Policia spanjolle godet grupin kriminal shqiptar, në pranga 6 persona, u kapën në dy ferma kanabisi

para një muaji - Bota Sot

Policia spanjolle ka zbuluar një grup shqiptarësh që merrej kultivimin e lëndëve narkotike. Në pranga kanë rënë 6 shqiptarë, ndërkohë janë sekuestruar pajisje të shumta për mirëmbajtjen dhe kultivimin...

Policia spanjolle godet grupin kriminal shqiptar, në pranga 6 persona, u kapën në dy ferma kanabisi

para një muaji - Panorama

Policia spanjolle ka zbuluar një grup shqiptarësh që merrej kultivimin e lëndëve narkotike. Në pranga kanë rënë 6 shqiptarë, ndërkohë janë sekuestruar pajisje të shumta për mirëmbajtjen dhe kultivimin...

Policia spanjolle godet grupin kriminal shqiptar, në pranga 6 persona, u kapën në dy ferma kanabisi

para një muaji - Lapsi

Policia spanjolle ka zbuluar një grup shqiptarësh që merrej kultivimin e lëndëve narkotike. Në pranga kanë rënë 6 shqiptarë, ndërkohë janë sekuestruar pajisje të shumta për mirëmbajtjen dhe kultivimin...

Çmontohet grupi kriminal në Spanjë, arrestohen gjashtë shqiptarë, kujdesesh...

para një muaji - BalkanWeb

Goditet grupi kriminal në Spanjë. Autoritetet vendase kanë arrestuar gjashtë shqiptarë gjatë një operacioni të zhvilluar në Delhi. Gjithashtu gjatë këtij operacioni janë sekuestruar pajisje të shumta që...

Gjenden dy ferma të mëdha kanabisi në Spanjë: Goditet grupi kriminal, në pranga 6 shqiptarë

para një muaji - ABC News

Gjashtë shqiptarë janë vënë në pranga në Spanjë pas organizimit të një operacioni të koduar policor “Delhi”. Mediat në vend raportojnë po ashtu se janë sekuestruar pajisje të shumta për mirëmbajtjen dhe...

Gjenden dy ferma të mëdha kanabisi në Spanjë: Goditet grupi kriminal, në pranga 6 shqiptarë

para një muaji - Syri

Gjashtë shqiptarë janë vënë në pranga në Spanjë pas organizimit të një operacioni të koduar policor “Delhi”. Mediat në vend raportojnë po ashtu se janë sekuestruar pajisje të shumta për mirëmbajtjen dhe...

6 shqiptarë kapen me ‘shtëpi bari’ në Spanjë

para një muaji - Java News

Goditet grupi kriminal në Spanjë. Autoritetet vendase kanë arrestuar gjashtë shqiptarë gjatë një operacioni të zhvilluar në La Mora-Tarragona. Gjithashtu gjatë këtij operacioni janë sekuestruar pajisje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK