Kanadaja sanksionon shefat e sigurisë së Iranit

para 2 muajve - Top Channel

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - News33

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin iranian që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Kanadaja vendos sanksione ndaj shefave të sigurisë së Iranit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Kanadaja ka vendosur sanksione të reja ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të drejtave të njeriut. Ministrja e Jashtme kanadeze, Melanie Joly tha se sanksionet...

‘Vrasja e 22 vjeçares në paraburgim’/ Kanadaja sanksionon shefat e sigurisë së Iranit

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

Kanadaja sanksionoi shefat e sigurisë së Iranit

para 2 muajve - Portalb

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

Kanadaja sanksionon shefat e sigurisë së Iranit

para 2 muajve - Zhurnal

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

Kanadaja sanksionon shefat e sigurisë së Iranit

para 2 muajve - Vizion Plus

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

‘Vrasja e 22 vjeçares në paraburgim’/ Kanadaja sanksionon shefat e sigurisë së Iranit

para 2 muajve - Syri

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

Kanadaja sanksionon shefat e sigurisë së Iranit

para 2 muajve - Bota Sot

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

Humbi jetën nga dhuna e policisë sepse nuk vendosi shaminë/ Kanadaja sanksione zyrtarëve të lartë të sigurisë të Iranit për vdekjen e gruas

para 2 muajve - Panorama

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

Kanadaja sanksionon shefat e sigurisë së Iranit

para 2 muajve - Evropa e Lirë

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

Kanadaja sanksionon shefat e sigurisë së Iranit

para 2 muajve - FaxWeb

Për shkak të vdekjes së një gruaje të re që ishte në paraburgim, Kanadaja ka vendosur një rund të ri të sanksioneve ndaj disa zyrtarëve të lartë të sigurisë në Iran, duke i akuzuar ata për shkelje të të...

Policia zvicerane përdor plumba gome gjatë protestës para ambasadës së Iranit

para 2 muajve - Java News

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin iranian që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Protesta masive pas vdekjes së 22-vjeçares, a mund të bëjë Irani kompromis ...

para 2 muajve - BalkanWeb

Irani ndodhet në kulmin e një revolte popullore, të shkaktuar nga vdekja e një vajze 22 vjeçe në paraburgimin policor në Teheran. Mahsa Amini vdiq më 16 shtator, tri ditë pasi u arrestua nga policia e...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - ABC News

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Klan

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës...

Revolt në Iran për vrasjen e 22-vjeçares nga Policia, rritet numri i protestuesve të vrarë

para 2 muajve - Zhurnal

Prej më shumë se dy javësh protestat masive kanë shpërthyer në Iran, si shenjë revolte për vrasjen e 22-vjeçares, Mahsgham Aminin, nga Policia e Moralit në vend, pasi e reja nuk kishte mbuluar siç duhej...

Vazhdojnë protestat në Iran për ditën e 15-të

para 2 muajve - Portalb

Në ditën e 15-të të protestave që filluan në Iran pas vdekjes së Mahsa Aminit, ka filluar lëvizja në rrugët e shumë qyteteve të vendit, transmeton Anadolu Agency (AA). Protestat e qeta në 2 ditët e fundit...

Revolt në Iran për vrasjen e 22-vjeçares nga Policia, rritet numri i protestuesve të vrarë

para 2 muajve - Alsat-M

Prej më shumë se dy javësh protestat masive kanë shpërthyer në Iran, si shenjë revolte për vrasjen e 22-vjeçares, Mahsgham Aminin, nga Policia e Moralit në vend, pasi e reja nuk kishte mbuluar siç duhej...

A mund të bëjë Irani kompromis për shaminë?

para 2 muajve - Gazeta Tema

Nga Valona Tela REL Irani ndodhet në kulmin e një revolte popullore, të shkaktuar nga vdekja e një vajze 22 vjeçe në paraburgimin policor në Teheran. Mahsa Amini vdiq më 16 shtator, tri ditë pasi u arrestua...

Revolt në Iran për vrasjen e 22-vjeçares nga Policia, rritet numri i protestuesve të vrarë

para 2 muajve - Tetova Sot

Prej më shumë se dy javësh protestat masive kanë shpërthyer në Iran, si shenjë revolte për vrasjen e 22-vjeçares, Mahsgham Aminin, nga Policia e Moralit në vend, pasi e reja nuk kishte mbuluar siç duhej...

Analiza/ A mund të bëjë Irani kompromis për shaminë?

para 2 muajve - Panorama

Irani ndodhet në kulmin e një revolte popullore, të shkaktuar nga vdekja e një vajze 22 vjeçe në paraburgimin policor në Teheran. Mahsa Amini vdiq më 16 shtator, tri ditë pasi u arrestua nga policia e...

Protestat në Iran, shkon në 92 numri i të vrarëve, rritet numri i ekzekutimeve me litar

para 2 muajve - Albeu

Gjatë protestave dy javore në Iran janë vrarë 92 persona, dhe mijëra persona janë plagosur. Lëvizjet protestuese në Iran filluan në 26 shtator kur u vra 22-vjeçarja Amini, për mosmbajtje të duhur të shamisë....

Revolt në Iran për vrasjen e 22-vjeçares nga Policia, rritet numri i protestuesve të vrarë

para 2 muajve - ABC News

Prej më shumë se dy javësh protestat masive kanë shpërthyer në Iran, si shenjë revolte për vrasjen e 22-vjeçares, Mahsgham Aminin, nga Policia e Moralit në vend, pasi e reja nuk kishte mbuluar siç duhej...

Përgjaken rrugët e Iranit, rritet bilanci, 92 të vrarë në protestat për vrasjen e 22-vjeçares nga Policia

para 2 muajve - ABC News

Prej më shumë se dy javësh protestat masive kanë shpërthyer në Iran, si shenjë revolte për vrasjen e 22-vjeçares, Mahsgham Aminin, nga Policia e Moralit në vend, pasi e reja nuk kishte mbuluar siç duhej...

A mund të bëjë Irani kompromis për shaminë?

para 2 muajve - Klan Macedonia

Irani ndodhet në kulmin e një revolte popullore, të shkaktuar nga vdekja e një vajze 22 vjeçe në paraburgimin policor në Teheran. Mahsa Amini vdiq më 16 shtator, tri ditë pasi u arrestua nga policia e...

A mund të bëjë Irani kompromis për shaminë?

para 2 muajve - Evropa e Lirë

Irani ndodhet në kulmin e një revolte popullore, të shkaktuar nga vdekja e një vajze 22 vjeçe në paraburgimin policor në Teheran. Mahsa Amini vdiq më 16 shtator, tri ditë pasi u arrestua nga policia e...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Top Channel

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën kundër qeverisë së Iranit

para 2 muajve - TV21

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Gazeta Tema

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Kallxo

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

400 të vrarë për “një hixhab”, Irani në rrugë kundër policisë morale

para 2 muajve - Epoka e Re

Më shumë se 400 të vrarë dhe mbi 20 mijë të arrestuar është rezultati i 16 ditë protestave në170 qytete të Iranit. Lëvizja nisi pas vrasjes së 22-vjeçares Mahsa Amini e cila u prangos nga skuadra morale...

Policia në Zvicër përdori plumba gome në protestën kundër Iranit

para 2 muajve - Portalb

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

A mund të bëjë Irani kompromis për shaminë?

para 2 muajve - FaxWeb

Irani ndodhet në kulmin e një revolte popullore, të shkaktuar nga vdekja e një vajze 22 vjeçe në paraburgimin policor në Teheran. Mahsa Amini vdiq më 16 shtator, tri ditë pasi u arrestua nga policia e...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Zeri

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

400 të vrarë për 'një hixhab', Irani në rrugë kundër policisë morale

para 2 muajve - Syri

Më shumë se 400 të vrarë dhe mbi 20 mijë të arrestuar është rezultati i 16 ditë protestave në170 qytete të Iranit. Lëvizja nisi pas vrasjes së 22-vjeçares Mahsa Amini e cila u prangos nga skuadra morale...

Protesta anti-Iran, policia zvicerane përdor plumba gome për të shpërndarë ...

para 2 muajve - BalkanWeb

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Koha.mk

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Klan Macedonia

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Irani “në kolaps”! 92 të vrarë që nga nisja e protestave, rritet numri i ekzekutimeve me litar

para 2 muajve - FaxWeb

Gjatë protestave dy javore në Iran janë vrarë 92 persona, dhe mijëra persona janë plagosur. Lëvizjet protestuese në Iran filluan në 26 shtator kur u vra 22-vjeçarja Amini, për mosmbajtje të duhur të shamisë....

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - GazetaBlic

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

A do të bëjnë autoritetet e Iranit kompromis për shaminë

para 2 muajve - Epoka e Re

Irani ndodhet në kulmin e një revolte popullore, të shkaktuar nga vdekja e një vajze 22 vjeçe në paraburgimin policor në Teheran. Mahsa Amini vdiq më 16 shtator, tri ditë pasi u arrestua nga policia e...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Syri

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Evropa e Lirë

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Panorama

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Në Kanada protesta për mbështetjen e grave iraniane

para 2 muajve - Zhurnal

Dhjetëra mijëra njerëz protestuan dje në Montreal dhe qytete të tjera kanadeze në mbështetje të protestave që kanë tronditur Iranin për më shumë se dy javë pas vdekjes së 22-vjeçares Mahsa Amini, e cila...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Infokusi

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zvicerane përdor plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Lajm

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Protestat në Iran vazhduan në ditën e 15-të

para 2 muajve - Shenja

Në ditën e 15-të të protestave që filluan në Iran pas vdekjes së Mahsa Aminit, ka filluar lëvizja në rrugët e shumë qyteteve të vendit, transmeton Anadolu Agency (AA). Protestat e qeta në 2 ditët e fundit...

Policia zvicerane përdorë plumba gome në protestën anti-Iran

para 2 muajve - Epoka e Re

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

Policia zviceriane përdor plumba gome kundër protestuesve që organizuan demonstrata përballë ambasadës së Iranit

para 2 muajve - FaxWeb

Policia zvicerane ka përdorur plumba gome gjatë një proteste pranë Ambasadës së Iranit në Bern, teksa dy persona kaluan rrethojat e Ambasadës dhe hoqën flamurin Iranin që po valëvitej pranë misionit diplomatik...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK