Zbulohen 12 emigrantë në afërsi të Negotinës, arrestohen dy kontrabandistë

para 2 muajve - TV21

Dymbëdhjetë emigrantë nga Siria janë gjetur sot në një automjet me targa franceze në autostradën “Miqësia” afër Negotinës. Janë arrestuar dy persona – B.K. (19) nga fshati Bllacë i Shkupit dhe H.S. (28)...

RMV, janë zbuluar 12 emigrantë në afërsi të Negotinës, arrestohen dy kontrabandistë

para 2 muajve - Portalb

Dymbëdhjetë emigrantë nga Siri janë zbuluar sot në një automjet me targa franceze në autostradën “Miqësia” në afërsi të Negotinës. Janë arrestuar dy persona – B.K. (19) nga fshati Bllacë i SHkupit dhe...

Zbulohen 12 emigrantë në afërsi të Negotinës

para 2 muajve - Zhurnal

Shkup, 3 tetor – Dymbëdhjetë emigrantë nga Siria janë gjetur sot në një automjet me targa franceze në autostradën “Miqësia” afër Negotinës. Janë arrestuar dy persona – B.K. (19) nga fshati Bllacë i Shkupit...

Zbulohen 12 emigrantë në afërsi të Negotinës

para 2 muajve - Flaka

Dymbëdhjetë emigrantë nga Siria janë gjetur sot në një automjet me targa franceze në autostradën “Miqësia” afër Negotinës. Janë arrestuar dy persona – B.K. (19) nga fshati Bllacë i Shkupit dhe H.S. (28)...

Zbulohen 12 emigrantë në afërsi të Negotinës

para 2 muajve - Lapsi

Dymbëdhjetë emigrantë nga Siria janë gjetur sot në një automjet me targa franceze në autostradën “Miqësia” afër Negotinës. Janë arrestuar dy persona – B.K. (19) nga fshati Bllacë i Shkupit dhe H.S. (28)...

Zbulohen 12 emigrantë në afërsi të Negotinës

para 2 muajve - Tetova Sot

Dymbëdhjetë emigrantë nga Siria janë gjetur sot në një automjet me targa franceze në autostradën “Miqësia” afër Negotinës. Janë arrestuar dy persona – B.K. (19) nga fshati Bllacë i Shkupit dhe H.S. (28)...

Zbulohen 12 emigrantë në afërsi të Negotinës, arrestohen dy kontrabandistë

para 2 muajve - Shenja

Dymbëdhjetë emigrantë nga Siria janë gjetur sot në një automjet me targa franceze në autostradën “Miqësia” afër Negotinës. Janë arrestuar dy persona – B.K. (19) nga fshati Bllacë i Shkupit dhe H.S. (28)...

Zbulohen 12 emigrantë në afërsi të Negotinës, arrestohen dy kontrabandistë

para 2 muajve - Lajm

Dymbëdhjetë emigrante nga Siria janë gjetur sot në një automjet me targa franceze në autostradën “Miqësia” afër Negotinës. Janë arrestuar dy persona – B.K. (19) nga fshati Bllacë i Shkupit dhe H.S. (28)...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK