Një tjetër dhomë torture zbulohet në fshatin Pisky-Radkivski, rajoni i Khar...

para 2 muajve - BalkanWeb

Në fshatin Pisky-Radkivski, rajoni i Kharkiv, i cili u çlirua nga pushtuesit rusë, forcat e rendit ukrainas zbuluan një dhomë tjetër torture, të cilën pushtuesit e kishin ngritur në një bodrum. Lajmi u...

VIDEO/ Ukrainasit zbulojnë një dhomë torturash në një fshat të Kharkiv

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Një tjetër dhomë torturash, e cila ndodhej në një bodrum është zbuluar nga policia ukrainase në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Pushtuesit i mbanin banorët...

Video- Policia zbulon dhomën e torturave/ Ja bodrumi ku rusët torturonin ukrainasit

para 2 muajve - Politiko.mk

Policia e Ukrainës ka zbuluar një bodrum, e cila shërbente si dhomë torturash në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Në kushte çnjerëzore, ambiente me lagështirë...

Video- Policia zbulon dhomën e torturave/ Ja bodrumi ku rusët torturonin ukrainasit

para 2 muajve - Indeks.mk

Policia e Ukrainës ka zbuluar një bodrum, e cila shërbente si dhomë torturash në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Në kushte çnjerëzore, ambiente me lagështirë...

VIDEO/ Ukrainasit zbulojnë një dhomë torturash në një fshat të Kharkiv

para 2 muajve - Syri

Një tjetër dhomë torturash, e cila ndodhej në një bodrum është zbuluar nga policia ukrainase në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Pushtuesit i mbanin banorët...

Video- Policia zbulon dhomën e torturave/ Ja bodrumi ku rusët torturonin ukrainasit

para 2 muajve - Ditari.mk

Policia e Ukrainës ka zbuluar një bodrum, e cila shërbente si dhomë torturash në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Në kushte çnjerëzore, ambiente me lagështirë...

Video- Policia zbulon dhomën e torturave/ Ja bodrumi ku rusët torturonin ukrainasit

para 2 muajve - Vizion Plus

Policia e Ukrainës ka zbuluar një bodrum, e cila shërbente si dhomë torturash në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar  tashmë nga forcat ukrainase. Në kushte çnjerëzore, ambiente me lagështirë...

VIDEO: Ukrainasit zbulojnë një dhomë torturash në një fshat të Kharkiv

para 2 muajve - Gazeta Tema

Një tjetër dhomë torturash, e cila ndodhej në një bodrum është zbuluar nga policia ukrainase në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Pushtuesit i mbanin banorët...

VIDEO/ Ukrainasit zbulojnë një dhomë torturash në një fshat të Kharkiv

para 2 muajve - ABC News

Një tjetër dhomë torturash, e cila ndodhej në një bodrum është zbuluar nga policia ukrainase në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Pushtuesit i mbanin banorët...

Policia zbulon dhomën e torturave/ Ja bodrumi ku rusët torturonin ukrainasit

para 2 muajve - Tetova Sot

Policia e Ukrainës ka zbuluar një bodrum, e cila shërbente si dhomë torturash në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Në kushte çnjerëzore, ambiente me lagështirë...

Video- Policia zbulon dhomën e torturave/ Ja bodrumi ku rusët torturonin ukrainasit

para 2 muajve - Redaksia

Policia e Ukrainës ka zbuluar një bodrum, e cila shërbente si dhomë torturash në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Në kushte çnjerëzore, ambiente me lagështirë...

Video- Policia zbulon dhomën e torturave/ Ja bodrumi ku rusët torturonin ukrainasit

para 2 muajve - Debat

Policia e Ukrainës ka zbuluar një bodrum, e cila shërbente si dhomë torturash në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Në kushte çnjerëzore, ambiente me lagështirë...

Video- Policia zbulon dhomën e torturave/ Ja bodrumi ku rusët torturonin ukrainasit

para 2 muajve - Desk.al

Policia e Ukrainës ka zbuluar një bodrum, e cila shërbente si dhomë torturash në fshatin Pisky-Radkivskyi në Kharkiv, të çliruar tashmë nga forcat ukrainase. Në kushte çnjerëzore, ambiente me lagështirë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK