Rama: Jam shumë i lumtur që Sahat Kullës iu rikthye identiteti e ndriçimi

para 2 muajve - RTV 21

Objekti i Sahat Kullës në Prishtinë është ndriçuar, pasi ai i është nënshtruar një restaurimi disa mujor. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka thënë se është shumë i lumtur që sonte, në...

Ndriçohet Sahat Kulla

para 2 muajve - RTV 21

Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të trashëgimisë kulturore. Kryetari i Prishtinës,...

Prishtina ndez dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - Reporteri

Sahat Kulla, Prishtinë Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të trashëgimisë kulturore....

Prishtina ndez dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - Koha.net

Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë, si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të trashëgimisë kulturore. Kryetari i Prishtinës...

Ndriçohet Sahat Kulla (FOTO)

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Objekti i Sahat Kullës në Prishtinë është ndriçuar, pasi ai i është nënshtruar një restaurimi disa mujor. Tani, dritat në këtë objekt do të jenë të shumëngjyrëshe. Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama,...

Rama: Sahat Kullës i rikthyem identitetin dhe ndriçimin

para 2 muajve - RTK

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama është shprehur i lumtur këtë të hënë mbrëma. Shkak për këtë është përurimi i punimeve në Sahat Kullë që për shumë vite ishte jashtë funksionit e që tash...

Prishtina ndez dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - Telegrafi

Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të trashëgimisë kulturore. Kryetari i Prishtinës...

Kryeqyteti ndez dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - OraInfo

Prishtina ndez dritat e Sahat Kullës. Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të...

Prishtina ndez dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - GazetaBlic

Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të trashëgimisë kulturore. Kryetari i Prishtinës...

Prishtina ndez dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - Bota Sot

Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të trashëgimisë kulturore. Kryetari i Prishtinës...

Rama: Jam shumë i lumtur që Sahat Kullës iu rikthye identiteti e ndriçimi

para 2 muajve - Lapsi

Objekti i Sahat Kullës në Prishtinë është ndriçuar, pasi ai i është nënshtruar një restaurimi disa mujor. Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, ka thënë se është shumë i lumtur që sonte, në...

Prishtina ndez dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - Lajmi.net

Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të trashëgimisë kulturore. Kryetari i Prishtinës...

Prishtina ndez dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - Infokusi

Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të trashëgimisë kulturore. Kryetari i Prishtinës...

Prishtina ndez dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - Pika

Sonte është bërë ndriçimi i Sahat Kullës në Prishtinë si pjesë e projekteve të përbashkëta ndërmjet Komunës dhe UNDP-së për ruajtjen dhe restaurimin e objekteve të trashëgimisë kulturore. Kryetari i Prishtinës...

Kryeqyteti ndez dritat e Sahat Kullës, Rama e përuron hapjen

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Kryeqyteti ndez sot dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar këtë monument të trashëgimisë kulturore në Prishtinë. Kryetari i Kryeqytetit z. Përparim Rama, bashkë me ekipin e tij, dhe Niels Knudsen, Zëvendës...

Sonte ndriçohet "Sahat Kulla" në Prishtinë

para 2 muajve - RTK

Restaurimit në Prishtinë tash e sa kohë i është nënshtruar edhe monumenti i njohur si `Sahat Kulla`. Ky monument nga nesër do të jetë i ndriçuar. Komuna e Prishtinës ka njoftuar se nesër nga ora 19:00...

Sot ndizen dritat e “Sahat Kullës” në Prishtinë

para 2 muajve - GazetaBlic

Sot në kryeqytet do të ndizen dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar kështu këtë monument magjepsës të trashëgimisë kulturore. Në njoftimin e Komunës së Prishtinës thuhet se kjo ngjarje do të fillojë nga...

Kryeqyteti ndez sot dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - Bota Sot

Kryeqyteti ndez sot dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar kështu këtë monument magjepsës të trashëgimisë kulturore në Prishtinë. Sahat Kulla ruan shumë vlera të trashëgimisë dhe histori shumë dekadash,...

Kryeqyteti ndez dritat e Sahat Kullës, Rama e përuron hapjen

para 2 muajve - Infokusi

Kryeqyteti ndez sot dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar këtë monument të trashëgimisë kulturore në Prishtinë. Kryetari i Kryeqytetit z. Përparim Rama, bashkë me ekipin e tij, dhe Niels Knudsen, Zëvendës...

Sot në ora 19:00, ndodh diçka magjepsëse me “Sahat Kullën” në Prishtinë

para 2 muajve - Bota Press

Sot në kryeqytet do të ndizen dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar kështu këtë monument magjepsës të trashëgimisë kulturore. Në njoftimin e Komunës së Prishtinë thuhet se kjo ngjarje do të fillojë nga...

Sot në ora 19:00, në kryeqytet do të ndizen dritat e Sahat Kullës

para 2 muajve - Periskopi

Sot në kryeqytet do të ndizen dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar kështu këtë monument magjepsës të trashëgimisë kulturore. Në njoftimin e Komunës së Prishtinës thuhet se kjo ngjarje do të fillojë nga...

Ngjarjet e datës 3 tetor

para 2 muajve - RTV 21

Kryeqyteti ndez dritat e Sahat Kullës – Kryetari Rama me bashkëpunëtorë përurojnë hapjen e Sahat Kullës (Sahat Kullës, Prishtinë), 19:00.

Ndizen nesër dritat e Sahat Kullës në Prishtinë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Nesër në orën 19:00 do të ndizen dritat e monumentit të trashëgimisë kulturore – Sahat Kullës. Këtë e ka bërë të ditur Komuna e Prishtinës, shkruan Syri.net Kosova. “Për disa muaj me radhë, Sahat Kulla...

Nesër ndizen dritat e Sahat Kullës në Prishtinë

para 2 muajve - Reporteri

Nesër në orën 19:00 do të ndizen dritat e monumentit të trashëgimisë kulturore – Sahat Kullës. Këtë e ka bërë të ditur Komuna e Prishtinës. “Për disa muaj me radhë, Sahat Kulla i është nënshtruar disa...

Të hënën ndriçohet monumenti “Sahat Kulla” në Prishtinë

para 2 muajve - RTV 21

Të hënën nga ora 19:00 do të ndizen dritat e monumentit “Sahat Kulla” në Prishtinë. Ky monument i trashëgimisë kulturore në Prishtinë i ishte nënshtruar një restaurimi. “Sahat Kulla ruan shumë vlera të...

Nesër ndizen dritat e Sahat Kullës në Prishtinë

para 2 muajve - Gazeta Express

Nesër në orën 19:00 do të ndizen dritat e monumentit të trashëgimisë kulturore – Sahat Kullës. Këtë e ka bërë të ditur Komuna e Prishtinës. “Për disa muaj me radhë, Sahat Kulla i është nënshtruar disa...

Të hënën ndriçohet monumenti “Sahat Kulla” në Prishtinë

para 2 muajve - Koha.net

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se të hënën nga ora 19:00 do të ndizen dritat e “Sahat Kullës”. Monumenti në Prishtinë i ishte nënshtruar një restaurimi. Restaurimi ishte realizuar në bashkëpunim mes Komunës...

Të hënën ndriçohet “Sahat Kulla” në Prishtinë

para 2 muajve - Zeri

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se të hënën me fillim nga ora 19:00 do të ndizen dritat e monumentit “Sahat Kulla” Ky monument tash e sa muaj i është nënshtruar një restaurimi, i cili është realizuar nga...

Të hënën ndriçohet `Sahat Kulla` në Prishtinë

para 2 muajve - RTK

Të hënën, me datë 3 tetor 2022, në ora 19:00, Kryeqyteti ndez dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar kështu këtë monument magjepsës të trashëgimisë kulturore në Prishtinë. Sahat Kulla ruan shumë vlera të...

Të hënën ndriçohet “Sahat Kulla” në Prishtinë

para 2 muajve - GazetaBlic

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se të hënën me fillim nga ora 19:00 do të ndizen dritat e monumentit “Sahat Kulla” Ky monument tash e sa muaj i është nënshtruar një restaurimi, i cili është realizuar nga...

Dritat e Sahat Kullës do të ndizen nesër në kryeqytet

para 2 muajve - Infokusi

Të hënën, në kryeqytet do të ndizen dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar kështu këtë monument magjepsës të trashëgimisë kulturore. Në njoftimin e Komunës së Prishtinës thuhet se kjo ngjarje do të fillojë...

Nesët ndizen dritat e Sahat Kullës në Prishtinë

para 2 muajve - Insajderi.org

Nesër do të ndizen dritat e monumentit të trashëgimisë kulturore – Sahat Kullës në orën 19:00 . Për këtë ka njoftuar Komuna e Prishtinës. “Për disa muaj me radhë, Sahat Kulla i është nënshtruar disa ndërhyrjeve...

Nesër ndizen dritat e Sahat Kullës në Prishtinë

para 2 muajve - ATV Live

Nesër në orën 19:00 do të ndizen dritat e monumentit të trashëgimisë kulturore – Sahat Kullës. Këtë e ka bërë të ditur Komuna e Prishtinës. “Për disa muaj me radhë, Sahat Kulla i është nënshtruar disa...

Nesër ndizen dritat e Sahat Kullës në Prishtinë

para 2 muajve - Ekonomia Online

Nesër në orën 19:00 do të ndizen dritat e monumentit të trashëgimisë kulturore – Sahat Kullës. Këtë e ka bërë të ditur Komuna e Prishtinës. “Për disa muaj me radhë, Sahat Kulla i është nënshtruar disa...

Dritat e Sahat Kullës do të ndizen nesër në kryeqytet

para 2 muajve - Periskopi

Të hënën, në kryeqytet do të ndizen dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar kështu këtë monument magjepsës të trashëgimisë kulturore. Në njoftimin e Komunës së Prishtinës thuhet se kjo ngjarje do të fillojë...

Nesër ndizen dritat e Sahat Kullës në Prishtinë

para 2 muajve - Arbresh

Të hënën, në kryeqytet do të ndizen dritat e Sahat Kullës, duke ndriçuar kështu këtë monument magjepsës të trashëgimisë kulturore. Në njoftimin e Komunës së Prishtinës thuhet se kjo ngjarje do të fillojë...

Nesër ndizen dritat e Sahat Kullës në Prishtinë

para 2 muajve - Bota Press

Nesër në orën 19:00 do të ndizen dritat e monumentit të trashëgimisë kulturore – Sahat Kullës. Këtë e ka bërë të ditur Komuna e Prishtinës. LEXO EDHE KETE E fundit: Aksident i frikshëm në Rrugën e Kombit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK