Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - Bota Sot

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk "mi të vogël kanali". Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - Pika

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk “mi të vogël kanali”. Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - Klan Macedonia

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk “mi të vogël kanali”. Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - Klan

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk “mi të vogël kanali”. Erdogani u kundërpërgjigj...

ERDOGAN NGRE PADI KUNDËR POLITIKANIT GJERMAN

para 2 muajve - KDPolitik

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk “mi të vogël kanali”. Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - Top Channel

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk “mi të vogël kanali”. Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - Panorama

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk “mi të vogël kanali”. Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

E quajti “mi kanalesh”/ Erdogan padit politikanin gjerman

para 2 muajve - Mapo

Për shkak të etiketimit të presidentit turk, Recep Tayyip Erdogan si “mi i vogël kanali” politikani liberal gjerman duhet të përballet me një proces gjyqësor. Sipas agjencisë gjermane të lajmeve, dpa,...

‘Je një mi i vogël kanali’! Erdogan padit politikanin gjerman

para 2 muajve - NOA

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan, padit politikanin gjerman që e ofendoi publikisht. Zëvendëskryetari i Partisë Liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin...

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - DW

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk "mi të vogël kanali". Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - RTK

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk "mi të vogël kanali". Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - Infokusi

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk “mi të vogël kanali”. Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

Erdogan ngre padi kundër politikanit gjerman

para 2 muajve - Nistori

Zëvendëskryetari i partisë liberale e zëvendëspresident i Bundestagut, Wolfgang Kubicki e ka quajtur presidentin turk “mi të vogël kanali”. Erdogani u kundërpërgjigj me një padi. Politikani gjerman ka...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK