“Ukraina të dorëzojë Krimenë ”, Zelensky i përgjigjet propozimit të miliarderit të Tesla-s: Cili Elon Musk iu pëlqen më shumë

para një muaji - Albeu

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky iu përgjigj sondazhit të Elon Musk nëse Ukraina duhet t’i dorëzojë territorin Rusisë të hënën, duke kthyer tavolinat për miliarderin e teknologjisë. Zelensky postoi...

“Ukraina të dorëzojë Krimenë dhe të mbetet vend neutral”, Zelensky i përgjigjet propozimit të miliarderit të Tesla-s: Cili Elon Musk iu pëlqen më shumë

para një muaji - FaxWeb

Presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky iu përgjigj sondazhit të Elon Musk nëse Ukraina duhet t’i dorëzojë territorin Rusisë të hënën, duke kthyer tavolinat për miliarderin e teknologjisë. Zelensky postoi...

Ish-ministrja Haradinaj e quan Muskun ambasador të vetëshpallur të Rusisë në Twitter

para një muaji - Koha.net

Ish-ministrja e Jashtme e Kosovës, Meliza Haradinaj, e ka quajtur njeriun më të pasur në botë Elon Musk, ambasador të vetëshpallur të Rusisë në Twitter. Musk ka krahasuar Kosovën me Donbasin e Krimenë,...

Njeriu më i pasur në botë e krahason Kosovën me Krimenë e Donbasin

para një muaji - Reporteri

Elon Musk, kryeshef ekzekutiv i SpaceX Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat...

Musk propozon një qasje të ngjashme si ndaj Kosovës për Krimenë dhe Donbasin

para një muaji - Syri.net Kosova

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit 21, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë. Ai e...

Musk propozon një qasje të ngjashme si ndaj Kosovës për Krimenë dhe Donbasin

para një muaji - RTV 21

Miliarderi Elon Musk ka krahasuar situatën në Kosovë me atë në Donbas dhe Krime, rajone të Ukrainës të pushtuara nga Rusia. Musk ka hapur një anketë në llogarinë e tij në Twitter, teksa ka thënë se qytetarët...

Elon Musk propozon që qytetarët e Krimesë dhe Donbasit të vendosin nëse duan të jenë me Rusinë apo Ukrainën, hedh paralele me Kosovën

para një muaji - Kallxo

Miliarderi Elon Musk në një postim në “Twitter” ka thënë se po që qytetarët e Donbasit dhe Krimesë përmes votimit të vendosin vet nëse duan të jenë pjesë e Rusisë apo Ukrainës dhe ky votim të bëhet nën...

Elon Musk merr shembull pavarësinë e Kosovës: Të trajtohen ngjashëm Donbasi dhe Krimea

para një muaji - Gazeta Express

Një prej njerëzve më të pasur në botë, Elon Musk e ka krahasuar rastin e pavarësisë së Kosovës me territoret e aneksuara të Ukrainës nga Rusia, Donbas dhe Krime. Ai, në Twitter ka bërë një anketë, duke...

Musk tërheq paralelen mes pavarësisë së Kosovës dhe rajoneve të aneksuara ukrainase nga Rusia

para një muaji - Alsat-M

Postimi i fundit i miliarderit amerikan Elon Musk, lidhur me planin e tij për paqe mes Ukrainës dhe Rusisë ka hasur në kritika të ashpra nga ukrainasit por edhe nga qytetarët e Kosovës, pasi drejtori ekzekutiv...

Njeriu më i pasur në botë e krahason Kosovën me Krimenë e Donbasin

para një muaji - Koha.net

Njeriu më i pasur në botë Elon Musk ka krahasuar situatën në Kosovë me atë në Donbas dhe Krime, rajone të Ukrainës të pushtuara nga Rusia. Pronari i Teslas, në një postim në “Twitter” ka thënë se qytetarët...

Musk krahason Kosovën me Donbasin e Krimenë

para një muaji - Zeri

Elon Musk, një ndër njerëzit më të pasur dhe më me ndikim në botë ka krahasuar Kosovën me situatën në krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë. Kjo ndodhi pasi Musk realizoi një anketë në rrjetin e tij...

Lufta në Ukrainë/ Çfarë propozon plani i paqes i Elon Musk

para një muaji - TV21

Pas më shumë se gjashtë muajsh që nga fillimi i luftës në Ukrainë, Elon Musk ka paraqitur planin e tij të paqes për t’i dhënë fund konfliktit duke u kërkuar miliona ndjekësve të tij në Twitter të votojnë...

Musk tërheq paralelen mes pavarësisë së Kosovës dhe rajoneve të aneksuara ukrainase nga Rusia, “bombardohet” nga kritikat

para një muaji - Telegrafi

Postimi i fundit i miliarderit amerikan Elon Musk, lidhur me planin e tij për paqe mes Ukrainës dhe Rusisë ka hasur në kritika të ashpra nga ukrainasit por edhe nga qytetarët e Kosovës, pasi drejtori ekzekutiv...

Musk si Putin, tërheq paralelen mes pavarësisë së Kosovës dhe rajoneve të aneksuara ukrainase, “bombardohet” nga kritikat

para një muaji - ABC News

Postimi i fundit i miliarderit amerikan Elon Musk, lidhur me planin e tij për paqe mes Ukrainës dhe Rusisë ka hasur në kritika të ashpra nga ukrainasit por edhe nga qytetarët e Kosovës. Drejtori ekzekutiv...

Propozimi për paqe i Elon Musk nervozon ukrainasit

para një muaji - Syri.net Kosova

Miliarderi amerikan Elon Musk i cili përmes një sondazhi kërkonte opinionin dhe vullnetin e atyre që jetojnë në rajonet e aneksuara nga Rusia, nëse duan të mbeten më Rusinë apo Ukrainën, ka hasur në kritika...

Zelensky hap një votim për Elon Muskun

para një muaji - Koha.net

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, ka hapur një sondazh në Twitter për njeriun më të pasur në botë Elon Musk. Në sondazh Zelensky ka pyetur se cilin Elon Musk preferoni më tepër. Ka vendosur dy...

Musk me propozim për paqe në Ukrainë

para një muaji - Ina

Një nga sipërmarrësit më të famshëm të ditëve të sotme, themeluesi i “Tesla”, Elon Musk ka dhënë një propozim në Twitter se si të ndalet lufta në Ukrainë. Ai gjithashtu publikoi një sondazh ku pyeti ndjekësit...

Edhe Musk si Putin/ Krahason pavarësisë së Kosovës me rajonet aneksuara ukrainase nga Rusia, “bombardohet” nga kritikat

para një muaji - Ora news

Postimi i fundit i miliarderit amerikan Elon Musk, lidhur me planin e tij për paqe mes Ukrainës dhe Rusisë ka hasur në kritika të ashpra nga ukrainasit por edhe nga qytetarët e Kosovës, pasi drejtori ekzekutiv...

Elon Musk gjen zgjidhjen ja planin e tij 4-tër pikësh për paqe mes Ukrainës dhe Rusisë

para një muaji - Syri

Më shumë se gjashtë muaj që nga fillimi i luftës në Ukrainë , Elon Musk ka “paraqitur” planin e tij të paqes për t’i dhënë fund konfliktit duke u kërkuar miliona ndjekësve të tij në Twitter të votojnë...

Elon Musk propozon planin me 4 pika për t’i dhënë fund luftës Rusi-Ukrainë

para një muaji - Albeu

Më shumë se gjashtë muaj pas fillimit të luftës në Ukrainë , Elon Musk “paraqiti” planin e tij të paqes për t’i dhënë fund konfliktit duke u kërkuar miliona ndjekësve të tij në Twitter të votojnë në një...

Propozoi një plan paqeje, zyrtarët ukrainas i përgjigjen Elon Musk

para një muaji - Gazeta Tema

Në përgjigje të sondazhit të Elon Musk, këshilltari i Presidencës ukrainase, Mykhailo Podolyak propozoi një tjetër sondazh. “Ukraina çliron territoret e saj, duke përfshirë Krimenë e aneksuar. Rusia po...

Propozimi për paqe i Elon Musk nervozon ukrainasit, kritika të ashpra nga deputetë e këshilltarë të presidentit Zelensky

para një muaji - Telegrafi

Miliarderi amerikan Elon Musk i cili përmes një sondazhi kërkonte opinionin dhe vullnetin e atyre që jetojnë në rajonet e aneksuara nga Rusia, nëse duan të mbeten më Rusinë apo Ukrainën, ka hasur në kritika...

Lufta Ukrainë-Rusi/ Multimiliarderi Elon Musk paraqet propozimin e tij me 4 pika për të arritur paqen: Moska të largohet nëse…

para një muaji - Panorama

Që prej fillimit të luftës, shumë krerë shtetesh janë munduar të negociojnë mes Ukrainës dhe Rusisë për të arritur një marrëveshje paqeje. Por negociatat deri më tani, nuk kanë arritur atë që duan të gjithë,...

Musk tërheq paralelen mes pavarësisë së Kosovës dhe rajoneve të aneksuara ukrainase nga Rusia

para një muaji - Flaka

Postimi i fundit i miliarderit amerikan Elon Musk, lidhur me planin e tij për paqe mes Ukrainës dhe Rusisë ka hasur në kritika të ashpra nga ukrainasit por edhe nga qytetarët e Kosovës, pasi drejtori ekzekutiv...

Propozimi i Elon Musk për paqe në Ukrainë

para një muaji - Telegrafi

Pas lajmit se presidenti rus Vladimir Putin ka kërkuar që katër rajone të okupuara të Ukrainës t’i bashkohen Rusisë, ka pasur reagime të shumta nga politikanë dhe fytyra tjera publike nga fusha të ndryshme....

Njeriu më i pasur në botë, propozon një qasje të ngjashme si ndaj Kosovës për Krimenë dhe Donbasin

para një muaji - Lajmi.net

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë....

Propozimi për paqe i Elon Musk nervozon ukrainasit, kritikohet ashprër nga deputetë e këshilltarë të Zelensky-t

para një muaji - Syri

Miliarderi amerikan Elon Musk i cili përmes një sondazhi kërkonte opinionin dhe vullnetin e atyre që jetojnë në rajonet e aneksuara nga Rusia, nëse duan të mbeten më Rusinë apo Ukrainën, ka hasur në kritika...

Elon Musk krahason Kosovën me Krimenë dhe Donbasin

para një muaji - Redaksia

Musk në një postim në Twitter ka thënë se qytetarët e Dombasit dhe Krimesë duhet të lejohen të vendosin nëse duan të jenë pjesë e Rusisë apo Ukrainës. No, I’m suggesting voting under UN (or pick your most...

Propozimi për paqe i Elon Musk nervozon ukrainasit, kritikohet ashprër nga deputetë e këshilltarë të presidentit Zelensky

para një muaji - Syri

Miliarderi amerikan Elon Musk i cili përmes një sondazhi kërkonte opinionin dhe vullnetin e atyre që jetojnë në rajonet e aneksuara nga Rusia, nëse duan të mbeten më Rusinë apo Ukrainën, ka hasur në kritika...

Propozimi për paqe i Elon Musk nervozon ukrainasit

para një muaji - Syri

Miliarderi amerikan Elon Musk i cili përmes një sondazhi kërkonte opinionin dhe vullnetin e atyre që jetojnë në rajonet e aneksuara nga Rusia, nëse duan të mbeten më Rusinë apo Ukrainën, ka hasur në kritika...

Njeriu më i pasur në botë e krahason Kosovën me Krimenë e Donbasin

para një muaji - Infokusi

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë....

Musk tërheq paralelen mes pavarësisë së Kosovës dhe rajoneve të aneksuara ukrainase nga Rusia

para një muaji - Desk.al

Postimi i fundit i miliarderit amerikan Elon Musk, lidhur me planin e tij për paqe mes Ukrainës dhe Rusisë ka hasur në kritika të ashpra nga ukrainasit por edhe nga qytetarët e Kosovës, pasi drejtori ekzekutiv...

Elon Musk propozon planin me 4 pika për t’i dhënë fund luftës Rusi-Ukrainë

para një muaji - Flaka

Më shumë se gjashtë muaj pas fillimit të luftës në Ukrainë , Elon Musk “paraqiti” planin e tij të paqes për t’i dhënë fund konfliktit duke u kërkuar miliona ndjekësve të tij në Twitter të votojnë në një...

Propozimi i Elon Musk për paqe në Ukrainë

para një muaji - Shenja

Pas lajmit se presidenti rus Vladimir Putin ka kërkuar që katër rajone të okupuara të Ukrainës t’i bashkohen Rusisë, ka pasur reagime të shumta nga politikanë dhe fytyra tjera publike nga fusha të ndryshme....

Elon Musk propozon planin me 4 pika për t’i dhënë fund luftës Rusi-Ukrainë

para një muaji - InfoShqip

Më shumë se gjashtë muaj pas fillimit të luftës në Ukrainë , Elon Musk “paraqiti” planin e tij të paqes për t’i dhënë fund konfliktit duke u kërkuar miliona ndjekësve të tij në Twitter të votojnë në një...

Habit Elon Musk: Krimea dhe Donbasi si Kosova, të zgjedhin a me Rusinë, apo me Ukrainën

para një muaji - VOX TV

Njeriu më i pasur në botë Elon Musk ka krahasuar situatën në Kosovë me atë në Donbas dhe Krime, rajone të Ukrainës të pushtuara nga Rusia. Pronari i Teslas, në një postim në “Twitter” ka thënë se qytetarët...

Musk tërheq paralelen mes pavarësisë së Kosovës dhe rajoneve të aneksuara ukrainase nga Rusia

para një muaji - Epoka e Re

Postimi i fundit i miliarderit amerikan Elon Musk, lidhur me planin e tij për paqe mes Ukrainës dhe Rusisë ka hasur në kritika të ashpra nga ukrainasit por edhe nga qytetarët e Kosovës, pasi drejtori ekzekutiv...

Musk tërheq paralelen mes pavarësisë së Kosovës dhe rajoneve të aneksuara ukrainase nga Rusia

para një muaji - Periskopi

Postimi i fundit i miliarderit amerikan Elon Musk, lidhur me planin e tij për paqe mes Ukrainës dhe Rusisë ka hasur në kritika të ashpra nga ukrainasit por edhe nga qytetarët e Kosovës, pasi drejtori ekzekutiv...

Elon Musk trazon internetin me katër propozimet e tij për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë: Krimea i takon Rusisë…

para një muaji - Pa censure

Njeriu më i pasur në botë, biznesmeni amerikan Elon Musk, ka bërë katër propozime për t’i dhënë fund luftës në Ukrainë, por që nuk kanë kaluar qetësisht në internet. I përfshirë në debatin e madh se si...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK