Voziste me patentë shoferi të falsifikuar, arrestohet 35-vjeçari nga Gostivari

para një muaji - Almakos

SPB-Tetovë njofton se në orët e para pas mesnatës është arrestuar një 35-vjeçar nga Gostivari pasi i një p drejtonte makinën me patentë shoferi të falsifikuar. “Pjesëtarë të policisë të Sektorit të Punëve...

Plaçkitet taksisti në Gostivar

para një muaji - Gostivari Sot

Mbrëmë (03-tetor) në ora 02.00, personi B.D. (53) nga Gostivari në SPB Tetovë ka raportuar se gjysmë ore më parë në rrugën “Vëllezërit Gjinovski” në Gostivar, një person të cilin e transportonte me automjetin...

Kërcënoi policin, pranga 35 vjeçarit nga Gostivari

para një muaji - Gostivari Sot

Dje mbrëma (02- tetor) në ora 21:20, zyrtarët policorë të SPB Tetovë – Departamenti për Punë të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria personin L.A 35-vjeç nga Gostivari nën dyshimin se ka kërcënuar...

Gostivar, arretohet 19 vjeçari, ka tentuar të plaçkisë një grua

para një muaji - Gostivari Sot

Pjestarët e policisë të SPB Tetovë-Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar mbrëmë (02 -tetor) rreth orës 20:00 dhe 10 minuta, në rrugën “Ilindenska” në Gostivar, kanë privuar 19-vjeçarin nga Gostivari...

U ”kap”, me Policinë, arrestohet gostivarasi

para një muaji - Gostivari Sot

Dje (02 -tetor) rreth orës 12:45 minuta, zyrtarët policorë të SPB Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar kanë privuar nga liria 34-vjeçarin S.F. nga Bellovishti i Gostivarit, i cili rreth...

Policia arreston 35 vjeçarin në afërsi të pagesës rrugore në Gostivar

para një muaji - Gostivari Sot

Pjestarë të policisë të Sektorit të Punëve të Brendshme Tetovë- DPB Gostivar, mbrëmë (03-tetor), rreth pesëmbëdhjetë minuta pas mesnate, në afërsi të pagesës rrugore të Gostivarit, kanë privuar nga liria...

Voziste me patentë shoferi të falsifikuar, arrestohet 35-vjeçari nga Gostivari

para një muaji - Koha.mk

Tetovë, 3 tetor – SPB-Tetovë njofton se në orët e para pas mesnatës është arrestuar një 35-vjeçar nga Gostivari pasi i një p drejtonte makinën me patentë shoferi të falsifikuar. “Pjesëtarë të policisë...

Voziste me patentë shoferi të falsifikuar, arrestohet 35-vjeçari nga Gostivari

para një muaji - Bota Sot

SPB-Tetovë njofton se në orët e para pas mesnatës është arrestuar një 35-vjeçar nga Gostivari pasi i një p drejtonte makinën me patentë shoferi të falsifikuar. “ Pjesëtarë të policisë të Sektorit të Punëve...

Voziste me patentë shoferi të falsifikuar, arrestohet 35-vjeçari nga Gostivari

para një muaji - TV21

SPB-Tetovë njofton se në orët e para pas mesnatës është arrestuar një 35-vjeçar nga Gostivari pasi i një p drejtonte makinën me patentë shoferi të falsifikuar. “Pjesëtarë të policisë të Sektorit të Punëve...

Voziste me patentë shoferi të falsifikuar, arrestohet 35-vjeçari nga Gostivari

para një muaji - Telegrafi

SPB-Tetovë njofton se në orët e para pas mesnatës është arrestuar një 35-vjeçar nga Gostivari pasi i një p drejtonte makinën me patentë shoferi të falsifikuar. “Pjesëtarë të policisë të Sektorit të Punëve...

Voziste me patentë shoferi të falsifikuar, arrestohet 35-vjeçari nga Gostivari

para një muaji - Shenja

SPB-Tetovë njofton se në orët e para pas mesnatës është arrestuar një 35-vjeçar nga Gostivari pasi i një p drejtonte makinën me patentë shoferi të falsifikuar. “Pjesëtarë të policisë të Sektorit të Punëve...

Voziste me patentë shoferi të falsifikuar, arrestohet 35-vjeçari nga Gostivari

para një muaji - Almakos

SPB-Tetovë njofton se në orët e para pas mesnatës është arrestuar një 35-vjeçar nga Gostivari pasi i një p drejtonte makinën me patentë shoferi të falsifikuar. “Pjesëtarë të policisë të Sektorit të Punëve...

Arrestohet 35-vjeçari nga Gostivari, drejtonte automjetin me patentë shoferi të falsifikuar

para një muaji - Nistori

SPB-Tetovë njofton se në orët e para pas mesnatës është arrestuar një 35-vjeçar nga Gostivari pasi i njëjti drejtonte makinën me patentë shoferi të falsifikuar. “Pjesëtarë të policisë të Sektorit të Punëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK