Debate në Kuvend/ Financimet ruse në PD përplasin Spahon dhe Ballën

më 10.2022 - Politiko.mk

Financimet ruse në PD kanë shkaktuar debat në seancën e sotme plenare, mes Taulant Ballës dhe Edmond Spahos. Balla tha se Rusia po godet demokracitë në vendet e tjera përmes blerjes së një force politike...

Financimet ruse për PD, Taulant Balla: Nuk ka burrë nënë që nuk e di se është brenda Saliu

më 10.2022 - Gazeta Tema

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla gjatë fjalës së tij në foltoren e Parlamentit është ndalur tek çështja e financimit të PD-së me para ruse në zgjedhjet e vitit 2017. Gjatë...

Financimet ruse për PD/ Balla: Sulm ndaj demokracisë, të ndërtojmë sa më parë mekanizmat mbrojtës

më 10.2022 - Klan

Financimet ruse për PD/ Balla: Sulm ndaj demokracisë, të ndërtojmë sa më parë mekanizmat mbrojtës Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla gjatë fjalës së tij në foltoren e Parlamentit...

Debate në Kuvend/ Financimet ruse në PD përplasin Spahon dhe Ballën

më 10.2022 - Ditari.mk

Financimet ruse në PD kanë shkaktuar debat në seancën e sotme plenare, mes Taulant Ballës dhe Edmond Spahos. Balla tha se Rusia po godet demokracitë në vendet e tjera përmes blerjes së një force politike...

“Financimi i partive të përfshihet te reforma zgjedhore”, Balla: Saliu i përfshirë, Luli nuk flinte gjumë pa e pyetur!

më 10.2022 - Top Channel

Nisur nga raporti amerikane për financimet ruse te partitë politike, ku në Shqipëri përmendet PD, kreu I grupit parlament të PS, Taulant Balla tha sot në seancë plenare se cështja e financimit të partive...

Debat Balla-Spaho, ‘molla e sherrit’ paratë ruse: Personi që i ka marrë, të thotë të vërtetën

më 10.2022 - Bota Sot

Financimi rus është bërë temë debati në Kuvend mes kreut të Grupit Socialist, Taulant Balla dhe deputetit demokrat, Edmond Spaho. Gjatë diskutimeve, Balla tha se Rusia po godet demokracitë në vendet e...

Debate në Kuvend/ Financimet ruse në PD përplasin Spahon dhe Ballën

më 10.2022 - Indeks.mk

Financimet ruse në PD kanë shkaktuar debat në seancën e sotme plenare, mes Taulant Ballës dhe Edmond Spahos. Balla tha se Rusia po godet demokracitë në vendet e tjera përmes blerjes së një force politike...

Financimet ruse në PD, Balla: S’ka burrë nëne mos ta dijë që Berisha ka qenë brenda

më 10.2022 - Albeu

Në seancën plenarë që nisi pasditen e sotme është diskutuar edhe për lobimin rus në Partinë e Demokratik, e cila padyshim që ngjalli debat edhe në Parlament. Kreu i Grupit Parlamentar, Taulant Balla u...

Debate në Kuvend/ Financimet ruse në PD përplasin Spahon dhe Ballën

më 10.2022 - Vizion Plus

Financimet ruse në PD kanë shkaktuar debat në seancën e sotme plenare, mes Taulant Ballës dhe Edmond Spahos. Balla tha se Rusia po godet demokracitë në vendet e tjera përmes blerjes së një force politike...

Financimet ruse përplasin Ballën dhe Spahon: Personi që ka marrë paratë të thotë të vërtetën

më 10.2022 - ABC News

Financimi rus është bërë temë debati në Kuvend mes kreut të Grupit Socialist Taulant Balla dhe deputetit demokrat Edmond Spaho. Balla tha se Rusia po godet demokracitë në vendet e tjera përmes blerjes...

Lobim me financim ruse i PD/ Balla: Po s’ka burrë nënë mos ta dijë që Berisha ka qenë brenda, Luli s’flinte gjumë pa lejen e tij! Spaho e mohon

më 10.2022 - Java News

Me debate ka vijuar seanca sot plenare, për lobimin rus në Partinë Demokratike. Kreu i Grupit Parlamentar në Taulant Balla u shpreh se kjo çështje është një shqetësim nga SHBA duke folur dhe për takimet...

Debate në Kuvend/ Financimet ruse në PD përplasin Spahon dhe Ballën

më 10.2022 - Revista

Financimet ruse në PD kanë shkaktuar debat në seancën e sotme plenare, mes Taulant Ballës dhe Edmond Spahos. Balla tha se Rusia po godet demokracitë në vendet e tjera përmes blerjes së një force politike...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK