Amnistia shtyhet pa afat/ Ministrja e financave: Nuk mund të them nëse nis zbatimin vitin e ardhshëm

para 2 muajve - Top Channel

Qeveria nuk ka ende gati një draft final për amnistinë fiskale, një nga nismat më të debatuara, për të cilën faktori ndërkombëtar nuk ka dhënë ende “Ok” për zbatimin e saj. Këtë e bëri të ditur ministrja...

Të ardhurat u rritën me 15% në tetë muaj

para 2 muajve - Klan

Të ardhurat u rritën me 15% në tetë muaj Ibrahimaj: Amnistia fiskale, nuk ka një datë për draftin Të ardhurat në tetëmujorin e këtij viti janë rritur me 15 përqind. Kjo ishte shifra e paraqitur nga ana...

Ibrahimaj: Amnistia fiskale, ende në fazë konsultimi

para 2 muajve - Klan

Ibrahimaj: Amnistia fiskale, ende në fazë konsultimi Financat: Inflacioni në vendin tonë më i ulët se në vendet e rajonit Ministrja e Ekonomisë dhe Financave, Delina Ibrahimaj tha se qeveria nuk është...

BE ka shprehur shqetësime/ A do të nisë zbatimi i amnistisë fiskale për zgjedhjet e vitit të ardhshëm? Ibrahimaj: Jemi ende në konsultime, po marrim parasysh…

para 2 muajve - Panorama

Ministrja e Financave Delina Ibrahimaj tha se qeveria nuk është ende gati për projektligjin e amnistisë fiskale, për të cilën BE ka shprehur shqetësime dhe rezerva. Ibrahimaj tha se nuk dihet nëse ky ligj...

A do të zbatohet amnistia fiskale për zgjedhjet e ardhshme? Ibrahimaj: Punë në proces, nuk ka një datë për miratimin e ligjit!

para 2 muajve - FaxWeb

Ibrahimaj : Amnistia fiskale dhe penale është proces që ka rifilluar, ne kemi punuar intensivisht për përmirsimin e draftit, që daton në 2020 dhe ne ende jemi në fazën e konsultimit, kemi bërë ca konsultime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK