Aliti: Me Musa Xhaferin kemi pasur mosmarrëveshje, por në fund jemi marrë vesh

para 2 muajve - Zyrtare

Ish-deputet i BDI-së dhe ish-komandat i UÇK-së, Rafis Aliti, i ftuar sot në emisionin “Click Plus” në TV21 duke folur për zhvillimet në BDI, iu përgjigj edhe pyetjes sesa peshë ka tani Musa Xhaferi në...

Aliti: Me Musa Xhaferin kemi pasur mosmarrëveshje, por në fund jemi marrë vesh

para 2 muajve - Flaka

Ish-deputet i BDI-së dhe ish-komandat i UÇK-së, Rafis Aliti, i ftuar sot në emisionin “Click Plus” në TV21 duke folur për zhvillimet në BDI, iu përgjigj edhe pyetjes sesa peshë ka tani Musa Xhaferi në...

Aliti: Me Musa Xhaferin kemi pasur mosmarrëveshje, por në fund jemi marrë vesh

para 2 muajve - TV21

Ish-deputet i BDI-së dhe ish-komandat i UÇK-së, Rafis Aliti, i ftuar sot në emisionin “Click Plus” në TV21 duke folur për zhvillimet në BDI, iu përgjigj edhe pyetjes sesa peshë ka tani Musa Xhaferi në...

Rafis Aliti: Me Musa Xhaferin kemi pasur mosmarrëveshje, por në fund jemi marrë vesh

para 2 muajve - Open-TV

Ish-deputet i BDI-së dhe ish-komandat i UÇK-së, Rafis Aliti, i ftuar sot në emisionin “Click Plus” në TV21 duke folur për zhvillimet në BDI, iu përgjigj edhe pyetjes sesa peshë ka tani Musa Xhaferi në...

Aliti: Me Musa Xhaferin kemi pasur mosmarrëveshje, por në fund jemi marrë vesh

para 2 muajve - Pa censure

Ish-deputet i BDI-së dhe ish-komandat i UÇK-së, Rafis Aliti, i ftuar sot në emisionin “Click Plus” në TV21 duke folur për zhvillimet në BDI, iu përgjigj edhe pyetjes sesa peshë ka tani Musa Xhaferi në...

Aliti: Me Musa Xhaferin kemi pasur mosmarrëveshje, por në fund jemi marrë vesh

para 2 muajve - Lajm

Ish-deputet i BDI-së dhe ish-komandat i UÇK-së, Rafis Aliti, i ftuar sot në emisionin “Click Plus” në TV21 duke folur për zhvillimet në BDI, iu përgjigj edhe pyetjes sesa peshë ka tani Musa Xhaferi në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK