Bekteshi: Qytetarët të jenë të qetë, nuk do kenë problem me rrymën

para 2 muajve - Opinion.mk

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Bekteshi: Dimri do të jetë i vështirë, por qytetarët nuk do kenë problem me rrymën

para 2 muajve - Indeks.mk

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Bekteshi: Qytetarët të jenë të qetë, nuk do kenë problem me rrymën

para 2 muajve - Ditari.mk

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Bekteshi: Qytetarët të jenë të qetë, nuk do kenë problem me rrymën

para 2 muajve - Klan Macedonia

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Nuk do të ketë probleme me rrymën – qytetarët të jenë të qetë, thotë Bekteshi

para 2 muajve - Tetova Sot

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Kreshnik Bekteshi: Qytetarët të jenë të qetë, nuk do kenë problem me rrymën

para 2 muajve - Open-TV

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Bekteshi: Dimri do të jetë i vështirë, por qytetarët nuk do kenë problem me rrymën

para 2 muajve - Lapsi

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Nuk do të ketë probleme me rrymën – qytetarët të jenë të qetë, thotë Bekteshi

para 2 muajve - Zyrtare

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Bekteshi: Qytetarët të jenë të qetë, nuk do kenë problem me rrymën

para 2 muajve - Dosja

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Nuk do të ketë probleme me rrymën – qytetarët të jenë të qetë, thotë Bekteshi

para 2 muajve - Lajm

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

Bekteshi: Qytetarët të jenë të qetë, nuk do kenë problem me rrymën

para 2 muajve - Desk.al

Kreshnik Bekteshi në emisionin Klan Debat tha se qytetarët të jenë të qetë sepse rrymë do të kenë dhe nuk do hasin në probleme. ”Do të kemi dimër të vështirë, si çdo vend tjetër ashtu edhe Maqedonia e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK