“PD është financuar nga para ruse”/ Rama: Është fakt! Mos u ngusni, ka akoma….

më 10.2022 - Indeks.mk

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka folur për financimet ruse në PD, ku nuk ka nguruar të ironizojë edhe kryedemokratin Sali Berisha. Rama tha se PD është financuar nga rusët dhe kjo...

“PD është financuar nga para ruse”/ Rama: Është fakt! Mos u ngusni, ka akoma….

më 10.2022 - Ditari.mk

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka folur për financimet ruse në PD, ku nuk ka nguruar të ironizojë edhe kryedemokratin Sali Berisha. Rama tha se PD është financuar nga rusët dhe kjo...

“PD është financuar nga para ruse”/ Rama: Është fakt! Mos u ngusni, ka akoma….

më 10.2022 - Lapsi

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka folur për financimet ruse në PD, ku nuk ka nguruar të ironizojë edhe kryedemokratin Sali Berisha. Rama tha se PD është financuar nga rusët dhe kjo...

“Përbetoheshit për virgjërinë e Lulit”/ Rama ironizon PD-në për financimet ruse: Mos u nxitoni me deklarata se ka akoma

më 10.2022 - Top Channel

Kryeministri Edi Rama është i bindur se Partia Demokratike ka pranuar financime ruse dhe këtë fakt, thekson ai, Sali Berisha e di më së miri. Më herët, në një deklaratë për mediet, Berisha theksoi se në...

Rama: PD është financuar me para ruse, kjo dihet botërisht. Financimi i paligjshëm, me dijeninë e plotë të një grushti njerëzish

më 10.2022 - Klan

Rama: PD është financuar me para ruse, kjo dihet botërisht. Financimi i paligjshëm, me dijeninë e plotë të një grushti njerëzish “Mos u nxitoni se ka akoma” Financimi me para ruse për Partinë Demokratike...

“Mos ma prekni Lulin”, Rama: PD është financuar nga para ruse, është fakt! ...

më 10.2022 - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama ka folur në lidhje me financimet ruse në PD në 2017, në fjalën e tij në Kuvend. “Për sa kohë që kemi njerëz që besojnë çdo gjë, jeni në të drejtën tuaj të ushqeni iluzionin që mund...

“PD është financuar nga para ruse”/ Rama: Është fakt! Mos u ngusni, ka akoma….

më 10.2022 - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka folur për financimet ruse në PD, ku nuk ka nguruar të ironizojë edhe kryedemokratin Sali Berisha. Rama tha se PD është financuar nga rusët dhe kjo...

Rama deputetëve demokratë: PD ka marrë para ruse, ata që sot shajnë e hedhin baltë, dje betoheshin për “virgjërinë” e Lulit

më 10.2022 - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama duke folur në sallën e Kuvendit, ka folur sërish për financimet ruse në partitë politike në Shqipëri. Ai tha se sot ata demokratë që betohen se në PD nuk ka hyrë asnjë financim rus,...

Rama deputetëve demokratë: PD ka marrë para ruse, ata që sot shajnë e hedhin baltë, dje betoheshin për “virgjërinë” e Lulit

më 10.2022 - ABC News

Kryeministri Edi Rama duke folur në sallën e Kuvendit, ka folur sërish për financimet ruse në partitë politike në Shqipëri. Ai tha se sot ata demokratë që betohen se në PD nuk ka hyrë asnjë financim rus,...

Rama nga Kuvendi: PD ka marrë para ruse. Saliu ka rrëmbyer flamurin e Haxhi Qamilit dhe është nisur në luftë me Amerikën

më 10.2022 - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama duke folur në sallën e Kuvendit, ka përmendur financimet ruse në partitë politike në Shqipëri. Ai tha se sot ata demokratë që betohen se në PD nuk ka hyrë asnjë financim rus, e kanë...

“Jeni përbetuar për virgjërinë e Bashës”, Rama flet për financimet ruse: Kanë hyrë me dijeninë e plotë të një grushti njerëzish në PD

më 10.2022 - Albeu

Kryeministri Edi Rama, në seancën e sotme në Kuvend, është ndalur te financimet ruse, ku është shprehur se kjo ka ndodhur në dijeninë e një grushti njerëzish brenda PD-së, të cilët sot janë ndarë. Më tej...

“U përbetuat për virgjërinë e Lulit”- Rama në Kuvend për financimin rus: Mos u ngutni se ka akoma! Nëse “non grata” nuk do dilte me çarçafin e bardhë…

më 10.2022 - Panorama

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalimit në Kuvend foli për financimin rus, duke thënë se dihet botërisht se PD ka marrë fonde nga Rusia. Teksa i referohet deklaratave të PD në atë kohë, Rama tha se shqiptarëve...

“U përbetuat për “virgjërinë” e Lulit”, Rama për financimin rus: Mos u ngutni se ka akoma

më 10.2022 - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama ka folur sot në Kuvend lidhur me financimet ruse, duke thënë se dihet botërisht se PD ka marrë fonde nga Rusia. Kryeministri Rama, teksa i referohet deklaratave të PD në atë kohë,...

“PD është financuar nga para ruse”/ Rama: Është fakt! Mos u ngusni, ka akoma….

më 10.2022 - Politiko.mk

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka folur për financimet ruse në PD, ku nuk ka nguruar të ironizojë edhe kryedemokratin Sali Berisha. Rama tha se PD është financuar nga rusët dhe kjo...

Rama: PD ka marrë para ruse, Saliu ka rrëmbyer flamurin e Haxhi Qamilit dhe është nisur në luftë me Amerikën

më 10.2022 - Shekulli

Publikuar më 03.10.2022 nga Shekulli Kryeministri Edi Rama duke folur në sallën e Kuvendit, ka përmendur financimet ruse në partitë politike në Shqipëri. Ai tha se sot ata demokratë që betohen se në PD...

“PD ka marrë para ruse”/ Rama: Ata që sot hedhin baltë, dje betoheshin për “virgjërinë” e Lulit

më 10.2022 - Java News

Kryeministri Edi Rama duke folur në sallën e Kuvendit, ka folur sërish për financimet ruse në partitë politike në Shqipëri. Ai tha se sot ata demokratë që betohen se në PD nuk ka hyrë asnjë financim rus,...

“U betuat për virgjërinë e Lulit”, Rama paralajmëron: PD është financuar nga para ruse, por ka akoma…

më 10.2022 - FaxWeb

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend ka thënë së PD ka marrë financuime nga rusët por paralajmëroi se ka akoma. Sipas tij ata që sot sulmojnë Bashën, betoheshin për “virgjërinë” e tij dhe...

“PD është financuar nga para ruse”/ Rama: Është fakt! Mos u ngusni, ka akoma….

më 10.2022 - Bild

Kryeministri Edi Rama gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka folur për financimet ruse në PD, ku nuk ka nguruar të ironizojë edhe kryedemokratin Sali Berisha. Rama tha se PD është financuar nga rusët dhe kjo...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK