Ymeri me deklaratë befasuese, thotë se Albin Kurti 'ka dalë prej VV-së, ka themeluar parti të re'

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Ish-kryetari i Vetëvendosjes dhe ish-deputeti i kësaj partie, Visar Ymeri, ka komentuar sjelljen e kryeministrit Kurti dhe qeverise tij gjate ketyre dy viteve. Sipas tij, një parti që ka premtuar një shtet...

Çitaku: Ngushëllimi i Qeverisë Kurti, rikthimi me propagandat me video

para 2 muajve - Kallxo

Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Vlora Çitaku, e ka vlerësuar si propagandë videon e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje (LVV) në të cilën opozita akuzohet për shkatërrim të shtetit...

Videoja e VV-së, Ymeri: Po e bëjnë për ta maskuar luftën me sindikatat

para 2 muajve - GazetaBlic

Analisti Visar Ymeri, teksa ka komentuar videon e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje, ka thënë se e njëjta është bërë për ta maskuar luftën e vetë të cilën po e bën Qeveria e udhëhequr nga Lëvizja Vetëvendosje....

LVV publikon një video me foto të Thaçit, Veselit, Haradinajt, Mustafës, Pacollit e Limajt, i quan shkatërrues të shtetit

para 2 muajve - Kallxo

Lëvizja Vetëvendosje (LVV) ka publikuar një video në të cilën i ka akuzuar partitë opozitare për shkatërrim të shtetit për 20 vite, e tani edhe për sabotim të shtetit përmes sindikatave greviste. “Duan...

Ramush Haradinaj me akuza të rënda ndaj Qeverisë: Më hajna, më haraqegji, çdo gjë janë

para 2 muajve - GazetaBlic

I pari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka bërë akuza të rënda ndaj Qeverisë Kurti. Haradinaj në Politiko, ka thënë se më shkatërrues se Qeveria Kurti nuk do të ketë në Kosovë edhe një 100 vjet. “Më shkatërrues...

Videoja e VV-së, Ymeri: Po e bëjnë për ta maskuar luftën me sindikatat

para 2 muajve - Infokusi

Analisti Visar Ymeri, teksa ka komentuar videon e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje, ka thënë se e njëjta është bërë për ta maskuar luftën e vetë të cilën po e bën Qeveria e udhëhequr nga Lëvizja Vetëvendosje....

VV me një video atakon opozitën: “Shkatërruesit dhe sabotuesit e shtetit! (VIDEO)

para 2 muajve - Ina

Partia që aktualisht po udhëheq me vendin, Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video me të cilën i ka quajtur ish-partitë që kishin qeverisur dhe sindikatat si “shkatërrues të shtetit”. Në videon e publikuar...

Videoja e VV-së, Ymeri: Po e bëjnë për ta maskuar luftën me sindikatat

para 2 muajve - Periskopi

Analisti Visar Ymeri, teksa ka komentuar videon e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje, ka thënë se e vetmja luftë me të cilët po bën kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është ajo me sindikatat dhe mësimdhënësit....

Partia në pushtet i quan opozitën e sindikatat shkatërrues të shtetit

para 2 muajve - Koha.net

Partia në pushtet Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video me të cilën i ka quajtur ish-partitë që kishin qeverisur, apo opozitën e tashme, si dhe sindikatat, shkatërrues të shtetit. “Shkatërruesit...

Partia në pushtet i quan opozitën dhe sindikatat shkatërrues të shtetit

para 2 muajve - Koha.net

Partia në pushtet Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video me të cilën i ka quajtur ish-partitë që kishin qeverisur, apo opozitën e tashme, si dhe sindikatat, shkatërrues të shtetit. “Shkatërruesit...

VV i kthehet se vjetrës, me një video zbulon 'shkatërruesit e shtetit'

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Partia e cila është në pushtet, Vetëvendosje ka postuar një video, ku janë liderët e partive tjera që kanë udhëhequr me shtetin, shkruan Syri.net Kosova. "Shkatërruesit e shtetit që nuk duan ta shohin...

Visar Ymeri thotë se Albin Kurti ‘ka dalë prej VV-së, ka themeluar parti të re’

para 2 muajve - Periskopi

Ish-kryetari i Vetëvendosjes dhe ish-deputeti i kësaj partie, Visar Ymeri, ka komentuar sjelljen e kryeministrit Kurti dhe qeverise tij gjate ketyre dy viteve. Sipas tij, një parti që ka premtuar një shtet...

VV poston një video: Këta janë shkatërruesit e shtetit

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Partia e cila është në pushtet, Vetëvendosje ka postuar një video, ku janë liderët e partive tjera që kanë udhëhequr me shtetin, shkruan Syri.net Kosova. "Shkatërruesit e shtetit që nuk duan ta shohin...

Partia në pushtet e quan opozitën dhe sindikatat shkatërrues të shtetit

para 2 muajve - Koha.net

Partia në pushtet Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video me të cilën i ka quajtur ish-partitë që kishin qeverisur, apo opozitën e tashme, si dhe sindikatat, shkatërrues të shtetit. “Shkatërruesit...

Mësimdhënësve ua ndal pagat, por Vetëvendosje i kthehet zanatit të vjetër – propagandës

para 2 muajve - Reporteri

Fjalori i Kembrixhit propagandën e definon kështu : informacion ose ide të shpërndara nga një grup i organizuar për të ndikuar në mendimet e njerëzve, veçanërisht duke mos i paraqitur të gjitha faktet...

LVV del me një video, sulmon Thaçin, Veselin, Mustafën e Limajn

para 2 muajve - Bota Sot

Partia që aktualisht po udhëheq me vendin, Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video me të cilën i ka quajtur ish-partitë që kishin qeverisur dhe sindikatat si “ shkatërrues të shtetit”. Në videon e...

“Albin Kurti i ka braktisur parimet dhe vizionin e Vetëvendosjes”

para 2 muajve - Ekonomia Online

Ish-kryetari i Vetëvendosjes dhe ish-deputeti i kësaj partie, Visar Ymeri ka komentuar sjelljen e kryeministrit Kurti dhe qeverise tij gjate këtyre dy viteve. Sipas tij, një parti që ka premtuar një shtet...

LVV del me një video, i quan opozitën e sindikatat si shkatërruese të shtetit

para 2 muajve - Bota Sot

Partia që aktualisht po udhëheq me vendin, Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video me të cilën i ka quajtur ish-partitë që kishin qeverisur dhe sindikatat si “ shkatërrues të shtetit”. Në videon e...

VV me një video atakon opozitën: Shkatërruesit dhe sabotuesit e shtetit (VIDEO)

para 2 muajve - InfoShqip

Partia që aktualisht po udhëheq me vendin, Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar një video me të cilën i ka quajtur ish-partitë që kishin qeverisur dhe sindikatat si “shkatërrues të shtetit”. Në videon e publikuar...

Pa fije turpi: Edhe pas 18 muajsh në Qeveri, VV del me një video ku “fajëson” partitë e tjera e madje edhe Rrahman Jasharajn

para 2 muajve - Lajmi.net

Lëvizja Vetëvendosje po vazhdon sulmin ndaj subjekteve tjera politike dhe ish-liderëve të vendit, sikur të ishte ende në opozitë. Këtë po e dëshmon çdo ditë e më shumë, duke akuzuar partitë opozitare,...

Pa fije turpi: Edhe pas 18 muajsh në Qeveri, VV del me një video ku “fajëson” partitë e tjera e madje edhe Rrahman Jasharajn

para 2 muajve - Fakti Ditor

Lëvizja Vetëvendosje po vazhdon sulmin ndaj subjekteve tjera politike dhe ish-liderëve të vendit, sikur të ishte ende në opozitë. Këtë po e dëshmon çdo ditë e më shumë, duke akuzuar partitë opozitare,...

Vetëvendosje akuzon opozitën, e quan ‘shkatërruese të shtetit’

para 2 muajve - Epoka e Re

Lëvizja Vetëvendosje përmes një video në “Facebook”, ka kritikuar opozitën, duke thënë se për 20 vjet rresht në Kosovë kanë qeverisur “shkatërruesit e shtetit” që nuk duan ta shohin Kosovën mirë. Kjo video...

‘Shkatërrues të shtetit që s’duan ta shohin Kosovën duke lulëzuar me VV-në’: Partia në pushtet godet me video Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Ramush Haradinajn, Sami Lushtakun, Lumir Abdixhikun, Memli Krasniqin, Rrahman Jasharajn, etj.

para 2 muajve - Periskopi

Një video që duket sikur e fushatave zgjedhore por e stilit autoritat, kur të gjithë janë fajtorë për gjithçka , përveç partisë në pushtet, ka publikuar vetë partia në pushtet, Lëvizja Vetëvendosje. Shkatërrues...

Haradinaj e fajëson Kurtin për hajni: I ka blloku paratë

para 2 muajve - Insajderi.org

I pari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj është shprehur i habitur me logjikën e kryeministrit, Albin Kurti. Sipas Haradinajt, Kurti po punon kundër vetës dhe qeverisë së Kosovës. “Ky...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK