Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

para 2 muajve - Indeks.mk

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha: ”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga...

Ja si e komenton Bekteshi ofertën e Mickoskit për dalje nga kriza energjetike

para 2 muajve - Opinion.mk

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha: ”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga...

Bekteshi komenton ofertën e Mickoskit për dalje nga kriza energjetike

para 2 muajve - Ditari.mk

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha: ”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga...

Plani i Mickoskit për dalje nga kriza energjetike, kështu përgjigjet Bekteshi

para 2 muajve - Klan Macedonia

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha: ”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga...

Plani i Mickoskit për dalje nga kriza energjetike, kështu përgjigjet Bekteshi

para 2 muajve - Flaka

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha: ”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga...

Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

para 2 muajve - Pika

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha: ”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga...

Bekteshi: Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga kriza energjetike, ka vetëm fjalë

para 2 muajve - Lapsi

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha: ”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga...

Bekteshi komenton ofertën e Mickoskit për dalje nga kriza energjetike

para 2 muajve - Dosja

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha: ”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga...

Ja si e komenton Bekteshi ofertën e Mickoskit për dalje nga kriza energjetike

para 2 muajve - Desk.al

Në lidhje me ofertën e Hristijan Mickoskit në lidhje me daljen nga kriza energjetike në emisionin Klan Debat, ministri ekonomisë Kreshnik Bekteshi tha: ”Mickoski nuk ka ofruar asnjë plan për dalje nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK