Skandal në Greqi- Pronari kamera të fshehtë në hotel/ Filmonte çiftet në momente intime, habit me deklaratën: I dua për përdorim personal

më 10.2022 - Flaka

Një rast i pazakontë është regjistruar në fshatin Kassandra në Halkidiki të Greqisë. Pronari i një hoteli, vendoste kamera të fshehta në dhomat e akomodimit dhe filmonte çiftet në momente intime. Ky rast...

Skandal në Greqi- Pronari kamera të fshehtë në hotel/ Filmonte çiftet në momente intime, habit me deklaratën: I dua për përdorim personal

më 10.2022 - Indeks.mk

Një rast i pazakontë është regjistruar në fshatin Kassandra në Halkidiki të Greqisë. Pronari i një hoteli, vendoste kamera të fshehta në dhomat e akomodimit dhe filmonte çiftet në momente intime. Ky rast...

Skandal në Greqi- Pronari kamera të fshehtë në hotel/ Filmonte çiftet në momente intime, habit me deklaratën: I dua për përdorim personal

më 10.2022 - Bild

Një rast i pazakontë është regjistruar në fshatin Kassandra në Halkidiki të Greqisë. Pronari i një hoteli, vendoste kamera të fshehta në dhomat e akomodimit dhe filmonte çiftet në momente intime. Ky rast...

E paprecedentë! Pronari i hotelit filmonte klientët në momente intime nëpër dhoma! Argumenti: E bëja për përdorim personal

më 10.2022 - NOA

Greqi- Frikë të flesh edhe me gruan në hotel! Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur së fundmi në Greqi. Bëhet me dije nga mediat e huaja se një çift që qëndronte në një hotel në fshatin Kassandra në Halkidiki...

Skandal në Greqi- Pronari kamera të fshehtë në hotel/ Filmonte çiftet në momente intime, habit me deklaratën: I dua për përdorim personal

më 10.2022 - Vizion Plus

Një rast i pazakontë është regjistruar në fshatin Kassandra në Halkidiki të Greqisë. Pronari i një hoteli, vendoste kamera të fshehta në dhomat e akomodimit dhe filmonte çiftet në momente intime. Ky rast...

Klientët filmoheshin në momente intime në dhomat e hotelit, pronari: I regjistroja për përdorim personal

më 10.2022 - Syri

Një çift që qëndronte në një hotel në fshatin Kassandra në Halkidiki raportoi se gjetën një kamerë të fshehtë vëzhgimi në dhomën e tyre që regjistronte momentet e tyre private. Ankesa është bërë më 30...

Skandal në Greqi- Pronari kamera të fshehtë në hotel/ Filmonte çiftet në momente intime, habit me deklaratën: I dua për përdorim personal

më 10.2022 - Pa censure

Një rast i pazakontë është regjistruar në fshatin Kassandra në Halkidiki të Greqisë. Pronari i një hoteli, vendoste kamera të fshehta në dhomat e akomodimit dhe filmonte çiftet në momente intime. Ky rast...

Klientët filmoheshin në momente intime në dhomat e hotelit, pronari: I regjistroja për përdorim personal

më 10.2022 - ABC News

Një çift që qëndronte në një hotel në fshatin Kassandra në Halkidiki raportoi se gjetën një kamerë të fshehtë vëzhgimi në dhomën e tyre që regjistronte momentet e tyre private. Ankesa është bërë më 30...

“Kamera e fshehtë”/ Klientët filmoheshin në momente intime në dhomat e hotelit, pronari: I regjistroja për përdorim personal

më 10.2022 - Java News

Një çift që qëndronte në një hotel në fshatin Kassandra në Halkidiki raportoi se gjetën një kamerë të fshehtë vëzhgimi në dhomën e tyre që regjistronte momentet e tyre private. Ankesa është bërë më 30...

Hoteli në Halkidiki filmon klientët në momente intime, pronari: I regjistroja për përdorim personal

më 10.2022 - FaxWeb

Një çift që qëndronte në një hotel në fshatin Kassandra në Halkidiki raportoi se gjetën një kamerë të fshehtë vëzhgimi në dhomën e tyre që regjistronte momentet e tyre private. Ankesa është bërë më 30...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK