë përshtatur shumë mirë vetës së tyre, duke përmendur...

Mavraj tregon se çka biseduan me Thaçin: E kish marrë malli shumë, ma ka thirrë emrin prej larg

para 2 muajve - Insajderi.org

Gazetari Muhamet Mavraj tha se gjatë vizitës së tij në Hagë më shumë ka qëndruar me ish-presidentin Hashim Thaçi. Mavraj tha se Thaçin e kishte marrë malli shumë. I pyetur se çka bisedoi me ish-presidentin...

Pse duhej SHIK-ku dhe organizata “Shqiponjat e Zeza”, si imitim i “Dorës së Zezë” të Serbisë?!

para 2 muajve - Bota Sot

Prokuroria pranë Gjykatës Speciale të Kosovës në Hagë ka dorëzuar përfundimisht akt-akuzën për disa krerë të ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, përfshirë dhe ish-presidentin, Hashim Thaçi. Pikërisht kjo e...

Çka i tha Hashim Thaçi? Mavraj: E kish marrë malli shumë, ma ka thirrë emrin prej larg

para 2 muajve - Fakti Ditor

Gazetari Muhamet Mavraj tha se në vizitën e tij në Hagë më së shumti ka qëndruar me ish-presidentin Hashim Thaçi. Mavraj tha se Thaçin e kishte marrë malli shumë. I pyetur në “Frontal” në T7 se çka bisedoi...

Mavraj flet pas vizitës në Hagë: Po mbahen nën shumë dryna, baca Jakup më tha nuk e di pse jam këtu

para 2 muajve - Ekonomia Online

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje për vizitën në Hagë tek ish-krerët e UÇK-së të cilën e zhvilloi në 25-vjetorin e protestave studentore. Ai tha se ish-liderët e UÇK-së që po mbahen në paraburgim...

Mavraj flet pas vizitës në Hagë: Po mbahen nën shumë dryna, baca Jakup më tha nuk e di pse jam këtu

para 2 muajve - Fakti Ditor

Gazetari Muhamet Mavraj ka shpalosur detaje për vizitën në Hagë tek ish-krerët e UÇK-së të cilën e zhvilloi në 25-vjetorin e protestave studentore. Ai tha se ish-liderët e UÇK-së që po mbahen në paraburgim...

Pse duhej SHIK-ku dhe organizata “Shqiponjat e Zeza”, si imitim i “Dorës së Zezë” të Serbisë?!

para 2 muajve - Pika

Prokuroria pranë Gjykatës Speciale të Kosovës në Hagë ka dorëzuar përfundimisht akt-akuzën për disa krerë të ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, përfshirë dhe ish-presidentin, Hashim Thaçi. Pikërisht kjo e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK