Neziri: Grubi ka performuar mirë si zëvendëskryeministër

para 2 muajve - TV21

Analisti Xhelal Neziri, i ftuar sonte në Click Plus, tha se Artan Grubi ka performuar mirë si zëvendëskryeministër duke zgjidhur plot probleme që kanë mbetur zvarrë nga zëvendëskryeministrat e parë shqiptarë....

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

para 2 muajve - Opinion.mk

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus ka deklaruar se kjo përbërje qeveritare është përbërja më e mirë që ka pasur ndonjëherë Bashkimi Demokratik për Integrim, raporton indeks.mk Duke...

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

para 2 muajve - Opinion.mk

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në emisionin Click Plus duke folur për paknaqësitë që kanë shpërthyer brenda BDI-së lidhur me përbërjen Qeveritare ka deklaruar se nga spektri...

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

para 2 muajve - Indeks.mk

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në emisionin Click Plus duke folur për paknaqësitë që kanë shpërthyer brenda BDI-së lidhur me përbërjen Qeveritare ka deklaruar se nga spektri...

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

para 2 muajve - Indeks.mk

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus ka deklaruar se kjo përbërje qeveritare është përbërja më e mirë që ka pasur ndonjëherë Bashkimi Demokratik për Integrim, raporton indeks.mk Duke...

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

para 2 muajve - Flaka

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në emisionin Click Plus duke folur për paknaqësitë që kanë shpërthyer brenda BDI-së lidhur me përbërjen Qeveritare ka deklaruar se nga spektri...

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

para 2 muajve - InfoShqip

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në emisionin Click Plus duke folur për paknaqësitë që kanë shpërthyer brenda BDI-së lidhur me përbërjen Qeveritare ka deklaruar se nga spektri...

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

para 2 muajve - InfoShqip

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus ka deklaruar se kjo përbërje qeveritare është përbërja më e mirë që ka pasur ndonjëherë Bashkimi Demokratik për Integrim, raporton indeks. Duke...

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

para 2 muajve - Tetova Sot

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus ka deklaruar se kjo përbërje qeveritare është përbërja më e mirë që ka pasur ndonjëherë Bashkimi Demokratik për Integrim. Duke folur për pakënaqësitë...

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

para 2 muajve - Tetova Sot

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në emisionin Click Plus duke folur për paknaqësitë që kanë shpërthyer brenda BDI-së lidhur me përbërjen Qeveritare ka deklaruar se nga spektri...

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

para 2 muajve - Lapsi

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në emisionin Click Plus duke folur për paknaqësitë që kanë shpërthyer brenda BDI-së lidhur me përbërjen Qeveritare ka deklaruar se nga spektri...

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

para 2 muajve - Desk.al

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus ka deklaruar se kjo përbërje qeveritare është përbërja më e mirë që ka pasur ndonjëherë Bashkimi Demokratik për Integrim, raporton indeks.mk Duke...

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

para 2 muajve - Pika

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus ka deklaruar se kjo përbërje qeveritare është përbërja më e mirë që ka pasur ndonjëherë Bashkimi Demokratik për Integrim, raporton indeks.mk Duke...

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

para 2 muajve - Top24

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në emisionin Click Plus duke folur për paknaqësitë që kanë shpërthyer brenda BDI-së lidhur me përbërjen Qeveritare ka deklaruar se nga spektri...

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

para 2 muajve - Top24

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus ka deklaruar se kjo përbërje qeveritare është përbërja më e mirë që ka pasur ndonjëherë Bashkimi Demokratik për Integrim, raporton indeks.mk Duke...

Xhelal Neziri: Grubi performon dhe duket si kryeministër

para 2 muajve - Lapsi

Njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në Click Plus ka deklaruar se kjo përbërje qeveritare është përbërja më e mirë që ka pasur ndonjëherë Bashkimi Demokratik për Integrim, raporton indeks.mk Duke...

Xhelal Neziri: Kjo është përbërja më e mirë që BDI-ja ka pasur ndonjëherë

para 2 muajve - Desk.al

Analisti dhe njohësi i rrethanave politike, Xhelal Neziri në emisionin Click Plus duke folur për paknaqësitë që kanë shpërthyer brenda BDI-së lidhur me përbërjen Qeveritare ka deklaruar se nga spektri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK