Djali i Presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit

para 2 muajve - Desk.al

Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese. Një...

Djali i Presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese. Një...

Djali i Presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit

para 2 muajve - Alsat-M

Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese. Një...

Provokim, shaka e keqe apo me kuptim pozitiv? Djali i Presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit! Rrjeti shpërthen në komente

para 2 muajve - NOA

UGANDË- Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese....

Djali i presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese. Një...

Djali i Presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit

para 2 muajve - Syri

Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese. Një...

Djali i Presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit

para 2 muajve - ABC News

Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese. Një...

Djali i Presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit

para 2 muajve - Tetova Sot

Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese. Një...

Djali i Presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit

para 2 muajve - Flaka

Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese. Një...

Djali i Presidentit të Ugandës i ofron 100 lopë Giorgia Melonit

para 2 muajve - Periskopi

Djali i Presidentit të Ugandës, gjeneral Muhoozi Kainerugaba, i ofroi Giorgia Melonit 100 lopë. Në rrjetet sociale shpërthyen komentet për propozimin e pazakontë, me qëllime të dukshme denigruese. Një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK