Lushtaku pas videos së VV’së: Me shumë e respektoj një serb të Beogradit se Albin Kurtin

më 10.2022 - Reporteri

Sami Lushtaku i është kthyer ashpër kryetarit të VV-së dhe kryeministrit aktual, Albin Kurti pas një videoje të publikuar të Vetëvendosjes, ku figura të ndryshme që kanë qeverisur me Kosovën, paraqiten...

Lushtaku pas videos së VV'së: Me shumë e respektoj një serb të Beogradit se Albin Kurtin

më 10.2022 - Gazeta Express

Sami Lushtaku i është kthyer ashpër kryetarit të VV-së dhe kryeministrit aktual, Albin Kurti pas një videoje të publikuar të Vetëvendosjes, ku figura të ndryshme që kanë qeverisur me Kosovën, paraqiten...

Sami Lushtaku live hyn në emision, e ofendon rëndë kryeministrin Kurti

më 10.2022 - Syri.net Kosova

Nënkryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, është deklaruar pasi është parë në një pjesë të videos propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje ku duket ai kur fitet për krim dhe i vë në kontekst edhe bashkëluftëtarët...

Sami Lushtaku hyn live në emision, e ofendon rëndë kryeministrin Kurti

më 10.2022 - Reporteri

Nënkryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku, është deklaruar pasi është parë në një pjesë të videos propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje ku duket ai kur fitet për krim dhe i vë në kontekst edhe bashkëluftëtarët...

Pozhari: Lushtaku me deklaratat për Kurtin ia humbi shumë vota PDK-së

më 10.2022 - Zeri

Nënkryetari i Komunës së Skenderajt, Sami Lushtaku sot në disa paraqitje televizive pati reagime të ashpra ndaj kreut të Qeverisë, Albin Kurti. Ai për videon e postuar nga LVV e ka quajtur “spot” që veç...

Lushtaku komenton videon e LVV-së, thotë se ka diskurs të urrejtjes

më 10.2022 - Kallxo

Kryetari i degës së Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), në Skenderaj, Sami Lushtaku, ka komentuar videon e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje në të cilën akuzohet opozita për shkatërrim të vendit. Lushtaku...

Lushtaku për kryeminsitrin: Ai është Kurtoviq për mua, u rrëzoftë e mos u ngrittë kurrë

më 10.2022 - Zeri

Sami Lushtaku nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës ka krahasuar videon e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje me një “spot” që veç në kohën e ish-presidentit serb, Millosheviq do e shihte. Në një...

Lushtaku për kryeminsitrin: Ai është Kurtoviq për mua, u rrëzoftë e mos u ngritë kurrë

më 10.2022 - Telegrafi

Sami Lushtaku nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës ka krahasuar videon e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje me një “spot” që veç në kohën e ish-presidentit serb, Millosheviq do e shihte. Në një...

“Eskalon” Lushtaku, me akuza ndaj kryeministrit: Ai është Kurtoviq për mua, u rrëzoftë e mos u ngritë kurrë

më 10.2022 - GazetaBlic

Sami Lushtaku nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës ka krahasuar videon e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje me një “spot” që veç në kohën e ish-presidentit serb, Millosheviq do e shihte. Në një...

Lushtaku i përgjigjet VV'së: Më erdhi keq për ata në Hagë, video si të Kurtoviqit na bënte Millosheviqi

më 10.2022 - Gazeta Express

Nënkryetari i komunës së Skenderajt dhe një prej liderëve të PDK-së, Sami Lushtaku i është drejtuar me gjuhë të ashpër kryeministrit dhe kryetarit të VV-së, Albin Kurti për videon e sotme të partisë ku...

Sami Lushtaku i përgjigjet Vetëvendosjes: Më erdhi keq për ata në Hagë, video si të Kurtoviqit na bënte Millosheviqi

më 10.2022 - OraInfo

Lushtaku i përgjigjet VV’së: Më erdhi keq për ata në Hagë, video si të Kurtoviqit na bënte Millosheviqi. Nënkryetari i komunës së Skenderajt dhe një prej liderëve të PDK-së, Sami Lushtaku i është drejtuar...

Lushtaku: Më shumë e respektoj një shka të Beogradit sesa Albin Kurtoviqin

më 10.2022 - GazetaBlic

Nënkryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku është deklaruar pasi është parë në një pjesë të videos propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje ku duket ai kur fitet për krim dhe i vë në kontekst edhe bashkëluftëtarët...

Lushtaku pas videos së VV-së: Me shumë e respektoj një serb të Beogradit se Albin Kurtin

më 10.2022 - Tetova Sot

Sami Lushtaku i është kthyer ashpër kryetarit të VV-së dhe kryeministrit aktual, Albin Kurti pas një videoje të publikuar të Vetëvendosjes, ku figura të ndryshme që kanë qeverisur me Kosovën, paraqiten...

Lushtaku: Më erdhi keq për ata në Hagë, video si të Kurtoviqit na bënte Millosheviqi

më 10.2022 - Lajmi.net

Nënkryetari i komunës së Skenderajt dhe një prej liderëve të PDK-së, Sami Lushtaku i është drejtuar me gjuhë të ashpër kryeministrit dhe kryetarit të VV-së, Albin Kurti për videon e sotme të partisë ku...

Lushtaku: Më shumë e respektoj një shka të Beogradit sesa Albin Kurtoviqin

më 10.2022 - Infokusi

Nënkryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku është deklaruar pasi është parë në një pjesë të videos propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje ku duket ai kur fitet për krim dhe i vë në kontekst edhe bashkëluftëtarët...

Lushtaku: Më shumë e respektoj një shka të Beogradit sesa Albin Kurtoviqin

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Nënkryetari i Skenderajt, Sami Lushtaku është deklaruar pasi është parë në një pjesë të videos propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje ku duket ai kur fitet për krim dhe i vë në kontekst edhe bashkëluftëtarët...

Lushtaku për kryeminsitrin: Ai është Kurtoviq për mua, u rrëzoftë e mos u ngritë kurrë

më 10.2022 - Periskopi

Sami Lushtaku nga radhët e Partisë Demokratike të Kosovës ka krahasuar videon e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje me një “spot” që veç në kohën e ish-presidentit serb, Millosheviq do e shihte. Në një...

Më erdhi keq për ata në Hagë, video si të Kurtoviqit na bënte Millosheviqi

më 10.2022 - Revista Kosovarja

Nënkryetari i komunës së Skenderajt dhe një prej liderëve të PDK-së, Sami Lushtaku i është drejtuar me gjuhë të ashpër kryeministrit dhe kryetarit të VV-së, Albin Kurti për videon e sotme të partisë ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK