Khamenei paralajmëron shtypje të protestave në Iran

para një muaji - TV21

Lideri suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, ka fajësuar ndikimet e huaja për trazirat që janë përhapur në Iran, pas vdekjes së një gruaje të re, në kohën kur ishte e paraburgim për shkak të shkeljes...

Khamenei paralajmëron për shtypje të mëtejme të protestave në Iran

para një muaji - Alsat-M

Lideri suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, ka fajësuar ndikimet e huaja për trazirat që janë përhapur në Iran, pas vdekjes së një gruaje të re, në kohën kur ishte e paraburgim për shkak të shkeljes...

Udhëheqësi suprem i Iranit thyen heshtjen, fajëson Shtetet e Bashkuara për protestat

para një muaji - Bota Sot

Udhëheqësi suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, reagoi publikisht të hënën ndaj protestave më të mëdha në Iran prej vitesh, duke thyer kështu heshtjen për të dënuar ato që i quajti “trazira” dhe për...

Lideri i Iranit fajëson SHBA-në e Izraelin për protestat

para një muaji - Koha.net

Lideri suprem i Iranit e ka fajësuar SHBA-në dhe Izraelin për protestat anti-qeveritare në shtetin e tij, raporton BBC. Ayatollah Ali Khamenei ka thënë se këto protesta janë orkestruar nga rivalët e përbetuar...

Khamenei paralajmëron për shtypje të mëtejme të protestave në Iran

para një muaji - Tetova Sot

Lideri suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, ka fajësuar ndikimet e huaja për trazirat që janë përhapur në Iran, pas vdekjes së një gruaje të re, në kohën kur ishte e paraburgim për shkak të shkeljes...

Udhëheqësi suprem i Iranit thyen heshtjen, fajëson Shtetet e Bashkuara për protestat

para një muaji - Albeu

Udhëheqësi suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, reagoi publikisht të hënën ndaj protestave më të mëdha në Iran prej vitesh, duke thyer kështu heshtjen për të dënuar ato që i quajti “trazira” dhe për...

Udhëheqësi suprem i Iranit thyen heshtjen, fajëson Shtetet e Bashkuara për protestat

para një muaji - Zëri i Amerikës

Udhëheqësi suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, reagoi publikisht të hënën ndaj protestave më të mëdha në Iran prej vitesh, duke thyer kështu heshtjen për të dënuar ato që i quajti “trazira” dhe për...

Khamenei paralajmëron për shtypje të mëtejme të protestave në Iran

para një muaji - Flaka

Lideri suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, ka fajësuar ndikimet e huaja për trazirat që janë përhapur në Iran, pas vdekjes së një gruaje të re, në kohën kur ishte e paraburgim për shkak të shkeljes...

Udhëheqësi suprem i Iranit fajëson SHBA-Izrael: Po nxisin protestat anti-qeveritare

para një muaji - Gazeta Tema

Udhëheqësi suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei ka fajësuar SHBA-në dhe Izraelin për protestat anti-qeveritare që kanë përfshirë vendin. Ai u shpreh se se “trazirat” ishin nxitur nga armiqtë e mëdhenj...

Khamenei paralajmëron për shtypje të mëtejme të protestave në Iran

para një muaji - Kallxo

Lideri suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, ka fajësuar ndikimet e huaja për trazirat që janë përhapur në Iran, pas vdekjes së një gruaje të re, në kohën kur ishte e paraburgim për shkak të shkeljes...

Khamenei paralajmëron për shtypje të mëtejme të protestave në Iran

para një muaji - RTK

Lideri suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, ka fajësuar ndikimet e huaja për trazirat që janë përhapur në Iran, pas vdekjes së një gruaje të re, në kohën kur ishte e paraburgim për shkak të shkeljes...

Khamenei paralajmëron për shtypje të mëtejme të protestave në Iran

para një muaji - Klan Macedonia

Lideri suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, ka fajësuar ndikimet e huaja për trazirat që janë përhapur në Iran, pas vdekjes së një gruaje të re, në kohën kur ishte e paraburgim për shkak të shkeljes...

Protesta në universitete në Iran pas vdekjes së Mahsa Amini

para një muaji - NOA

Studentë nga universitete të ndryshme në Iran vazhduan të protestojnë mëngjesin e sotëm, siç ka ndodhur javën e kaluar, për Mahsa Amini, 22-vjeçaren kurde që vdiq më 16 shtator pasi u arrestua nga policia...

Khamenei paralajmëron për shtypje të mëtejme të protestave në Iran

para një muaji - Evropa e Lirë

Lideri suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, ka fajësuar ndikimet e huaja për trazirat që janë përhapur në Iran, pas vdekjes së një gruaje të re, në kohën kur ishte e paraburgim për shkak të shkeljes...

Protesta në Iran, forcat e sigurisë hyjnë në universitetin e Teheranit

para një muaji - Alsat-M

Gjatë natës ka pasur skena të dhunshme në një universitet të njohur në Teheran, ndërsa protestat antiqeveritare vazhdojnë të përfshijnë vendin. Raportet thanë se një numër i madh studentësh në Universitetin...

“Vdekja e Amini na theu zemrat”- Protestat për 22-vjeçaren, udhëheqësi suprem fajëson SHBA-në dhe Izraelin për trazirat: U nxitën nga armiqtë e mëdhenj të Iranit

para një muaji - Panorama

Udhëheqësi suprem i Iranit ka fajësuar SHBA-në dhe Izraelin për protestat anti-qeveritare që kanë përfshirë vendin. Në komentin e tij të parë publik, Ajatollah Ali Khamenei tha se “trazirat” ishin “nxitur”...

Protesta në Iran, forcat e sigurisë hyjnë në universitetin e Teheranit

para një muaji - Tetova Sot

Gjatë natës ka pasur skena të dhunshme në një universitet të njohur në Teheran, ndërsa protestat antiqeveritare vazhdojnë të përfshijnë vendin. Raportet thanë se një numër i madh studentësh në Universitetin...

Khamenei paralajmëron për shtypje të mëtejme të protestave në Iran

para një muaji - Pika

Lideri suprem i Iranit, Ajatollah Ali Khamenei, ka fajësuar ndikimet e huaja për trazirat që janë përhapur në Iran, pas vdekjes së një gruaje të re, në kohën kur ishte e paraburgim për shkak të shkeljes...

Protesta në universitete në Iran pas vdekjes së Mahsa Amini

para një muaji - FaxWeb

Studentë nga universitete të ndryshme në Iran vazhduan të protestojnë mëngjesin e sotëm, siç ka ndodhur javën e kaluar, për Mahsa Amini, 22-vjeçaren kurde që vdiq më 16 shtator pasi u arrestua nga policia...

Protesta në universitete nga studentët në Iran për vdekjen e Mahsa Amini

para një muaji - FaxWeb

Studentë nga universitete të ndryshme në Iran vazhduan të protestojnë mëngjesin e sotëm, siç ka ndodhur javën e kaluar, për Mahsa Amini, 22-vjeçaren kurde që vdiq më 16 shtator pasi u arrestua nga policia...

Teheran, policia ndërhyn ndaj studentëve që protestuan për vdekjen e Mahsa Aminit

para një muaji - Shenja

Policia iraniane ndërhyri ndaj studentëve që dolën në kryeqytetin Teheran në protestat që po vazhdojnë pas vdekjes së Mahsa Aminit gjatë kohës në arrest policor, transmeton Anadolu Agency (AA). Sipas mediave...

“Më preku thellë në zemër”, Udhëheqësi iranian flet për herë të parë pas vdekjes së Aminit: Trazirat u planifikuan

para një muaji - FaxWeb

Udhëheqësi suprem i Iranit Ayatollah Ali Khamenei foli për herë të parë pas vdekjes së 22 vjeçares Mahsha Amini dhe për protestat e dhunshme që pasuan në disa pjesë të vendit. Khamanei tha se protestat...

Protestat “anti-hixhab” në Iran dhe ndikimi i Izraelit

para një muaji - Bota Sot

Protestat “anti-hixhab” në Iran janë të sponsorizuara potencialisht nga Izraeli! Si është e mundur kjo? 1/3 e popullsisë së Iranit janë azerbajxhanas. Azerbajxhani është një shtet në kufi me Iranin dhe...

Protestat “anti-hixhab” në Iran dhe ndikimi i Izraelit

para një muaji - Pika

Protestat “anti-hixhab” në Iran janë të sponsorizuara potencialisht nga Izraeli! Si është e mundur kjo? 1/3 e popullsisë së Iranit janë azerbajxhanas. Azerbajxhani është një shtet në kufi me Iranin dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK