Rrëmbyen dy vëllezërit në autostradën Durrës-Tiranë

më 10.2022 - Zhurnal

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë. Gazetarja Klodiana Lala raporton për News24 dhe BalkanWeb se një prej personave të...

Rrëmbimi i dy vëllezërve në Durrës, policia shpall në kërkim mikun e Rrumit

më 10.2022 - Bota Sot

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy persona për rrëmbimin e dy vëllezërve Beqiraj mbrëmjen e së shtunës në autostradën Tiranë-Durrës. Burime për Abc bëjnë me dije se një nga personat e shpallur...

EMRI/ Rrëmbimi i dy vëllezërve në Durrës, policia shpall në kërkim një nga autorët

më 10.2022 - ABC News

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy persona për rrëmbimin e dy vëllezërve Beqiraj mbrëmjen e së shtunës në autostradën Tiranë-Durrës. Burime për Abc bëjnë me dije se një nga personat e shpallur...

EMRI/ Rrëmbyen dy vëllezërit në autostradën Durrës-Tiranë, policia shpall n...

më 10.2022 - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë. Gazetarja Klodiana Lala raporton për News24 dhe BalkanWeb se një prej personave të...

Dhuna dhe rrëmbimi i vëllezërve Beqiraj në autostradë, shpallet në kërkim një person. Emri

më 10.2022 - NOA

Durrës- Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë dy ditë me parë. Një prej personave të shpallur në kërkim...

EMRI/ Rrëmbeu dy vëllezërit, policia shpall në kërkim autorin, mik i “Rrumit”

më 10.2022 - Albeu

Policia ka shpallur në kërkim, Agron Bejdolli, pasi dyshohet se ka rrëmbyer vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj. Bejdolli njihet si miku Pllumb Muharremit i njohur ndryshe si Rrumi, cili dyshohet se...

Rrëmbyen dy vëllezër në autostradë, shpallet në kërkim shoferi i 'Rrumit' të Shijakut, lidhja me Prokurorin Ndoja

më 10.2022 - Syri

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë. Një prej personave të shpallur në kërkim është Agron Bejdolli. Bejdolli kishte një...

Policia e Durrësit shpall në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj, njeri prej tyre lidhje e “Rrumit”

më 10.2022 - Gazeta Tema

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë. Gazetarja Klodiana Lala raporton për News 24 se një prej personave...

Rrëmbimi në autostradën Tiranë-Durrës, shpallet në kërkim një person, zbulohet lidhja e tij me “Rrumin” (EMRI)

më 10.2022 - Panorama

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë dy dite me parë. Sipas News24, një prej personave të shpallur në...

EMRI/ Rrëmbyen dy vëllezër në autostradë, shpallet në kërkim shoferi i 'Rrumit' të Shijakut, lidhja me Prokurorin Ndoja

më 10.2022 - Syri

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë. Një prej personave të shpallur në kërkim është Agron Bejdolli. Bejdolli kishte një...

Shkak shitja e armëve, zbulohen detaje nga pengmarrja në autostradën Tiranë - Durrës

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Një konflikt i hershëm mes disa personave është tentuar të finalizohet me rrëmbimin e një 31-vjeçari të dielën pasdite në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se dy vëllezër të identifikuar si Gentian dhe...

Dhunimi i dy vëllezërve në autostradë/ Policia shpall në kërkim një person, zbulohet lidhja e tij me…

më 10.2022 - Java News

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë. Mesohet se se një prej personave të shpallur në kërkim është shtetasi Agron Bejdolli....

Shkak shitja e armëve, zbulohen detaje nga pengmarrja në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Telegrafi

Një konflikt i hershëm mes disa personave është tentuar të finalizohet me rrëmbimin e një 31-vjeçari të dielën pasdite në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se dy vëllezër të identifikuar si Gentian dhe...

Shkak shitja e armëve, zbulohen detaje nga pengmarrja në autostradën Tiranë - Durrës

më 10.2022 - Syri

Një konflikt i hershëm mes disa personave është tentuar të finalizohet me rrëmbimin e një 31-vjeçari të dielën pasdite në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se dy vëllezër të identifikuar si Gentian dhe...

Rrëmbimi i dy vëllezërve në Durrës, policia shpall në kërkim mikun e Rrumit

më 10.2022 - Pika

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy persona për rrëmbimin e dy vëllezërve Beqiraj mbrëmjen e së shtunës në autostradën Tiranë-Durrës. Burime për Abc bëjnë me dije se një nga personat e shpallur...

Shkak shitja e armëve, zbulohen detaje nga pengmarrja në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Gazeta Tema

Një konflikt i hershëm mes disa personave është tentuar të finalizohet me rrëmbimin e një 31-vjeçari të dielën pasdite në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se dy vëllezër të identifikuar si Gentian dhe...

Dhunimi i dy vëllezërve në autostradën Durrës-Tiranë, policia shpall në kërkim një person, zbulohet lidhja e tij me “Rrumin”…

më 10.2022 - FaxWeb

Policia e Durrësit ka shpallur në kërkim dy shtetas për pengmarrjen e vëllezërve Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë. Mesohet se se një prej personave të shpallur në kërkim është shtetasi Agron Bejdolli....

VIDEO-SYRI TV/ Tronditet Durrësi, Indrit dhe Gentian Beqiri rrihen nga 4 persona

më 10.2022 - Syri

Nga SYRI TV Dy vëllezër janë dhunuar fizikisht ndërsa njëri prejt tyre është marrë peng nga katër persona në qytetin e Durrësit. Vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiri, kanë qenë duke udhëtuar me motor në...

Detaje të reja/ Shitja e armëve, zbulohet shkaku i pengmarrjes në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Java News

Një konflikt i hershëm mes disa personave është tentuar të finalizohet me rrëmbimin e një 31-vjeçari të dielën pasdite në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se dy vëllezër të identifikuar si Gentian dhe...

Rrëmbimi i Indrit Beqirajt në autostradë, policia jep detaje, pistat ku po hetohet ngjarja

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Detaje të reja janë zbardhur nga përplasja e ndodhur në autostradën Tiranë –Durrës ku u mor peng Indrit Beqiraj. Dy vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj po udhëtonin me motor kur një makinë i ka prerë...

Pengmarrja në autostradë/ Policia del me njoftim: Ndodhi pas një sherri

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Pasditen e djeshme, në autostradën Durrës-Tiranë është marrë peng Indrit Beqiraj, i proceduar penalisht edhe më herët për trafik narkotikësh. Ai po drejtonte një motor bashkë me vëllain e tij Gentjan Beqiraj,...

Aksidenti që u kthye në rrëmbim, del foto e vëllezërve Beqiraj, si ndodhi përleshja në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - ABC News

Abc ka siguruar foton e vëllezërve Beqiraj, që u përleshën dje me katër persona në afërsi të Maminasit. Kujtojmë se dy vëllezërit Indrit dhe Gentjan Beqiraj po lëviznin me motor kur një makinë u preu rrugën...

Identifikohen autorët e pengmarrjes së Indrit Beqirajt, shoqërohen në polici 4 persona

më 10.2022 - Mapo

Policia ka identifikuar autorët e pengmarrjes së të riut Indrit Beqiraj. Sipas gazetarit, Igli Çelmeta personat e përfshirë në ngjarje, njihen me dy vëllezërit Beqiraj. Po ashtu mësohet se 4 persona janë...

Rrëmbimi i Indrit Beqirajt në autostradë, policia jep detaje, pistat ku po hetohet ngjarja

më 10.2022 - Gazeta Express

Detaje të reja janë zbardhur nga përplasja e ndodhur në autostradën Tiranë –Durrës ku u mor peng Indrit Beqiraj. Dy vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj po udhëtonin me motor kur një makinë i ka prerë...

Del foto e vëllezëve Beqiraj që u dhunuan në autostradë. Njëri prej tyre u mor peng por më pas u la im lirë

më 10.2022 - NOA

TIRANË- Në foto janë vëllezërit Indrit dhe gentian Beqiraj. Pas përplasjes në autostradë, Indriti u mor peng për 2 orë! Më pas ata denoncuan në polici. Si ndodhi e gjithë ngjarja? Indrit dhe Gentian Beqiraj...

Rrëmbimi në autostradën Tiranë-Durrës, zbardhet dëshmia e dy vëllezërve: Si ndodhi ngjarja

më 10.2022 - Albeu

Të tjera detaje kanë dalë nga prita që ju bë dy vëllezërve, ku mbeti i rrëmbyer njëri prej tyre, Indrit Beqiri. Sipas burimeve, është zbuluar dëshmia e dy vëllezërve. Dy vëllezërit e kanë paraqitur rastin...

Rrëmbimi i Indrit Beqirajt në autostradë, policia jep detaje, pistat ku po hetohet ngjarja

më 10.2022 - GazetaBlic

Detaje të reja janë zbardhur nga përplasja e ndodhur në autostradën Tiranë –Durrës ku u mor peng Indrit Beqiraj. Dy vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj po udhëtonin me motor kur një makinë i ka prerë...

Rrëmbimi në autostradën Tiranë-Durrës, policia tregon si ndodhi ngjarja: Makina e autorëve përplasi motorin e dy vëllezërve! Më pas morën njërin prej tyre…

më 10.2022 - Panorama

Policia ka dhënë informacion në lidhje me rrëmbimin e Indrit Beqirajt një ditë më parë i cili është mbajtur peng për disa minuta në makinë nga disa persona. Sipas policisë Beqiraj dhe vëllai i tij kanë...

Rrëmbimi në autostradën Tiranë-Durrës, zbardhet dëshmia e dy vëllezërve

më 10.2022 - ABC News

Gazetari i Abc, Leonidha Musai ka zbuluar dëshminë e dy vëllezërve që ranë pre e rrëmbimit pasditen e djeshme, 2 tetor në autostradën Tiranë-Durrës, në afërsi të Mamurrasit. Kujtojmë se dy vëllezërit Indrit...

U konfliktuan pas aksidentit, si ndodhi “pengmarrja” në autostradën Durrës-Tiranë

më 10.2022 - Top Channel

Një pengmarrje dyshohet se ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë, ku disa persona janë konfliktuar pas një aksidenti. Burime për Top Channel bëjnë me dije se Indrit Beqiraj teksa lëvizte...

Rrëmbehet një person në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Një person është rrëmbyer ditën e djeshme, në autostradën Tiranë-Durrës. Abc News raporton se rrëmbimi ka ndodhur rreth orës 18:00 në afërsi të Mamurrasit, mes Sijahkut dhe Sukthit. Sipas burimeve, personi...

Rrëmbimi në autostradën Tiranë-Durrës, këta janë dy vëllezërit që ju bë pritë (FOTO LAJM)

më 10.2022 - Albeu

Ka dalë fotografia e dy vëllezërve që ju bë pritë në autostradën Tiranë-Durrës, ku u rrëmbye Indrit Beqiraj. Beqiraj në momentin e rrëmbimit ai ka qenë duke udhëtuar me vëllain me motor. Më pas një mjet...

I prenë rrugën me makinë dhe u përplasën fizikisht, policia jep detaje për pengmarrjen e Indrit Beqirajt

më 10.2022 - Albeu

Foto ilustruese Policia e Durresit jep detaje për pengmarrjen e Indrit Beqirajt. Në autostradën Durrës-Tiranë, në vendin e quajtur “Koxhas”, shtetasit G. B. dhe I. B. (vëllezër), duke udhëtuar me motor,...

FOTO: Të arrestuar për kokainë dhe mbajtje armësh, kush janë dy vëllezërit që i rrahën në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Gazeta Tema

Detaje të reja nga historia që po trajtohet si pengmarrje e ndodhur në autostradën Tiranë – Durrës. Dy vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj po udhëtonin me motor kur një makinë i ka prerë rrugën dhe janë...

Pengmarrja në autostradë/ Policia del me njoftim: Ndodhi pas një sherri

më 10.2022 - Syri

Pasditen e djeshme, në autostradën Durrës-Tiranë është marrë peng Indrit Beqiraj, i proceduar penalisht edhe më herët për trafik narkotikësh. Ai po drejtonte një motor bashkë me vëllain e tij Gentjan Beqiraj,...

Pengmarrja në Durrës/ Policia sqaron ngjarjen, çfarë ndodhi me dy vëllezërit

më 10.2022 - Vizion Plus

Policiia e Durrësit ka reaguar në lidhje me ngjarjen e bërë publike mëngjesin e kësaj të hëne po të ndodhur ditën e dielë. Në autostradën Durrës-Tiranë, në vendin e quajtur “Koxhas”, shtetasit G. B. dhe...

U konfliktuan pas aksidentit në autostradën Durrës-Tiranë, dyshohet për pengmarrje

më 10.2022 - Telegrafi

Një pengmarrje dyshohet se ka ndodhur mëngjesin e sotëm në autostradën Durrës-Tiranë, ku disa persona janë konfliktuar pas një aksidenti. Burime për Top Channel bëjnë me dije se Indrit Beqiraj teksa lëvizte...

Aksidenti përfundon me rrëmbim në Durrës, policia: Si ndodhi ngjarja

më 10.2022 - ABC News

Në autostradën Durrës-Tiranë, në vendin e quajtur “Koxhas”, shtetasit G. B. dhe I. B. (vëllezër), duke udhëtuar me motor, dyshohet se janë përfshirë në një incident rrugor, pasi një automjet ka goditur...

FOTO/ Ja dy vëllezërit që u dhunuan, njëri prej tyre u mor edhe peng

më 10.2022 - Syri

Dy vëllezër janë dhunuar fizikisht në autostradën Tiranë-Durrës. Indrit dhe Gentian Beqiraj, me precedent të mëparshëm penal për trafik droge dhe armëmbajtje pa leje, janë rrahur nga 4 persona, të cilët...

Rrëmbim i Indrit Beqirajt në Mamurras, detaje të reja: E morën në makinë dhe e flakën pas 300 metrash

më 10.2022 - Gazeta Tema

Detaje të reja nga rrëmbimin i Indrit Beqirajt në autostradën Tiranë – Durrës, VoxNews mëson se personi që u mor me forcë u la në rrugë pas 300 metrash. Dy vëllezërit, Indrit dhe Gentian Beqiraj po udhëtonin...

Aksidenti rrugor në autostradë që përfundoi për disa minuta në pengmarrje

më 10.2022 - Klan

Aksidenti rrugor në autostradë që përfundoi për disa minuta në pengmarrje Një incident i pazakontë ndodhi të dielën në autostradën Durrës-Tiranë. Burime për Klan News bëjnë të ditur se 4 persona u përfshinë...

Emri/ Dyshohet të jetë i skeduar si trafikues lëndësh narkotike, merret peng një person në autostradën Durrës-Tiranë

më 10.2022 - Top Channel

Emri/ Dyshohet të jetë i skeduar si trafikues lëndësh narkotike, merret peng Indrit Beqiraj në autostradën Durrës-Tiranë Top Channel

I prenë rrugën me makinë dhe u përplasën fizikisht, Idrit Beqiraj u rrëmbye...

më 10.2022 - BalkanWeb

Idrit Beqiraj është marrë peng në autostradën Durrës-Tiranë. Gazetari Igli Çelmeta tha për BalkanWeb se ngjarja ka ndodhur teksa po udhëtonte me motor me vëllanë e tij G.Beqiraj. Një mjet u ka prerë rrugën...

Makina iu pret rrugën 2 vëllëzervë në autostradën Tiranë-Durrës, rrëmbehet njëri! Si u "përleshën" me 4 autorët

më 10.2022 - Gazeta Express

Indrit Beqiraj është rrëmbyer ditën e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës nga 4 persona. Beqiraj ishte duke udhëtuar me vëllanë e tij G.Beqiraj me motor, kur një mjet u ka prerë rrugën e janë përplasur...

Detaje të reja nga rrëmbimi në autostradën Durrës-Tiranë, një makinë i preu...

më 10.2022 - BalkanWeb

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e ndodhur në autostradën Durrës-Tiranë, ku ndodhi edhe rrëmbimi i Indrit Beqirajt. Mësohet se Indrit Beqiraj ishte duke udhëtuar me vëllanë e tij G.Beqiraj me motor,...

Pengmarrja në autostradë, çfarë ndodhi mes vëllezëve Beqiraj dhe 4 personave të tjerë? Detaje

më 10.2022 - NOA

Tiranë- Detaje të reja mësohen nga dhunimi dhe pengmarrja në autostradën Tiranë-Durrës. Indrit Beqiraj ishte personi i cili u mor peng për dy orë nga 4 persona, pas një sherri në autostradën Tiranë-Durrës....

Ishin me motor kur ranë në pritë, si ndodhi rrëmbimi në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Albeu

Të tjera detaje kanë dalë nga rrëmbimi i ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku u rrëmbye Indrit Beqiraj. Sipas burimeve, bëhet me dije se shtetasi i rrëmbyer është Indrit Beqiraj dhe në momentin e rrëmbimit...

EMRI/ Merret peng një person në autostradën Durrës-Tiranë, policia në kërki...

më 10.2022 - BalkanWeb

Në autostradën Durrës-Tiranë marret peng një person. Mësohet se personi i marrë peng dyshohet të jetë Indrit Beqriaj, i skeduar si trafikues lëndësh narkotike. Sipas informacioneve paraprake bëhet me dije...

Pengmarrja në Durrës/ Njëri nga vëllezërit u dhunua dhe u lëshua sërish

më 10.2022 - Vizion Plus

Dy persona janë dhunuar në autostradën Tiranë-Durrës nga disa të tjerë një ditë më parë. Bëhet fjalë për dy vëllezërit Endrit dhe Gentian Beqiraj. Dy vëllezërit udhëtonin me një motomjet ndërsa janë përballur...

U lirua dy orë pasi u mor peng me forcë dhe u dhunua, çfarë deklaroi në Polici i riu dhe vëllai i tij pas sherrit në autostradë

më 10.2022 - Panorama

Indrit Beqiraj është liruar dy orë pasi disa persona e morën peng me forcë dhe ushtruan dhunë ndaj tij. Burimet bëjnë me dije se ai dhe vëllai i tij Gentian Beqiraj, që ka qenë i pranishëm në momentet...

Rrëmbehet një person në autostradën Tiranë - Durrës

më 10.2022 - Zeri

Një person është rrëmbyer ditën e djeshme, 2 tetor, në autostradën Tiranë - Durrës. Abcnews.al raporton se rrëmbimi ka ndodhur rreth orës 18:00, në afërsi të Maminasit. Sipas burimeve, personi i rrëmbyer...

DETAJET/ Dy vëllezërve me motor u preu rrugën një automjet, si ndodhi rrëmbimi në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - ABC News

ABC mëson detaje të reja nga rrëmbimi që ndodhi pasditen e 2 tetorit në Durrës. Më herët gazetari Leonidha Musai raportoi se rrëmbimi ndodhi rreth orës 18:00 në afërsi të Maminasit. Personi që u rrëmbye...

Rrëmbimi në autostradë, droga shënon një tjetër ngjarje kriminale, si ndodhi gjithçka

më 10.2022 - ABC News

TIRANË- Një rrëmbim ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës. Burime për ABC bëjnë të ditur se i riu i rrëmbyer është Indrit Beqiraj. Ky person rezulton me precedentë të mëparshëm penale...

Vëllezërit dhunohen fizikisht nga 4 persona që ndodheshin në mjet në autostradë, njëri merret forcërisht për disa minuta

më 10.2022 - Shekulli

Publikuar më 03.10.2022 nga Shekulli Një sherr mes disa personash ka ndodhur ditën e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës. Vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj po udhëtonin me motor në autostradën Tiranë-Durrës,...

EMRI/ Merret peng një person në autostradën Tiranë-Durrës, u rrëmbye nga disa persona teksa ndodhej me…

më 10.2022 - Panorama

Një person është rrëmbyer paraditen e sotme në autostradën Tiranë-Durrës nga persona të paidentifikuar. Sipas News 24, i rrëmbyeri i cili po mbahet peng është Indrit Beqiraj ndërsa nuk dihen ende shkaqet...

Detajet/ Po udhëtonin me motor, makina u zë pritë dy vëllezërve Beqiraj në autostradë. Pasi u rrahën autorët morën peng me forcë njërin prej tyre

më 10.2022 - Panorama

Zbardhen të tjera detaje nga rrëmbimi me dhunë në autostradën Tiranë-Durrës. Burimet bëjnë me dije se dy vëllezër, Indrit dhe Gentian Beqiraj që udhëtonin së bashku me motor, u është zënë pritë nga një...

Rrëmbehet trafikanti i drogës në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Gazeta Tema

Një person është rrëmbyer ditën e djeshme, 2 tetor, në autostradën Tiranë-Durrës. ABC raporton se rrëmbimi ka ndodhur rreth orës 18:00 në afërsi të Mamurrasit, mes Shijakut dhe Sukthit. Sipas burimeve...

Rrëmbehet një person në autostradën Tiranë - Durrës: Makina e zezë i del përpara motoçiklistit...

më 10.2022 - Syri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku është marrë peng një person. Mësohet se në mes të rrugës një makinë e zezë i ka dalë para një motori tip “Piaggo”, ku udhëtonte I.B, dhe...

EMRI/ Rrëmbim në autostradë, e morën në makinë dhe e flakën pas 300 metrash

më 10.2022 - Syri

Lidhur me rrëmbimin e një personi në autostradën Tiranë – Durrës, Syri TV mëson se personi që u mor me forcë u la në rrugë pas 300 metrash. Dy vëllezërit, Indrit dhe Gentian Beqiraj po udhëtonin me motoçikletën...

Rrëmbehet një person në autostradën Tiranë-Durrës, detajet e para

më 10.2022 - News33

Është rrëmyer një person në autostradën Durrës-Tiranë. Sipas burimeve, bëhet me dije se shtetasi i rrëmbyer është Indrit Beqiraj dhe në momentin e rrëmbimit ai ka qenë duke udhëtuar me vëllain me motor....

Rrëmbehet një person në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - GazetaBlic

Një person është rrëmbyer ditën e djeshme, në autostradën Tiranë-Durrës. Abc News raporton se rrëmbimi ka ndodhur rreth orës 18:00 në afërsi të Mamurrasit, mes Sijahkut dhe Sukthit. Sipas burimeve, personi...

Aksident, sherr dhe rrëmbim! Policia sqaron ngjarjen e ndodhur në aksin Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Java News

Një sherr mes disa personash ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Mësohet se dy vëllezërit me mbiemrin Beqiraj, të cilët po lëviznin me motor, janë përplasur me një makinë në autostradën Tiranë-Durrës....

Del fotoja e vëllezërve Beqiraj, si ndodhi përplasja dhe rrëmbimi i njërit prej tyre në autostradë

më 10.2022 - Bota Press

Personat në foto janë dy vëllezërit Indrit dhe Gentian Beqiraj të cilët po udhëtonin me motor kur një makinë i ka prerë rrugën dhe janë përplasur. Për pasojë motori ka dalë nga rruga. Mes 2 vëllezërve...

Rrëmbehet një person në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - ABC News

Një person është rrëmbyer ditën e djeshme, 2 tetor, në autostradën Tiranë-Durrës. Gazetari i ABC Leonidha Musai raporton se rrëmbimi ka ndodhur rreth orës 18:00 në afërsi të Mamurrasit, mes Sijahkut dhe...

Aksidenti përfundon me rrëmbim në Durrës, policia: Si ndodhi ngjarja

më 10.2022 - Tetova Sot

Në autostradën Durrës-Tiranë, në vendin e quajtur “Koxhas”, shtetasit G. B. dhe I. B. (vëllezër), duke udhëtuar me motor, dyshohet se janë përfshirë në një incident rrugor, pasi një automjet ka goditur...

Dy makina i presin rrugën motorit në autostradë, dhunohen dy persona, merret peng një prej tyre

më 10.2022 - NOA

TIRANË – Merret peng një person në autostradën Tiranë-Durrës. I dyshuar si i marrë peng është shtetasi Indrit Beqiraj. Por mbetet për t’u konfirmuar nga policia. Sipas informacioneve, Beqiraj, së bashku...

FOTO/ Kush janë dy vëllezërit trafikante droge që u dhunuan në autostradë

më 10.2022 - Java News

Indrit dhe Gentian Beqiraj, me precedent të mëparshëm penal për trafik droge dhe armëmbajtje pa leje, janë dy vëllezërit të cilët u rrahën dhe më pas njeri prej tyre u mor peng një ditë më parë në autostradën...

U lirua 2 orë pasi u mor peng, çfarë deklaroi në Polici i riu dhe vëllai i tij pas sherrit në autostradën Tiranë- Durrës

më 10.2022 - Java News

Indrit Beqiraj është liruar dy orë pasi disa persona e morën peng me forcë dhe ushtruan dhunë ndaj tij. Burime bëjnë me dije se ai dhe vëllai i tij Gentian Beqiraj, që ka qenë i pranishëm në momentet e...

“Makina goditi motorin e dy vëllezërve duke e nxjerrë nga rruga”/ Policia e Durrësit jep detajet për ngjarjen në autostradë: Ja si nisi sherri

më 10.2022 - FaxWeb

Policia e Durrësit ka dhënë detajet dhe sqarimin zyrtar lidhur me ngjarjen e mëngjesit të sotëm ku një person u mor peng në autostradë. Sipas njoftimit, sherri ka nisur pas një incidenti rrugor ku një...

DETAJET/ Dy vëllezërve me motor u preu rrugën një automjet, si ndodhi rrëmbimi në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Tetova Sot

ABC mëson detaje të reja nga rrëmbimi që ndodhi pasditen e 2 tetorit në Durrës. Më herët gazetari Leonidha Musai raportoi se rrëmbimi ndodhi rreth orës 18:00 në afërsi të Maminasit. Personi që u rrëmbye...

Sherr në autostradën Tiranë-Durrës, tentohet të merret peng një person

më 10.2022 - Java News

Një sherr mes disa personave ka ndodhur ditën e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës. Dy vëllezërve Indrit dhe Gentian Beqiraj, të cilët po udhëtonin me motor në autostradën Tiranë-Durrës, një makinë u...

Pengmarrja në Durrës/ Njëri nga vëllezërit u dhunua dhe u lëshua sërish

më 10.2022 - Bild

Dy persona janë dhunuar në autostradën Tiranë-Durrës nga disa të tjerë një ditë më parë. Bëhet fjalë për dy vëllezërit Endrit dhe Gentian Beqiraj. Dy vëllezërit udhëtonin me një motomjet ndërsa janë përballur...

Merret peng dhe dhunohet një person në autostradën Tiranë-Durrës, po udhëtonte me motor bashkë me vëllain e tij (EMRI+DETAJET)

më 10.2022 - FaxWeb

Një aksident mes një motori dhe një makine në autostradën Tiranë-Durrës është bërë shkak për një sherr mes drejtuesve të mjeteve dhe marrjen peng të njërit prej tyre. Burime bëjnë me dije se shtetasi Indrit...

Sherri në autostradë shkoi deri në pengmarrje, vëllezërit Beqiraj me precedentë të mëparshëm për trafik droge

më 10.2022 - FaxWeb

Indrit dhe Gentian Beqiraj, me precedent të mëparshëm penal për trafik droge dhe armëmbajtje pa leje, janë dy vëllezërit të cilët u rrahën dhe më pas njeri prej tyre u mor peng mbrëmjen e djeshme në autostradën...

Pengmarrja në Durrës/ Njëri nga vëllezërit u dhunua dhe u lëshua sërish

më 10.2022 - Revista

Dy persona janë dhunuar në autostradën Tiranë-Durrës nga disa të tjerë një ditë më parë. Bëhet fjalë për dy vëllezërit Endrit dhe Gentian Beqiraj. Dy vëllezërit udhëtonin me një motomjet ndërsa janë përballur...

Makina iu pret rrugën 2 vëllëzervë në autostradën Tiranë-Durrës, rrëmbehet njëri! Si u “përleshën” me 4 autorët

më 10.2022 - Fakti Ditor

Indrit Beqiraj është rrëmbyer ditën e djeshme në autostradën Tiranë-Durrës nga 4 persona. Beqiraj ishte duke udhëtuar me vëllanë e tij G.Beqiraj me motor, kur një mjet u ka prerë rrugën e janë përplasur...

Makina i pret rrugën motorit, rrëmbehet në mes të autostradës Tiranë-Durrës një person

më 10.2022 - Bota Press

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku është marrë peng një person.Bëhet me dije se në mes të rrugës një makinë e zezë i ka dalë para një motori tip “Piaggo”, ku udhëronte I.B.,...

Rrëmbehet një person në autostradën Tiranë-Durrës, ja detajet

më 10.2022 - Insajderi.org

Abcnews mëson detaje të reja nga rrëmbimi që ndodhi pasditen e 2 tetorit në Durrës. Më herët gazetari Leonidha Musai raportoi se rrëmbimi ndodhi rreth orës 18:00 në afërsi të Maminasit. Personi që u rrëmbye...

Rrëmbehet një person në autostradën Tiranë-Durrës

më 10.2022 - Periskopi

Një person është rrëmbyer ditën e djeshme, në autostradën Tiranë-Durrës. Abc News raporton se rrëmbimi ka ndodhur rreth orës 18:00 në afërsi të Mamurrasit, mes Sijahkut dhe Sukthit. Sipas burimeve, personi...

LAJM I FUNDIT/ Merret peng dhe dhunohet një person në autostradën Tiranë-Durrës, po udhëtonte me motor bashkë me shokun e tij (EMRI)

më 10.2022 - FaxWeb

Indrit Beqiraj, personi i cili u mor në autostradën Durrës-Tiranë nuk është emër i panjohur për policinë. Ai është vënë në pranga në vitin 2013, pasi u kap duke shpërndarë lëndë narkotike. Indriti, në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK