Pendarovski: Nuk kam marrë mandat për ta kthyer vendin dhe popullin tim në shekullin e 19-të apo të flas për Car Samuelin

para 2 muajve - Aktuale

Presidenti Stevo Pendarovski beson se retorika mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë është qetësuar, sepse vendi ynë e ka pranuar kornizën e negociatave. “Unë pretendoj edhe tani dhe në vitet e ardhshme,...

Pendarovski: Për tema historike, nuk kam ndërmend të udhëtoj në Sofje

para 2 muajve - Tetova Sot

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sonte vlerësoi se retorika ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë në periudhën e fundit është qetësuar, për çka si arsye e përmendi kornizën e miratuar negociuese....

Pendarovski: Për tema historike, nuk kam ndërmend të udhëtoj në Sofje

para 2 muajve - Zhurnal

Shkup, 3 tetor – Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sonte vlerësoi se retorika ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë në periudhën e fundit është qetësuar, për çka si arsye e përmendi kornizën...

Pendarovski: Nuk kam marrë mandat për ta kthyer vendin dhe popullin tim në shekullin e 19-të apo të flas për Car Samuelin

para 2 muajve - Lapsi

Presidenti Stevo Pendarovski beson se retorika mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë është qetësuar, sepse vendi ynë e ka pranuar kornizën e negociatave. “Unë pretendoj edhe tani dhe në vitet e ardhshme,...

Pendarovski: Nuk kam marrë mandat për ta kthyer vendin dhe popullin tim në shekullin e 19-të apo të flas për Car Samuelin

para 2 muajve - Telegrafi

Presidenti Stevo Pendarovski beson se retorika mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë është qetësuar, sepse vendi ynë e ka pranuar kornizën e negociatave. “Unë pretendoj edhe tani dhe në vitet e ardhshme,...

Pendarovski: Për tema historike, nuk kam ndërmend të udhëtoj në Sofje

para 2 muajve - Shenja

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sonte vlerësoi se retorika ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë në periudhën e fundit është qetësuar, për çka si arsye e përmendi kornizën e miratuar negociuese....

Pendarovski: Nuk kam marrë mandat për ta kthyer vendin dhe popullin tim në shekullin e 19-të apo të flas për Car Samuelin

para 2 muajve - Bota Sot

Presidenti Stevo Pendarovski beson se retorika mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë është qetësuar, sepse vendi ynë e ka pranuar kornizën e negociatave. “Unë pretendoj edhe tani dhe në vitet e ardhshme,...

Pendarovski: Për tema historike, nuk kam ndërmend të udhëtoj në Sofje

para 2 muajve - Flaka

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski sonte vlerësoi se retorika ndërmjet Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë në periudhën e fundit është qetësuar, për çka si arsye e përmendi kornizën e miratuar negociuese....

Pendarovski: Nuk kam marrë mandat për ta kthyer vendin dhe popullin tim në shekullin e 19-të apo të flas për Car Samuelin

para 2 muajve - InfoShqip

Presidenti Stevo Pendarovski beson se retorika mes Maqedonisë së Veriut dhe Bullgarisë është qetësuar, sepse vendi ynë e ka pranuar kornizën e negociatave. “Unë pretendoj edhe tani dhe në vitet e ardhshme,...

Pendarovski: Asnjëherë nuk do të udhëtojë në Bullgari për të biseduar për Car Samoilin

para 2 muajve - Nistori

“Unë edhe tani them edhe në vitet e ardhshme, pavarësisht se në çfarë pozicioni do të jem, nuk kam ndërmend të shkoj në Bullgari dhe të flas për historinë. Teza ime e vjetër është se kur flasim për integrime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK