Video e Vetëvendosjes që ngriti në këmbë të gjithë

para 2 muajve - Gazeta Express

Lëvizja Vetëvendosje përmes një videoadresimi në Facebook, ka kritikuar opozitën, duke thënë se janë duke u rigrupuar dhe lufta e tyre ndaj shtetit ka kaluar në një nivel tjetër. LVV thotë se “shkatërruesit”...

Halimi konsideron se VV’ja po ndjek rrugën autoritariste: Duhet ta ndal propagandën

para 2 muajve - Reporteri

Sibel Halimi, zëdhënëse e LDK'së “Partia në pushtet duhet të ndal propagandën”, thotë zëdhënësja e LDK’së, Sibel Halimi, teksa komenton videon propaganduese që Lëvizja Vetëvendosje e publikoi të hënën....

LDK-ja i bën thirre Vetëvendosjes që ta ndalë propagandën

para 2 muajve - Koha.net

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) ka reaguar ndaj videos së postuar nga partia në pushtet Lëvizja Vetëvendosje, e cila i ka quajtur opozitën dhe sindikatat si shkatërruese të vendit. Zëdhënësja e LDK-së,...

Video e VV-së për politikanët, Halimi (LDK): Partia në pushtet duhet të ndal propagandën

para 2 muajve - Bota Sot

Zëdhënësja politike e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sibel Halimi, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje është duke bërë propagandë, që sipas saj, duhet të ndalet. Ajo, me anë të një postimi në rrjetin social...

Pas videoadresimit nga LVV, reagime të ashpra nga partitë opozitare

para 2 muajve - Telegrafi

Lëvizja Vetëvendosje përmes një videoadresimi në Facebook, ka kritikuar opozitën, duke thënë se janë duke u rigrupuar dhe lufta e tyre ndaj shtetit ka kaluar në një nivel tjetër. LVV thotë se “shkatërruesit”...

Hoti reagon pas videos së publikuar nga VV: Kjo parti po i kthehet propagandës së mashtrimit ndaj atyre që e kundërshtojnë

para 2 muajve - Reporteri

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti ka reaguar pas publikimit të një video propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan Gazeta Online Reporteri.net....

Hoti i reagon videos së publikuar nga VV: Kjo parti po i kthehet propagandës së mashtrimit ndaj atyre që e kundërshtojnë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti ka reaguar pas publikimit të një video propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje, shkruan Syri.net Kosova. Në një postim të bërë në Facebook, Hoti ka thënë se VV në vend...

Hoti: VV-ja i kthehet propagandës dhe shantazhit ndaj atyre që e kundërshtojnë

para 2 muajve - Koha.net

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se Lëvizja Vetëvendosje i është kthyer propagandës së mashtrimit, shantazhit ndaj atyre që e kundërshtojnë dhe fajësimit të qeverive të...

Hoti reagon pas videos së publikuar nga VV: Kjo parti po i kthehet propagandës së mashtrimit ndaj atyre që e kundërshtojnë

para 2 muajve - Opinion.mk

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti ka reaguar pas publikimit të një video propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje. Në një postim të bërë në Facebook, Hoti ka thënë se VV në vend se të merret me promovimin...

Ish kryeministri Hoti: Në vend që të promovojë rrugë të reja, VV i kthehet propagandës së mashtrimit

para 2 muajve - OraInfo

Hoti: Në vend që të promovojë rrugë të reja, VV i kthehet propagandës së mashtrimit. Ish-kryeministri Avdullah Hoti e ka kritikuar Qeverinë Kurti për keqqeverisje. Sipas tij, në vend se qeveria të promovojë...

Hoti: Qeveria në vend që të promovojë rrugë të reja, shpërndan propaganda mashtruese

para 2 muajve - Zeri

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pas publikimit të një video nga Lëvizja Vetëvendosje ku ish-liderët e vendit cilësoheshin si “shkatërrues” të Kosovës. Hoti ka thënë se Qeveria në vend...

Videoja e VV-së me sulme ndaj ish-liderëve, Hoti: Parti e propagandës së mashtrimit

para 2 muajve - GazetaBlic

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti ka reaguar pas videos së publikuar nga VV-ja ku pati sulme të shumta ndaj partive politike po ashtu dhe ndaj ish-liderëve të vendit, raporton GazetaBlic. Hoti përmes një...

Hoti reagon për videon e Vetëvendosjes: Në vend që të kryejnë investime për vendin, VV i kthehet shantazhit e mashtrimit

para 2 muajve - Lajmi.net

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, njëherësh ish-kryeministri, Avdullah Hoti, ka reaguar për video-n e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje në të cilën pati sulme të shumta ndaj partive politike...

Hoti reagon për videon e VV-së, ka një mesazh për partinë në pushtet

para 2 muajve - Infokusi

Ish-kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka reaguar pas videos së publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje në të cilën pati sulme të shumta ndaj partive politike si dhe ndaj ish-liderëve të vendit. Ai thotë...

Hoti reagon për videon e Vetëvendosjes: Në vend që të kryejnë investime për vendin, VV i kthehet shantazhit e mashtrimit

para 2 muajve - Fakti Ditor

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, njëherësh ish-kryeministri, Avdullah Hoti, ka reaguar për video-n e publikuar nga Lëvizja Vetëvendosje në të cilën pati sulme të shumta ndaj partive politike...

Hoti reagon pas videos së publikuar nga VV: Kjo parti po i kthehet propagandës së mashtrimit

para 2 muajve - Periskopi

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti ka reaguar pas publikimit të një video propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje. Në një postim të bërë në Facebook, Hoti ka thënë se VV në vend se të merret me promovimin...

Hoti reagon pas videos së publikuar nga VV: Kjo parti po i kthehet propagandës së mashtrimit ndaj atyre që e kundërshtojnë

para 2 muajve - Ekonomia Online

Deputeti i LDK-së, Avdullah Hoti ka reaguar pas publikimit të një video propagandistike të Lëvizjes Vetëvendosje. Në një postim të bërë në Facebook, Hoti ka thënë se VV në vend se të merret me promovimin...

Hoti: VV i kthehet propagandës së mashtrimit e fajësimit të qeverive të mëparshme, edhe pse qeveris qe një vit e gjysmë

para 2 muajve - Ekonomia Online

Ish-kryeministri Avdullah Hoti ka reaguar pasi Lëvizja Vetëvendosje ka publikuar edhe një video në faqen zyrtare në Facebook, ku propagandon dhe sulmon “të tjerët” se për shkatërrimin e vendit për 20 vjet....

Intervistë | Sibel Halimi: Qeveria Kurti pa investime, por vetëm me sulme, linçime e paralajmërime ogruzeza për luftë

para 2 muajve - Insajderi.org

Zëdhënësja politike dhe anëtarja e kryesisë së LDK’së, Sibel Halimi e ka vlerësuar si ‘anarki totale’ Qeverisjen Kurti II në çdo drejtim. Në një intervistë për Gazetën Insajderi, Halimi ka komentuar zhvillimet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK