Artan Grubi: Për ndryshimet në ekzekutiv vendosin kryetarët e partive (VIDEO)

para 2 muajve - Almakos

“Unë jam në Qeveri për të ekzekutuar, dhe jo për të menduar në lidhje me këto punë, ka kush mendon, ka kryetar të partive, organe të partive që i marrin këto vendime, unë i ekzekutoj ato vendime…Shumica...

Artan Grubi: Për ndryshimet në ekzekutiv vendosin kryetarët e partive (VIDEO)

para 2 muajve - Open-TV

“Unë jam në Qeveri për të ekzekutuar, dhe jo për të menduar në lidhje me këto punë, ka kush mendon, ka kryetar të partive, organe të partive që i marrin këto vendime, unë i ekzekutoj ato vendime…Shumica...

Grubi: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - InfoShqip

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga tha se personalisht nuk ka pakënaqësi nga Bashkimi Demokratik për Integrim, përcjell TV21. Grubi tha se kjo vjen pasi siç theksoi ai, sipas gjitha...

Grubi: Për ndryshimet në ekzekutiv vendosin kryetarët e partive

para 2 muajve - Klan Macedonia

“UNË NUK KAM PAKËNAQËSI NGA BDI-ja, PUNOJMË NË REALIZIMIN E PROGRAMIT” “Unë jam në Qeveri për të ekzekutuar, dhe jo për të menduar në lidhje me këto punë, ka kush mendon, ka kryetar të partive, organe...

Grubi: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - News33

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga tha se personalisht nuk ka pakënaqësi nga Bashkimi Demokratik për Integrim. Grubi tha se kjo vjen pasi siç theksoi ai, sipas gjitha anketave mbështetja...

Grubi: Jemi këtu për të kryer punë, nuk kam pakënaqësi nga BDI

para 2 muajve - Flaka

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga deklaroi se ai nuk ka pakënaqësi nga BDI-ja. “Unë nuk kam pakënaqësi nga BDI. Cilat janë arsyet e pakënaqësive në BDI? Duhet që në këtë pyetje të...

Grubi porosi nga Struga: BDI-ja më e forta, po punojmë në realizimin e programit tonë

para 2 muajve - Tetova Sot

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - Aktuale

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga tha se personalisht nuk ka pakënaqësi nga Bashkimi Demokratik për Integrim, përcjell TV21. Grubi tha se kjo vjen pasi siç theksoi ai, sipas gjitha...

Grubi: Ne jemi këtu për të kryer punë, unë nuk kam pakënaqësi nga BDI-ja

para 2 muajve - Klan Macedonia

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga deklaroi se ai nuk ka pakënaqësi nga BDI-ja. “Unë nuk kam pakënaqësi nga BDI. Cilat janë arsyet e pakënaqësive në BDI? Duhet që në këtë pyetje të...

Grubi: Jemi këtu për të kryer punë, nuk kam pakënaqësi nga BDI!

para 2 muajve - Flaka

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga deklaroi se ai nuk ka pakënaqësi nga BDI-ja. “Unë nuk kam pakënaqësi nga BDI. Cilat janë arsyet e pakënaqësive në BDI? Duhet që në këtë pyetje të...

Grubi porosi nga Struga: BDI-ja më e fortë, po punojmë në realizimin e programit tonë

para 2 muajve - Opinion.mk

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi: BDI është më tepër se gjysma e trupit votues tek shqiptarët

para 2 muajve - TV21

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga tha se personalisht nuk ka pakënaqësi nga Bashkimi Demokratik për Integrim, përcjell TV21. Grubi tha se kjo vjen pasi siç theksoi ai, sipas gjitha...

Grubi nga Struga: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - Ina

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Maqedonisë, Artan Grubi tha se ai nuk është i pakënaqur nga BDI-ja. Ai këto komente i bëri gjatë qëndrimit sot në Strugë, i pyetur për pakënaqësit në BDI. “Unë...

Grubi porosi nga Struga: BDI-ja më e forta, po punojmë në realizimin e programit tonë

para 2 muajve - Indeks.mk

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi nga Struga: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - InfoShqip

Zëvendëskryeministri i parë i Qeverisë së Maqedonisë, Artan Grubi tha se ai nuk është i pakënaqur nga BDI-ja. Ai këto komente i bëri gjatë qëndrimit sot në Strugë, i pyetur për pakënaqësit në BDI. “Unë...

Grubi: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - Tetova Sot

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga tha se personalisht nuk ka pakënaqësi nga Bashkimi Demokratik për Integrim, përcjell TV21. Grubi tha se kjo vjen pasi siç theksoi ai, sipas gjitha...

Grubi porosi nga Struga: BDI-ja më e forta, po punojmë në realizimin e programit tonë

para 2 muajve - Dosja

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi porosi nga Struga: BDI-ja më e forta, po punojmë në realizimin e programit tonë

para 2 muajve - Press Online

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - Almakos

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga tha se personalisht nuk ka pakënaqësi nga Bashkimi Demokratik për Integrim, përcjell TV21. Grubi tha se kjo vjen pasi siç theksoi ai, sipas gjitha...

Grubi: “Ne jemi këtu që të realizojmë gjithçka që ju kemi premtuar qytetarëve”

para 2 muajve - Pa censure

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - Zyrtare

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga tha se personalisht nuk ka pakënaqësi nga Bashkimi Demokratik për Integrim, përcjell TV21. Grubi tha se kjo vjen pasi siç theksoi ai, sipas gjitha...

Grubi porosi nga Struga: BDI-ja më e forta, po punojmë në realizimin e programit tonë

para 2 muajve - Top24

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi porosi nga Struga: BDI-ja më e fortë, po punojmë në realizimin e programit tonë

para 2 muajve - Desk.al

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi porosi nga Struga: BDI-ja më e forta, po punojmë në realizimin e programit tonë

para 2 muajve - Lapsi

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi:Ne jemi këtu që të realizojmë gjithçka që ju kemi premtuar qytetarëve

para 2 muajve - Debat

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi:Ne jemi këtu që të realizojmë gjithçka që ju kemi premtuar qytetarëve

para 2 muajve - Bild

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot ka qëndruar në Strugë, qytet në të cilin ka zhvilluar një sër aktivitetesh. Mes tjerash, Grubi ka inspektuar edhe punimet në rrugën Strugë-Qafë Thanë, nga ku...

Grubi: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - VOX TV

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga tha se personalisht nuk ka pakënaqësi nga Bashkimi Demokratik për Integrim, përcjel TV21. Grubi tha se kjo vjen pasi siç theksoi ai, sipas gjitha...

Grubi: Unë nuk jam i pakënaqur nga BDI-ja

para 2 muajve - Lajm

Zëvendëskryeministri i parë, Artan Grubi sot nga Struga tha se personalisht nuk ka pakënaqësi nga Bashkimi Demokratik për Integrim, përcjell TV21. Grubi tha se kjo vjen pasi siç theksoi ai, sipas gjitha...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK