Pse nuk shkoi Basha në ShBA?/ Belind Këlliçi ka dyshime të forta

para 2 muajve - Ditari.mk

Deputeti i PD Belind Këlliçi ka ngritur dyshime të forta, lidhur me hyrjen e Lulzim Bashës në SHBA. I ftuar në emisionin Quo Vadis me moderatoren Pranvera Borakaj në Vizion Plus, Këlliçi solli në vëmendje...

Pse nuk shkoi Basha në ShBA?/ Belind Këlliçi ka dyshime të forta

para 2 muajve - Politiko.mk

Deputeti i PD Belind Këlliçi ka ngritur dyshime të forta, lidhur me hyrjen e Lulzim Bashës në SHBA. I ftuar në emisionin Quo Vadis me moderatoren Pranvera Borakaj në Vizion Plus, Këlliçi solli në vëmendje...

Pse nuk shkoi Basha në ShBA?/ Belind Këlliçi ka dyshime të forta

para 2 muajve - Indeks.mk

Deputeti i PD Belind Këlliçi ka ngritur dyshime të forta, lidhur me hyrjen e Lulzim Bashës në SHBA. I ftuar në emisionin Quo Vadis me moderatoren Pranvera Borakaj në Vizion Plus, Këlliçi solli në vëmendje...

Pse nuk shkoi Basha në ShBA?/ Belind Këlliçi ka dyshime të forta

para 2 muajve - Revista

Deputeti i PD Belind Këlliçi ka ngritur dyshime të forta, lidhur me hyrjen e Lulzim Bashës në SHBA. I ftuar në emisionin Quo Vadis me moderatoren Pranvera Borakaj në Vizion Plus, Këlliçi solli në vëmendje...

Pse nuk shkoi Basha në ShBA?/ Belind Këlliçi ka dyshime të forta

para 2 muajve - Vizion Plus

Deputeti i PD Belind Këlliçi ka ngritur dyshime të forta, lidhur me hyrjen e Lulzim Bashës në SHBA. I ftuar në emisionin Quo Vadis me moderatoren Pranvera Borakaj në Vizion Plus, Këlliçi solli në vëmendje...

Pse nuk shkoi Basha në ShBA?/ Belind Këlliçi ka dyshime të forta

para 2 muajve - Bild

Deputeti i PD Belind Këlliçi ka ngritur dyshime të forta, lidhur me hyrjen e Lulzim Bashës në SHBA. I ftuar në emisionin Quo Vadis me moderatoren Pranvera Borakaj në Vizion Plus, Këlliçi solli në vëmendje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK