Tepelenë, shtetasi amerikan rrëzohet në Kanionet e Pesturës, Policia, zjarrfikësit e banorët i dalin në ndihmë

para 2 muajve - Kallxo

Policia e Shqipërisë njofton se në fshatin Progonat, Tepelenë, në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”, është rrëzuar shtetasi amerikan W. L., 20-vjeç. Sipas njoftimit, shërbimet e Policisë, në bashkëpunim...

Tepelenë/ Rrëzohet tek “Kanionet e Pesturës”, transportohet drejt spitalit 20-vjeçari amerikan

para 2 muajve - Top Channel

Një 20-vjeçar amerikan është rrëzuar këtë të hënë në fshatin Progonat të Tepelenës, kryesisht në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”. I riu me iniciale W. L. është nxjerrë nga vendi ku ishte rrëzuar...

Rrëzohet në kanionet e Tepelenës 20-vjeçari amerikan

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Në fshatin Progonat, Tepelenë, në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”, është rrëzuar shtetasi amerikan W. L., 20 vjeç. Shërbimet e Policisë, në bashkëpunim me shërbimet zjarrfikëse, shërbimet e spitalit...

Rrëzohet në kanionet e Tepelenës 20-vjeçari amerikan, dërgohet në spital, d...

para 2 muajve - BalkanWeb

TEPELENË Në fshatin Progonat, Tepelenë, në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”, është rrëzuar shtetasi amerikan W. L., 20 vjeç. Shërbimet e Policisë, në bashkëpunim me shërbimet zjarrfikëse, shërbimet...

Rrëzohet në kanionet e Tepelenës 20-vjeçari amerikan, dërgohet në spital

para 2 muajve - Telegrafi

Në fshatin Progonat në Tepelenë në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”, është rrëzuar shtetasi amerikan W. L., 20 vjeç. Shërbimet e Policisë, në bashkëpunim me shërbimet zjarrfikëse, shërbimet e spitalit...

Tepelenë, 20-vjeçari amerikan bie nga lartësia- merr dëmtime në trup

para 2 muajve - Telegrafi

Një 20 vjeçar amerikan është rrëzuar nga lartësia në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës” në Tepelenë. Për nxjerrjen e tij nga vendi ku ishte rrëzuar u angazhuan shërbimet zjarrëfikëse, ato të spitalit...

Rrëzohet në “Kanionet e Pesturës” turisti amerikan, 20-vjeçari transportohet drejt spitalit

para 2 muajve - Klan

Rrëzohet në “Kanionet e Pesturës” turisti amerikan, 20-vjeçari transportohet drejt spitalit Në fshatin Progonat, Tepelenë, në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”, është rrëzuar shtetasi amerikan W....

Rrëzohet në kanionet e Tepelenës 20-vjeçari amerikan

para 2 muajve - Gazeta Express

Një 20 vjeçar amerikan është rrëzuar në fshatin Progonat, Tepelenë, në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”. Shërbimet e Policisë, në bashkëpunim me shërbimet zjarrfikëse, shërbimet e spitalit dhe banorë...

20-vjeçari amerikan rrëzohet në "Kanionet e Pesturës", shpëtohet nga policia

para 2 muajve - Ora news

Një shtetas amerikan është rrëzuar në vendin e quajtur "Kanionet e Pesturës",në fshatin Progonat, Tepelenë. I aksidentuari është shtetasi amerikan W. L., 20 vjeç. Shërbimet e Policisë, në bashkëpunim me...

20-vjeçari amerikan rrëzohet në kanionet e Tepelenës, dërgohet me urgjencë në spital

para 2 muajve - Albeu

Një i ri amerikan është rrëzuar në “Kanionet e Pesturës” në fshatin Progonat, Tepelenë. Mësohet se 20-vjeçari është transportuar në spital pasi ka marrë dëmtime në pjesë të ndryshme të trupit. Nxerrja...

Rrëzohet në kanionet e Tepelenës 20-vjeçari amerikan

para 2 muajve - Syri

Në fshatin Progonat, Tepelenë, në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës”, është rrëzuar shtetasi amerikan W. L., 20 vjeç. Shërbimet e Policisë, në bashkëpunim me shërbimet zjarrfikëse, shërbimet e spitalit...

Rrëzohet në “Kanionet e Pesturës” 20-vjeçari amerikan, ka marrë dëmtime në trup! Është nisur drejt spitalit

para 2 muajve - Panorama

Një shtetas amerikan është rrëzuar në “Kanionet e Pesturës” në fshatin Progonat të Tepelenës. 20-vjeçari me iniciale W.L., mësohet se ka dëmtime në pjesë të ndryshme të trupit dhe është nisur drejt spitalit....

20 vjeçari amerikan bie nga lartësia në Tepelenë/ Merr dëmtime në trup, niset me urgjencë në spital

para 2 muajve - Vizion Plus

Një 20 vjeçar amerikan është rrëzuar nga lartësia në vendin e quajtur “Kanionet e Pesturës” në Tepelenë. Për nxjerrjen e tij nga vendi ku ishte rrëzuar u angazhuan shërbimet zjarrëfikëse, ato të spitalit...

Kishte shkuar për eksplorim, rrëzohet nga kanionet i riu amerikan në Tepelenë, merr dëmtime të shumta

para 2 muajve - FaxWeb

Një 20-vjeçar amerikan ka mbetur i dëmtuar teksa ka qenë duke eksploruar në “Kanionet e Pesturës” në Tepelenë. Mësohet se i riu është rrëzuar dhe për pasojë ka marrë dëmtime të shumta në trup. Shërbimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK