A ka frikë nga fotografia Mexhiti, Bexheti, Rexhepi? Ja si përgjigjet Bekteshi

para 2 muajve - Klan Macedonia

Në emisionin Klan Debat, ministri Kreshnik Bekteshi tha se nuk ka frikë nga fotografia e djeshme e publikuar nga protagonistët Izet Mexhiti dhe Blerim Bexheti me Kastriot Rexhepin. ”Ditën e premte kishim...

A ka frikë nga fotografia Mexhiti, Bexheti, Rexhepi? Ja si përgjigjet Bekteshi

para 2 muajve - Tetova Sot

Në emisionin Klan Debat, ministri Kreshnik Bekteshi tha se nuk ka frikë nga fotografia e djeshme e publikuar nga protagonistët Izet Mexhiti dhe Blerim Bexheti me Kastriot Rexhepin. ”Ditën e premte kishim...

Besa po përgatitë interpelancë ndaj Grubit? Rexhepi do të veprojë bashkë me deputetët e BDI-së

para 2 muajve - TV21

Pinë kafe e u siguruan që të bëjnë edhe një fotografi së bashku. Fotografinë e njëjtë e shpërndanë që të tre, Izet Mexhiti, Blerim Bexheti dhe Kastriot Rexhepi edhe atë me mbishkrimin e njëjtë “bashkë”....

Bekteshi: Nuk frikohem nga fotografia e Mexhitit dhe Bexhetit me Kastriot Rexhepin

para 2 muajve - VOX TV

Në emisionin Klan Debat, ministri Kreshnik Bekteshi tha se nuk ka frikë nga fotografia e djeshme e publikuar nga protagonistët Izet Mexhiti dhe Blerim Bexheti me Kastriot Rexhepin. ”Ditën e premte kishim...

“Grupi I Zjarrit” rekruton Kastriot Rexhepin

para 2 muajve - Alsat-M

Gazetar: Adrian Kerimi Grupit parlamentar të BDI-së do t’i bashkohet edhe deputeti i pavarur Kastriot Rexhepi. Inkuadrimi i tij në BDI po shkon përmes të ashtuquajturit “grupi i zjarrit”. Mbrëmë, Izet...

Mexhiti: Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - Derveni

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000...

Izet Mexhiti: Kastriot Rexhepi do t’i bashkohet BDI-së në Kuvend

para 2 muajve - Telegrafi

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. Mexhiti tha se...

A do t’i bashkohet Kastriot Rexhepi “grupit të zjarrit”? flet Izet Mexhiti

para 2 muajve - Aktuale

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. Mexhiti tha se...

Kastriot Rexhepi do t’i bashkohet BDI-së në Kuvend, e konfirmon edhe Mexhiti

para 2 muajve - Zhurnal

Shkup, 3 tetor – Deputeti i pavarur i larguar nga Lëvizja Besa, Kastriot Rexhepi, do t’i bashkohet grupit parlamentar të BDI-së në Kuvend. Këtë e ka konfirmuar edhe vet deputeti i BDI-së Izet Mexhiti,...

Mexhiti: Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - Koha.mk

Shkup, 3 tetor – Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim....

Izet Mexhiti për TV21: Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - TV21

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000...

Izet Mexhiti: Kastriot Rexhepi do t’i bashkohet BDI-së në Kuvend

para 2 muajve - Bota Sot

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. Mexhiti tha se...

A do t’i bashkohet Kastriot Rexhepi “grupin e zjarrit” flet Izet Mexhiti

para 2 muajve - Aktuale

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. Mexhiti tha se...

Fotografia me Mexhitin dhe Bexhetin, Kastriot Rexhepi paralajmëron sqarime pas ditës së enjte

para 2 muajve - TV21

Pas fotografisë së përbashkët me deputetin e BDI-së Izet Mexhiti dhe kreun e komunës së Sarajit Blerim Bexheti, deputeti Kastriot Rexhepi nuk tregon nëse mbishkrimi “bashkë” nënkupton që ai do të veprojë...

“Grupi I zjarrit” edhe me një deputet?!

para 2 muajve - Klan Macedonia

TË MARTËN ALI AHMETI TAKON NËNSHKRUESIT E LETRËS PUBLIKE Pas zhvillimeve brendapartiake në BDI nga i ashtuquajturi “Grupi i Zjarrit”, dy nënshkruesit e letrës publike, Deputeti Izet Mexhiti dhe Kryetari...

Mexhiti tregon se si do të veproj Kastriot Rexhepi

para 2 muajve - Ina

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000...

Izet Mexhiti për TV21: Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - InfoShqip

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000...

“Grupi I Zjarrit” rekruton Kastriot Rexhepin

para 2 muajve - Fakti Ditor

Grupit parlamentar të BDI-së do t’i bashkohet edhe deputeti i pavarur Kastriot Rexhepi. Inkuadrimi i tij në BDI po shkon përmes të ashtuquajturit “grupi i zjarrit”. Mbrëmë, Izet Mexhiti, Blerim Bexheti...

Maqedoni e Veriut, a po i bashkohet Kastriot Rexhepi “grupit të zjarrit”? (FOTO LAJM)

para 2 muajve - Albeu

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti dhe kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti kanë publikuar fotografi bashkë me deputetin Kastriot Rexhepi. Kjo fotografi vjen pas pakënaqësive në BDI nga i ashtuquajturi...

A do t’i bashkohet Kastriot Rexhepi “grupit të zjarrit”? flet Izet Mexhiti

para 2 muajve - Top24

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. Mexhiti tha se...

Mexhiti: Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - Tetova Sot

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000...

Mexhiti: 1 foto sa 1 mijë fjalë, Kastriot Rexhepi do t’i bashkohet grupit parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - Nistori

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000 fjalë....

Izet Mexhiti: Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - VOX TV

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000...

Mexhiti: Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - Almakos

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000...

Izet Mexhiti: Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - Almakos

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000...

Në foto bashkë me Mexhitin dhe Bexhetin, reagon edhe Kastriot Rexhepi?

para 2 muajve - Ina

Deputeti i pavarur Kastriot Rexhepi mbrëmë u shfaq në një foto bashkë me Izet Mexhitin dhe Blerim Bexhetin e BDI-së, si pjesë e grupit të njohur të të pakënaqurëve. Fotoja ishte publikuar fillimisht nga...

Mexhiti: “Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së”

para 2 muajve - Pa censure

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000 fjalë....

Kastriot Rexhepi paralajmëron se afrimi i tij me ”Grupin e Zjarrit” është në favor të eurointegrimeve

para 2 muajve - VOX TV

Fotografia e përbashkët me Mexhitin dhe Bexhetin, vjen reagimi i Kastriot Rexhepit Edhe deputeti Kastriot Rexhepi ka shpërndarë të njëjtën fotografi të përbashkët që më herët shpërndanë deputeti i BDI-së...

Mexhiti: Kastriot Rexhepi do të veprojë bashkë me grupin parlamentar të BDI-së

para 2 muajve - Lajm

Deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti në një prononcim për TV21 ka bërë të ditur se deputeti Kastriot Rexhepi në Kuvend do t’i bashkohet grupit parlamentar të Bashkimit Demokratik për Integrim. “1 foto sa 1.000...

Fotografia e përbashkët me Mexhitin dhe Bexhetin, vjen reagimi i Kastriot Rexhepit

para 2 muajve - InfoShqip

Edhe deputeti Kastriot Rexhepi ka shpërndarë të njëjtën fotografi të përbashkët që më herët shpërndanë deputeti i BDI-së Izet Mexhiti dhe kryetari i komunës së Sarajit nga radhët e BDI-së, Blerim Bexheti....

Fotografia e përbashkët me Mexhitin dhe Bexhetin, vjen reagimi i Kastriot Rexhepit

para 2 muajve - TV21

Edhe deputeti Kastriot Rexhepi ka shpërndarë të njëjtën fotografi të përbashkët që më herët shpërndanë deputeti i BDI-së Izet Mexhiti dhe kryetari i komunës së Sarajit nga radhët e BDI-së, Blerim Bexheti,...

A po i bashkohet Kastriot Rexhepi “Grupit të zjarrit”?

para 2 muajve - Zhurnal

Shkup, 2 Tetor – “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i cili vitin e kaluar u largua nga Lëvizja Besa dhe kaloi i pavarur...

A po i bashkohet Kastriot Rexhepi “grupit të zjarrit”?

para 2 muajve - TV21

Pas pakënaqësive në BDI nga i ashtuquajturi “grupi i zjarrit”, dy prej nënshkruesve të letrës publike me pakënaqësitë, deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti dhe kryetari i komunës së Sarajit, Blerim Bexheti...

“Grupit të Zjarrit” i bashkangjitet edhe një deputet

para 2 muajve - Ina

Protagonisti kryesor i të ashtuquajturit “Grupi i Zjarrit”, deputeti dhe nënkryetari i BDI-së, Izet Mexhiti ka postuar një foto në rrjetet sociale me ish-deputetin e Levizjes BESA tanimë të pavarur, Kastriot...

Izet Mexhiti e Blerim Bexheti shihen ”bashkë” me deputetin Kastriot Rexhepi

para 2 muajve - Aktuale

Deputeti i pavuarur, Kastriot Rexhepi sonte është fotografuar me dy protagonistët e “gurpit të zjarrit” Izet Mexhitin dhe Blerim Bexhetin. Në fotografi Kastrioti shihet i buzëqeshur nuk dihet nëse do ti...

Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

para 2 muajve - Derveni

“Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i cili vitin e kaluar u largua nga Lëvizja Besa dhe kaloi i pavarur gjatë interpelancës...

Izet Mexhiti e Blerim Bexheti shihen ”bashkë” me deputetin Kastriot Rexhepi

para 2 muajve - Klan Macedonia

Deputeti i pavuarur, Kastriot Rexhepi sonte është fotografuar me dy protagonistët e “gurpit të zjarrit” Izet Mexhitin dhe Blerim Bexhetin. Në fotografi Kastrioti shihet i buzëqeshur nuk dihet nëse do ti...

Cili e ka bërë foton e Kastriotit me “grupin e zjarrit” Zejdi apo Musa?

para 2 muajve - Tetova Sot

Deputeti i pavuarur, Kastriot Rexhepi sonte është fotografuar me dy protagonistët e “gurpit të zjarrit” Izet Mexhitin dhe Blerim Bexhetin. Në fotografi Kastrioti shihet i buzëqeshur nuk dihet nëse do ti...

“Grupit të zjarrit” i bashkohet deputeti i “vetëkidnapuar” muaj më parë?!

para 2 muajve - InfoShqip

Protagonisti kryesor i Grupit të Zjarrit, Izet Mexhiti ka postuar një foto në rrjetet sociale me ish deputetin e Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepin. Në postimin e tij të shoqëruar me fotografi ai ka shkruar...

Kastriot Rexhepi deputeti i 16-të në BDI, apo deputeti i 3-të te ‘Grupi Zjarrit’?

para 2 muajve - Flaka

“Bashkë”, është motoja famoze e partisë së Ali Ahmetit. Me këtë moto kjo parti disa herë ka hyrë në procese zgjedhore. E me këtë moto, sonte, dy zyrtarët e lartë të BDI, Izet Mexhiti e Blerim Bexheti kanë...

Edhe Blerim Bexheti poston foton me Kastriot Rexhepin: Bashkë!

para 2 muajve - Flaka

Edhe kryetari i Sarajit, Blerim Bexheti ka postuar fotografinë me deputetin e pavarur, Kastriot Rexhepi dhe nënkryetarin dhe deputetin e BDI, Izet Mexheti, njofton Flaka Të sinkronizuar me njeri tjetrit,...

Kastriot Rexhepi iu bashkua “grupit të zjarrit”?

para 2 muajve - Tetova Sot

Deputeti i pavuarur, Kastriot Rexhepi sonte është fotografuar me dy protagonistët e “gurpit të zjarrit” Izet Mexhitin dhe Blerim Bexhetin. Në fotografi Kastrioti shihet i buzëqeshur nuk dihet nëse do ti...

“Grupi i zjarrit”, bashkë me deputetin Kastriot Rexhepi

para 2 muajve - Zyrtare

Nënkryetari dhe deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti dhe kryetari i Sarajit, Blerim Bexheti që i prijnë grupit të të pakënaqurve në BDI, para pak çastesh kanë publikuar një foto me deputetin e pavarur, Kastriot...

Deputeti Kastriot Rexhepi me një këmbë te “Grupi i Zjarrit”

para 2 muajve - Flaka

Deputeti Kastriot Rexhepi me një këmbë te “Grupi i Zjarrit”. Sonte, ai bashkë me Izet Mexhitin dhe Blerm Bexhetin janë takuar, kanë pirë kafe dhe kanë biseduar, njofton Flaka “Bashkë”, kjo është porosia...

Deputeti Kastriot Rexhepi me një këmbë te “Grupi i Zjarrit”

para 2 muajve - Expuls

Deputeti Kastriot Rexhepi me një këmbë te “Grupi i Zjarrit”. Sonte, ai bashkë me Izet Mexhitin dhe Blerm Bexhetin janë takuar, kanë pirë kafe dhe kanë biseduar, njofton Flaka “Bashkë”, kjo është porosia...

“Grupi i zjarrit”, bashkë me deputetin Kastriot Rexhepi

para 2 muajve - Lajm

Nënkryetari dhe deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti dhe kryetari i Sarajit, Blerim Bexheti që i prijnë grupit të të pakënaqurve në BDI, para pak çastesh kanë publikuar një foto me deputetin e pavarur, Kastriot...

Çka po ndodh, Kastriot Rexhepi pi kafe me “Grupin e Zjarrit”!?

para 2 muajve - Open-TV

Nënkryetari dhe deputeti i BDI-së, Izet Mexhiti dhe kryetari i Sarajit, Blerim Bexheti që i prijnë grupit të të pakënaqurve në BDI, para pak çastesh kanë publikuar një foto me deputetin e pavarur, Kastriot...

Izet Mexhiti e Blerim Bexheti shihen me deputetin e “vetëkidnapuar” muaj më parë

para 2 muajve - Almakos

Izet Mexhiti sapo ka publikuar një foto me kryetarin e Sarajit, Blerim Bexheti dhe deputetin e pavarur, Kastriot Rexhepi. Fotografinë e ka shoqëruar me mbishkrimin #bashkë.

Del nga “bodrumi” Kastriot Rexhepi, bashkohet me “Grupin e Zjarrit”

para 2 muajve - Smart News

Sonte në një foto të postuar nga Izet Mexhiti i cili njihet si prijës i te ashtuquajturit “Grupi i Zjarrit” ne BDI duket në shoqërinë edhe të deputetit Kastriot Rexhepi.A ka qenë i “kidnapuar” ate kohë...

Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”? (Foto)

para 2 muajve - VOX TV

“Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i cili vitin e kaluar u largua nga Lëvizja Besa dhe kaloi i pavarur gjatë interpelancës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK