Sonila Qato jep deklarime në SPAK

para një muaji - Klan

Sonila Qato jep deklarime në SPAK Ish-drejtoresha e ARRSH-së është kallëzuar për shkelje të barazisë në tendera Sonila Qato është paraqitur të hënën në SPAK pasi është thirrur, për të dhënë deklarime për...

Ish-drejtoresha e ARRSH në SPAK/ Jorida Tabaku: Rruga Kardhiq-Delvinë kryevepër e korruptimit dhe keqpërdorimit të taksave. Afera implikon shumë ministra të PS

para një muaji - Panorama

Deputetja e PD ka reaguar pasi ish drejtoresha e ARRSH Sonila Qato u thirr në SPAK në cilësinë e personit që ka dijeni lidhur me një hetim për pabarazi në tendera lidhur me rrugën Kardhiq-Delvinë. “Asokohe...

Ish-drejtoresha e rrugëve në SPAK/ Sonila Qato merret në pyetje për tenderin e parë të aksit Kardhiq-Delvinë

para një muaji - Top Channel

Lupa e prokurorisë SPAK është drejtuar tanimë edhe tek investimet në rrugët nacionale, sikurse investimi në aksin nacional Kardhiq-Delvinë i kallëzuar për një seri shkeljesh nga Kontrolli i Lartë i Shtetit....

Rruga Kardhiq-Delvinë/ “Koha që drejtësia të veprojë”, Tabaku: ...

para një muaji - BalkanWeb

Deputetja e PD-së Jorida Tabaku deklaron se ka ardhur koha që drejtësia të veprojë dhe dërgojë përpara bankës së të akuzuarve fajtorët për rrugën Kardhiq-Delvinë që është një kryevepër e korruptimit dhe...

Shkelje e barazisë në tendera, ish-drejtoresha e ARRSH në SPAK për aksin Kardhiq-Delvinë: U pyeta si person që ka dijeni

para një muaji - Top Channel

Ish-drejtoresha e ARRSH-së njëkohësisht edhe ish-ministrja e Shtetit, Sonila Qato është paraqitur sot në SPAK e shoqëruar nga avokati i saj. Ajo u shpreh se ishte thirrur në SPAK për çështjen e shkeljeve...

VIDEO-SYRI TV/ Sonila Qato në SPAK: U thirra për rrugën Kardhiq-Delvinë

para një muaji - Syri

Ish-drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato u thirr paraditen e së hënës në SPAK, ku qëndroi rreth 2 orë. Në një komunikim për mediat, pasi doli nga ambientet e SPAK, Qato tha se ishte marrë...

Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato zbulon përse u thirr në SPAK: Procedura ka nisur me dorëheqjen time

para një muaji - Top Channel

Ish-drejtoresha e ARRSH-së njëkohësisht edhe ish-ministrja e Shtetit, Sonila Qato është paraqitur sot në SPAK. Ajo u shpreh se ishte thirrur në SPAK për çështjen e tenderave të rrugës Kardhiq-Delvinë,...

Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato flet pas daljes nga SPAK: Pse më thirrën…

para një muaji - ABC News

Ish-drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato ka dalë nga SPAK pasi u mor në pyetje për disa orë në lidhje me rrugën Kardhiq-Delvinë. Me të dalë nga godina e SPAK, Qato tha për gazetarët se...

Ish-drejtoresha e ARRSH në SPAK: U pyeta si person që ka dijeni

para një muaji - Syri

Ish-drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar Sonila Qato ka përfunduar marrjen në pyetje nga ana e prokurorëve të SPAK ditën e sotme. Jashtë dyerve të SPAK ajo ka deklaruar për gazetarët se është pyetur...

‘Kjo ishte arsyeja pse u dorëhoqa’, Sonila Qato flet pas marrjes në pyetje nga SPAK

para një muaji - Java News

Ish-drejtoresha e ARRSH-së dhe ish-ministrja e Shtetit, Sonila Qato është paraqitur ditën e sotme në SPAK. E shoqëruar nga avokati i saj, Qato është paraqitur para strukturës Anti-Korrupsion pas padisë...

Ish-drejtoresha e ARRSH del nga dyert e SPAK: U pyeta si person që ka dijeni

para një muaji - Panorama

Ish-drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar Sonila Qato ka përfunduar marrjen në pyetje nga ana e prokurorëve të SPAK ditën e sotme . Jashtë dyerve të SPAK ajo ka deklaruar për gazetarët se është pyetur...

Shkelje në tenderin Kardhiq-Delvinë, ish-drejtoresha e ARRSH-së prej më shu...

para një muaji - BalkanWeb

Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato është thirrur sot për të dëshmuar në SPAK. Lajmi është konfirmuar për BalkanWeb nga gazetarja Klodiana Lala. Mësohet se Qato është thirrur në SPAK për shkelje të...

Ish-drejtoresha e ARRSH-së më shumë se një orë në SPAK, gazetarja: Ja për çfarë është thirrur

para një muaji - Mapo

Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato është thirrur sot për të dëshmuar në SPAK. Mësohet se Qato është thirrur në SPAK për shkelje të barazisë në tendera. “Zonja Qato është sot në prokurori lidhur me...

Zbulohet arsyeja e thirrjes në SPAK të ish drejtoreshës së ARRSH, ja pse po hetohet Sonila Qato

para një muaji - Panorama

Panorama ka mësuar arsyen e thirrjes në Prokurorinë e Posaçme SPAK të ish drejtoreshës së ARRSH, Sonila Qato. Mësohet se janë dy çështje për të cilat është thirrur të japë sqarime në SPAK Sonila Qato!...

Ish-drejtoresha e ARRSH-së, Sonila Qato në SPAK, ja pse akuzohet

para një muaji - Syri

Ish-drejtoresha e Autoritetit Rrugor Shqiptar, Sonila Qato, njëherësh ish-ministre e Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, mbërrin në SPAK. Ajo është shoqëruar nga një avokat. Burimet shtojnë se ajo mund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK