Enver Hoxhaj – Muskut: Ke një narrativë ruse

para një muaji - Koha.net

Ish-kreu i PDK-së dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Enver Hoxhaj, i ka reaguar njeriut më të pasur në botë Elon Musk. Ai e ka sugjeruar Muskun të lexojë libra për të kuptuar më mirë Kosovën dhe Ukrainën....

Pacolli i reagon Muskut: Lexo para se të postosh

para një muaji - Koha.net

Kreu i AKR-së, Begjet Pacolli, i ka reaguar njeriut më të pasur në botë Elon Musk, i cili kishte krahasuar territoret ukrainase Donbas e Krimea, që janë pushtuar nga Rusia, me Kosovën. Musk kishte thënë...

Hoxhaj i reagon Elon Musk: Serbia ka bërë gjenocid në Kosovë, ju keni narrativë ruse

para një muaji - Reporteri

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë....

Pacolli i reagon Elon Musk: Lexo para se të postosh në Twitter

para një muaji - Syri.net Kosova

Behgjet Pacolli i ka reaguar Elon Musk, i cili propozoi një qasje të ngjashme ndaj Krimesë dhe Donbasit ukrainas si me rastin e Kosovës. “Lexo para se të postosh në Twitter!”, i ka replikuar Pacolli, Muskut...

Pas Pacollit, edhe Hoxhaj e këshillon Elon Musk të lexojë më shumë

para një muaji - Syri.net Kosova

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë....

Pacolli i reagon Elon Muskut: Lexo para se të postosh në Twitter!

para një muaji - RTV 21

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i ka reaguar miliarderit Elon Musk, i cili ka krahasuar Kosovën me Donbasin e Krimenë, rajone ukrainase të pushtuara nga Rusia. “Lexo para se të postosh...

Enver Hoxhaj i reagon Elon Muskut: Ke një narrativë ruse

para një muaji - RTV 21

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhës e PDK-së, Enver Hoxhaj, i ka reaguar njeriut më të pasur në botë Elon Musk, i cili propozoi një qasje t ë ngjashme ndaj Krimesë dhe Donbasit ukrainas si me rastin...

Hoxhaj i reagon Musk-it: Serbia ka bërë gjenocid në Kosovë, ju keni narrativë ruse

para një muaji - Telegrafi

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk , e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë....

Pacolli i reagon Muskit: Lexo para se të postosh në Twitter

para një muaji - GazetaBlic

Deputeti Behgjet Pacolli i ka reaguar mogulit Elon Musk, i cili propozoi një qasje të ngjashme ndaj Krimesë dhe Donbasit ukrainas si me rastin e Kosovës. “Lexo para se të postosh në Twitter!”, i ka replikuar...

Edhe Enver Hoxhaj i reagon Elon Musk-it: Serbia ka bërë gjenocid në Kosovë, ju keni narrativë ruse

para një muaji - Bota Sot

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë....

Hoxhaj i reagon Elon Musk: Serbia ka bërë gjenocid në Kosovë, ju keni narrativë ruse

para një muaji - GazetaBlic

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë....

Behgjet Pacolli i reagon Elon Muskut: Lexo para se të postosh në Twitter!

para një muaji - Bota Sot

Deputeti Behgjet Pacolli i ka reaguar mogulit Elon Musk i cili propozoi një qasje të ngjashme ndaj Krimesë dhe Donbasit ukrainas si me rastin e Kosovës. “Lexo para se të postosh në Twitter!”, i ka replikuar...

Hoxhaj i reagon Musk-it: Serbia ka bërë gjenocid në Kosovë, ju keni narrativë ruse

para një muaji - Infokusi

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë....

Pacolli i reagon Muskit: Lexo para se të postosh në Twitter

para një muaji - Infokusi

Deputeti Behgjet Pacolli i ka reaguar mogulit Elon Musk, i cili propozoi një qasje të ngjashme ndaj Krimesë dhe Donbasit ukrainas si me rastin e Kosovës. “Lexo para se të postosh në Twitter!”, i ka replikuar...

Hoxhaj i reagon Musk-it: Serbia ka bërë gjenocid në Kosovë, ju keni narrativë ruse

para një muaji - Lajmi.net

Njeriu më i pasur në botë dhe njëri ndër figurat më me ndikim të shekullit njëzetenjë, Elon Musk, e ka përmendur rastin e pavarësisë së Kosovës kur ka folur për krahinat ukrainase të Donbasit dhe Krimesë....

Behgjet Pacolli i reagon Elon Muskut: Lexo para se të postosh në Twitter!

para një muaji - Lajmi.net

Deputeti Behgjet Pacolli i ka reaguar mogulit Elon Musk i cili propozoi një qasje të ngjashme ndaj Krimesë dhe Donbasit ukrainas si me rastin e Kosovës. “Lexo para se të postosh në Twitter!”, i ka replikuar...

Pacolli i reagon Muskut, i propozon të largojë Putinin e Vuçiqin nga Toka, me fluturake t’i dërgojë në hapësirë

para një muaji - VOX TV

Deputeti Behgjet Pacolli i ka reaguar mogulit Elon Musk, i cili propozoi një qasje të ngjashme ndaj Krimesë dhe Donbasit ukrainas si me rastin e Kosovës. “Lexo para se të postosh në Twitter!”, i ka replikuar...

Ish-kryediplomati Hoxhaj i reagon Muskut: Ke një narrativë ruse

para një muaji - Ekonomia Online

Ish-kreu i PDK-së dhe deputeti i Kuvendit të Kosovës, Enver Hoxhaj, i ka reaguar njeriut më të pasur në botë Elon Musk. Ai e ka sugjeruar Muskun të lexojë libra për të kuptuar më mirë Kosovën dhe Ukrainën....

Hoxhaj, Muskut: Ke një narrativë ruse

para një muaji - Epoka e Re

Ish-kreu i PDK-së dhe nënkryetari i Kuvendit të Kosovës, Enver Hoxhaj, i ka reaguar njeriut më të pasur në botë Elon Musk. Ai e ka sugjeruar Muskun të lexojë libra për të kuptuar më mirë Kosovën dhe Ukrainën.

Pacolli i reagon Muskut: Lexo para se të postosh

para një muaji - Epoka e Re

Kreu i AKR-së, Begjet Pacolli, i ka reaguar njeriut më të pasur në botë Elon Musk, i cili kishte krahasuar territoret ukrainase Donbas e Krimea, që janë pushtuar nga Rusia, me Kosovën. Musk kishte thënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK