BE-ja thotë se ka mbrojtje të pamjaftueshme për kabllot nënujore

para 2 muajve - Telegrafi

Një ekip i studiuesve i zgjedhur nga Parlamenti Evropian ka vënë në pah mangësitë në mbrojtjen e kabllove nënujore të fibrave optik. Ky studim paraqiti thirrjet për mbrojtje ushtarake – veçanërisht në...

BE-ja thotë se ka mbrojtje të pamjaftueshme për kabllot nënujore

para 2 muajve - Flaka

Një ekip i studiuesve i zgjedhur nga Parlamenti Evropian ka vënë në pah mangësitë në mbrojtjen e kabllove nënujore të fibrave optik. Ky studim paraqiti thirrjet për mbrojtje ushtarake – veçanërisht në...

BE-ja thotë se ka mbrojtje të pamjaftueshme për kabllot nënujore

para 2 muajve - Zhurnal

Një ekip i studiuesve i zgjedhur nga Parlamenti Evropian ka vënë në pah mangësitë në mbrojtjen e kabllove nënujore të fibrave optik. Ky studim paraqiti thirrjet për mbrojtje ushtarake – veçanërisht në...

BE-ja thotë se ka mbrojtje të pamjaftueshme për kabllot nënujore

para 2 muajve - Press Online

Një ekip i studiuesve i zgjedhur nga Parlamenti Evropian ka vënë në pah mangësitë në mbrojtjen e kabllove nënujore të fibrave optik Ky studim paraqiti thirrjet për mbrojtje ushtarake – veçanërisht në dritën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK