Ramush Haradinaj: Dauti më ka bërtitë mos këndo, s’guxoj, por qef kam

para 2 muajve - Periskopi

I pari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk di të këndojë e as nuk di shumë këngë. Haradinaj në Politiko, ka thënë se nuk di të këndojë, por që ka qef. “S’guxoj prej Dautit, më ka bërtitë mos këndo....

Haradinaj: Dauti më bërtiste mos këndo, por unë kam qejf

para 2 muajve - Zeri

Gjatë kohës kur ishte kryeministër Ramush Haradinaj këndonte dhe kjo gjë pati marrë vëmendjen e publikut. Por, tash kreu i AAK-së ka thënë se këtë gjë e bën vetëm kur është me miq, shkruan Zeri.info. Ai...

Haradinaj: Dauti më ka bërtite mos këndo, s’di me këndu, por qef kam

para 2 muajve - Bota Sot

I pari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk di të këndojë e as nuk di shumë këngë. Haradinaj në Politiko, ka thënë se nuk di të këndojë, por që ka qef. “S’guxoj prej Dautit, më ka bërtitë mos këndo....

Haradinaj: Dauti më ka bërtite mos këndo, s’di me këndu, por qef kam

para 2 muajve - GazetaBlic

I pari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk di të këndojë e as nuk di shumë këngë. Haradinaj në Politiko, ka thënë se nuk di të këndojë, por që ka qef. “S’guxoj prej Dautit, më ka bërtitë mos këndo....

Haradinaj: Dauti më ka bërtite mos këndo, s’di me këndu, por qef kam

para 2 muajve - Infokusi

I pari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka thënë se nuk di të këndojë e as nuk di shumë këngë. Haradinaj në Politiko, ka thënë se nuk di të këndojë, por që ka qef. “S’guxoj prej Dautit, më ka bërtitë mos këndo....

Haradinaj i kthehet këngës, duartrokitet nga të pranishmit (Video)

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj i është kthyer këndimit dhe këngëve të tij të preferuara gjatë këtij vikendi. I shoqëruar nga raposodët e zonës, Haradinaj i ka kënduar Kosovës dhe trimave të saj, që...

Haradinaj i kthehet këngës, duartrokitet nga të pranishmit

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj i është kthyer këndimit dhe këngëve të tij të preferuara gjatë këtij vikendi. I shoqëruar nga raposodët e zonës, Haradinaj i ka kënduar Kosovës dhe trimave të saj, që...

Haradinaj i kthehet këngës, duartrokitet nga të pranishmit

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj i është kthyer këndimit dhe këngëve të tij të preferuara gjatë këtij vikendi. I shoqëruar nga raposodët e zonës, Haradinaj i ka kënduar Kosovës dhe trimave të saj, që...

Haradinaj i kthehet këngës, duartrokitet pa fund nga të pranishmit

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj i është kthyer këndimit dhe këngëve të tij të preferuara gjatë vikendit që kaluam. I shoqëruar nga raposodët e zonës, Haradinaj i ka kënduar Kosovës dhe trimave të saj....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK