Si e zbërthen PD-ja e sotme epigramin e Don Kishotit?!

para 2 muajve - Zhurnal

Nga Ben Andoni I gjithë publiku i kërkon me ngulm PD-së protesta. Pa mëdyshje, ato janë premtuar dhe me siguri do të ndodhin në ditët në vazhdim, por pakkush ka pritshmëri të madhe. E para , prej narracionit...

“Ekziston një dosje “Mitrokhin””, Çfarë po paralajmëron Berisha: Të shohë Rama kë do të gjejë aty

para 2 muajve - Albeu

Raporti se Partia Demokratike ka marrë financime ruse në kohën kur drejtohej nga Lulzim Basha ka trazuar jetën politike të vendit. Teksa kryeministri Rama akuzon Berishën se ishte në dijeni, ky i fundit...

“Historia do të vijojë”, Berisha për financimet ruse: Rama i mbylli hetimet...

para 2 muajve - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Demokratike, në fjalën e tij në Kuvend, tha se historia ruse do të vijojë. “Këtij sulmon opozitën flet për PD dhe financimet. PD nuk ka marrë kurrë asnjë financim rus, nëse i ka marrë...

Çfarë paralajmëron Berisha: Ekziston një çështje e quajtur “Mitrokhin”, të shohë Rama se kë do gjejë aty

para 2 muajve - Bota Sot

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka mbyllur dosjen për financimet ruse ku sipas tij, është implikuar Lulzim Basha. Nga foltorja e Kuvendit, Berisha gjithashtu bëri me...

“Dosja ruse do vazhdojë, këtu do jemi”/ Çfarë paralajmëron Berisha: Ekziston një çështje e quajtur “Mitrokhin”, të shohë Rama se kë do gjejë aty

para 2 muajve - Panorama

Ish-kryeministri Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka mbyllur dosjen për financimet ruse ku sipas tij, është implikuar Lulzim Basha. Nga foltorja e Kuvendit, Berisha gjithashtu bëri me...

Berisha i përgjigjet Ramës për paratë e Moskës: Dosja ruse do vazhdojë, këtu do jemi. Ekziston edhe një dosje e e quajtur “Mitrokhin”

para 2 muajve - Gazeta Tema

Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka mbyllur dosjen për financimet ruse ku sipas tij, është implikuar Lulzim Basha. Nga foltorja e Kuvendit, Berisha gjithashtu bëri me dije se ekziston...

“Historia ruse do të vijojë”, paralajmëron Berisha: Ekziston një dosje “Mitrokhin”, të shohë Rama kë do të gjejë aty

para 2 muajve - ABC News

Kryetari i Partisë Demokratike, në fjalën e tij në Kuvend, tha se historia ruse do të vijojë. Berisha: Këtij sulmon opozitën flet për PD dhe financimet. PD nuk ka marrë kurrë asnjë financim rus, nëse i...

Si e zbërthen PD-ja e sotme epigramin e Don Kishotit?!

para 2 muajve - Gazeta Tema

Nga Ben Andoni I gjithë publiku i kërkon me ngulm PD-së protesta. Pa mëdyshje, ato janë premtuar dhe me siguri do të ndodhin në ditët në vazhdim, por pakkush ka pritshmëri të madhe. E para , prej narracionit...

Biberaj: Të bllokojmë gjithçka në vend! Rama përmbyset me protesta

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Anëtari i Këshllit Kombëtar të Partisë Demokratike, Aleksandër Biberaj deklaroi se kryeministri Edi Rama përmbyset me protesta dhe mosbindje civile. Në një intervistë për Euronews Albania, Biberaj tha...

Kërcënimi/ Berisha i përgjigjet Ramës për paratë e Moskës: Dosja ruse do vazhdojë, këtu do jemi. Ekziston një tjetër…!

para 2 muajve - Java News

Sali Berisha ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka mbyllur dosjen për financimet ruse ku sipas tij, është implikuar Lulzim Basha. Nga foltorja e Kuvendit, Berisha gjithashtu bëri me dije se ekziston...

Biberaj: Të bllokojmë gjithçka në vend! Rama përmbyset me protesta

para 2 muajve - Syri

Anëtari i Këshllit Kombëtar të Partisë Demokratike, Aleksandër Biberaj deklaroi se kryeministri Edi Rama përmbyset me protesta dhe mosbindje civile. Në një intervistë për Euronews Albania, Biberaj tha...

Berisha tregon problemin që ka me Lulzim Bashën: Të bëjë transparencë për fondet ruse

para 2 muajve - Klan

Berisha tregon problemin që ka me Lulzim Bashën: Të bëjë transparencë për fondet ruse Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha shprehet se ish-kryedemokrati Lulzim Basha duhet të sqarojë dhe të bëjë...

Paralajmëron Berisha: Ekziston një dosje “Mitrokhin”, të shohë Rama kë do të gjejë aty

para 2 muajve - FaxWeb

Në foltoren e Kuvendit Berisha foli për një dosje me emrin “Mitrokhin” e cila ka lidhje me paratë e financuara nga rusët. Ai tha se ka PD ka krijuar një komision hetimor dhe i kërkon Bashës të tregojë...

“Basha të bëjë transparencë”, Berisha për financimet ruse: Akuzat janë pers...

para 2 muajve - BalkanWeb

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha, në një deklaratë për mediat ka folur mes të tjerash edhe për Lulzim Bashën dhe financimin nga rusët. Ai u shpreh se ish kreu i demokratëve Basha duhet të bëjë transparencë...

“Të bëjë transparencë me financimet ruse”, Berisha thirrje Bashës: Sqaro akuzën tërësisht personale

para 2 muajve - ABC News

Sali Berisha i ka bërë thirrje Lulzim Bashës që të bëjë transparencë lidhur me akuzën e fondeve ruse. Në një deklaratë për mediet pasditen e sotme, Berisha tha se kjo është një çështje serioze dhe tërësisht...

Berisha jashtë sallës së Parlamentit: Basha të bëjë transparent problemin e fondeve ruse

para 2 muajve - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha në një prononcim për mediat jashtë parlamenti kërkoi që Basha të bëjë transparencë lidhur me akuzën e fondeve ruse. Kjo thirrje është e disata herë që drejtohet...

Financimet ruse/ Berisha thirrje Bashës: Sqaro akuzat, në arkat e PD nuk ka hyrë asnjë qindarkë

para 2 muajve - Vizion Plus

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha i ka bërë thirrje Lulzim Bashës që të sqarojë akuzat në lidhje me financimet ruse, duke e konsideruar këtë si një problem serioz. Në një komunikim për gazetarët...

"Rama përmbyset me protesta", Aleksandër Biberaj: Të bllokojmë gjithçka në vend

para 2 muajve - Gazeta Tema

Anëtari i Këshllit Kombëtar të Partisë Demokratike, Aleksandër Biberaj deklaroi se kryeministri Edi Rama përmbyset me protesta dhe mosbindje civile. Në një intervistë për Euronews Albania, Biberaj tha...

“Akuzë e rëndë”, Berisha thirrje Bashës: Bëj transparencë me financimet ruse, është kusht…

para 2 muajve - FaxWeb

Kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha i bëri edhe njëherë thirrje Lulzim Bashës që të bëjë transparencë në lidhje me financimet ruse. Jashtë sallës së Kuvendit, Berisha tha se Basha duhet të sqarojë...

Anëtari i Këshillit Kombëtar, Biberaj: PD të mbajë fjalën për protestat

para 2 muajve - Java News

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Aleksandër Biberaj shprehu pakënaqësinë e tij për mënyrën sesi po i bëhet opozitë mazhorancës së Edi Ramës. I ftuar në Ditarin e pasdites në A2 CNN,...

Berisha cakton Edi Palokën kandidat për Bashkinë e Tiranës?

para 2 muajve - Gazeta Tema

Edi Paloka ka dhënë sot një intervistë për televizionin e familjes Berisha. Ndër të tjera, ata e kanë pyetur nëse do të jetë ai kandidat për Bashkinë e Tiranës. “Mund të ketë shumë emra. Nuk dua të bëj...

‘Nëse do të ishte e domosdoshme’, Edi Paloka kandidat i PD për Bashkinë Tiranë?

para 2 muajve - Java News

Edi Paloka ka dhënë sot një intervistë për Syri Tv kur ndër të tjera është pyetur nëse do të jetë ai kandidat për Bashkinë e Tiranës. “Mund të ketë shumë emra. Nuk dua të bëj lajm këtë, sepse nuk e kam...

KAFE SHQETO/ Paloka: Synojmë të afrojmë këdo që është kundër Ramës

para 2 muajve - Syri

Edi Paloka, Kryetari i Këshillit Kombëtar të PD, dha sot një intervistë për SYRI TV në emisionin “Kafe Shqeto”. Paloka shpjegoi që në krye se aksioni opozitar që ka filluar tashmë nuk nënkuptote se më...

Anëtari i Këshillit Kombëtar kërkon të shtohet aksioni opozitar! Biberaj: Duhen protesta, Rama dhe banda e tij nuk rrëzohet me konferenca

para 2 muajve - Panorama

KELMENT BAÇI/ Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Aleksandër Biberaj, kërkoi që opozita të shtojë aksionin e saj politik me protesta ku kërkoi rrëzimin e kësaj qeverie me çdo kusht. Ish-deputeti...

Si e zbërthen PD-ja e sotme epigramin e Don Kishotit?!

para 2 muajve - Java News

Nga Ben Andoni I gjithë publiku i kërkon me ngulm PD-së protesta. Pa mëdyshje, ato janë premtuar dhe me siguri do të ndodhin në ditët në vazhdim, por pakkush ka pritshmëri të madhe. E para , prej narracionit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK