‘Po më presin në SHBA’/ Gënjeshtra e radhës e Lulzim Bashës

para 2 muajve - Syri

Para disa muajsh, për Lulzim Bashën dhe atë grusht njerëzish pranë tij, Amerika ishte ‘gogoli’ me të cilin duhej të frikësonin të gjithë ata demokratë, duke nisur që nga deputetët deri në bazë. Ishte koha...

Miq dhe armiq, Meta e Berisha në një romancë të vështirë politike

para 2 muajve - Telegrafi

Sot në një aleancë opozitare për të rrëzuar qeverinë Rama, por dikur marrëdhëniet mes Sali Berishës dhe Ilir Metës nuk kanë qenë fort të mira. Në kohën kur ilir Meta mbante postin e kryeministrit të vendit,...

‘Miq dhe armiq’, marrëdhënia e vështirë politike mes Berishës dhe Metë në 22 vite

para 2 muajve - Java News

Sot në një aleancë opozitare për të rrëzuar qeverinë ‘Rama’, por dikur marrëdhëniet mes Sali Berishës dhe Ilir Metës nuk kanë qenë fort të mira. Në kohën kur ilir Meta mbante postin e kryeministrit të...

Agjenda e Yuri Kim dhe paranoja e Berishës!

para 2 muajve - Java News

Nga Dritan Hila Me dy lëvizje të njëpasnjëshme, opozita ka dëshmuar se është më e përçarë se kurrë. Takimi i ambasadores Yuri Kim me Ilir Metën ka ngjallur menjëherë paranojat e Sali Berishës se ky i fundit...

Të gjithë me laps në dorë duke dëgjuar ambasadoren

para 2 muajve - Gazeta Tema

Ka një vërshim komentesh dhe qëndrime publike ndaj intervistës së ambasadores së SHBA në Tiranë, Yuri Kim. Është e qartë se mbështetësit e “Foltores” janë të zemëruar, se me ta ka qenë e qartë. Por pa...

Të gjithë me laps në dorë duke dëgjuar ambasadoren

para 2 muajve - Java News

Nga Mero Baze Ka një vërshim komentesh dhe qëndrime publike ndaj intervistës së ambasadores së SHBA në Tiranë, Yuri Kim. Është e qartë se mbështetësit e “Foltores” janë të zemëruar, se me ta ka qenë e...

Ç’pati Berisha që sulmoi kandidatin potencial për president të SHBA?

para 2 muajve - Java News

Nga Ylli Pata Debati te Fevziu pas intervistës së ambasadores Yuri Kim, mori një drejtim paksa surreal, duke kërkuar “qëndrime të reja” apo “zhvillime të freskëta”. E për ta komplikuar situatëm shërbeu...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK