Këto janë 5 ndryshimet e mëdha që po përgatit “WhatsApp”

më 10.2022 - Albeu

Drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme në aplikacion dhe këto tashmë janë në fazë testimi. Aplikacioni ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme në versionin...

Bëhuni gati për 5 ndryshimet e reja që WhatsApp pritet të sjellë së shpejti, ja për çfarë bëhet fjalë

më 10.2022 - Bota Sot

Së fundmi drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme në aplikacion dhe këto tashmë janë në fazë testimi. Aplikacioni ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme...

Këto janë 5 ndryshimet e mëdha që po përgatit “WhatsApp”

më 10.2022 - FaxWeb

Drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme në aplikacion dhe këto tashmë janë në fazë testimi. Aplikacioni ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme në versionin...

Zbulohen 5 ndryshimet e mëdha që po përgatit Whatsapp-i

më 10.2022 - Flaka

Drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme në aplikacion dhe këto tashmë janë në fazë testimi. Aplikacioni ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme në versionin...

Zbulohen 5 ndryshimet e mëdha që po përgatit Whatsapp-i

më 10.2022 - Reporteri

Drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme në aplikacion dhe këto tashmë janë në fazë testimi. Aplikacioni ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme në versionin...

Bëhuni gati për 5 ndryshimet e reja që WhatsApp pritet të sjellë

më 10.2022 - News33

Së fundmi drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme në aplikacion dhe këto tashmë janë në fazë testimi. Aplikacioni ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme...

Bëhuni gati për 5 ndryshimet e reja që WhatsApp pritet të sjellë

më 10.2022 - Top Channel

Së fundmi drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme në aplikacion dhe këto tashmë janë në fazë testimi. Aplikacioni ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme...

Këto do të jenë 5 ndryshimet e mëdha që po përgatit 'Whatsapp'-i

më 10.2022 - Syri

Drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme në aplikacion dhe këto tashmë janë në fazë testimi. Aplikacioni ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme në versionin...

Bëhuni gati për 5 ndryshimet e reja që WhatsApp pritet të sjellë

më 10.2022 - Java News

Së fundmi drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për të sjellë 5 ndryshime të rëndësishme në aplikacion dhe këto tashmë janë në fazë testimi. Aplikacioni ka nisur testimet e ndryshimeve të rëndësishme...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK