27 raste aktive me Covid-19

para 2 muajve - RTV 21

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 27. Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se prej fillimit të vaksinimit në të gjitha qytetet e Kosovës janë dhënë 1.836.212...

27 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 2 muajve - GazetaBlic

Në Kosovë aktualisht janë 27 raste aktive me Covid19, raporton Gazeta Blic. Dje është shënuar një vdekje, ndërsa nuk ka pasur asnjë rast pozitiv. Po ashtu, është shëruar një person.

COVID, 27 raste aktive në Kosovë

para 2 muajve - Lajmi.net

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 27. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin nuk është regjistruar asnjë rast i ri,...

27 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Infokusi

Në Kosovë aktualisht janë 37 raste aktive me COVID-19. Një qytetar ka humbur betejën me COVID në 24 orët e kaluara, ndërkaq nuk është shënuar ndonjë rast i ri me këtë virus. Është shëruar edhe një qytetar,...

Pesë raste të reja me Covid 19 në vend

para 2 muajve - Top Channel

Pesë qytetarë janë konfirmuar pozitivë me Covid 19 në vendin tonë gjatë 24 orëve të fundit. Nga 171 testime të kryera gjithsej, kanë rezultuar të infektuar 2 persona në Tiranë, 1 qytetar në Vlorë, një...

5 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit

para 2 muajve - Klan

5 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 orëve të fundit Rastet e infektimit me Covid-19 janë ulur ndjeshëm. Gjatë 24 orëve të fundit, janë infektuar 5 qytetarë me Covid-19. Fatmirësisht nuk është shënuar...

Situata me Covid-19 në vend, MSH: Asnjë humbje jete dhe pesë qytetarë të in...

para 2 muajve - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë ka [publikuar të dhënat e fundit në lidhje me situatën me Covid-19 në vend. Sipas njoftimit, në 24 orët e fundit, nga 171 testime të kryera kanë rezultuar 5 qytetarë të infektuar,...

Asnjë humbje jete/ MSH publikon shifrat e koronavirusit: Bien infektimet, ja sa raste të reja u shënuan në 24 orët e fundit

para 2 muajve - Panorama

Shifrat e koronavirusit në vendin tonë kanë pësuar rënie të ndjeshme. Në 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë raportoi se nga 171 testime të kryera, kanë rezultuar vetëm 5 raste të reja. Aktualisht...

Situata me Covid-19 në vend, MSH: Asnjë humbje jete dhe pesë qytetarë të infektuar në 24 orët e fundit

para 2 muajve - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë i bën sërish thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid, veçanërisht në këtë periudhë të vjeshtës, për të kufizuar rrezikun e përhapjes së infeksionit. Vaksinimi...

Vetëm 5 raste të reja në 24 orët e fundit

para 2 muajve - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë i bën sërisht thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid, veçanërisht në këtë periudhë të vjeshtës, për të kufizuar rrezikun e përhapjes së infeksionit. Vaksinimi...

Bien ndjeshëm rastet me Covid-19, asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

para 2 muajve - Albeu

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 171 testime, 5 qytetarë të infektuar, nuk ka humbje jete dhe 40 të shëruar në 24 orët e fundit 3 Tetor 2022 – Ministria e Shëndetësisë i bën sërisht thirrje qytetarëve...

Vetëm 5 raste të reja në 24 orët e fundit

para 2 muajve - ABC News

Ministria e Shëndetësisë i bën sërisht thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid, veçanërisht në këtë periudhë të vjeshtës, për të kufizuar rrezikun e përhapjes së infeksionit. Vaksinimi...

Situata e COVID në vend: Asnjë humbje jete! Infektohen vetëm 5 qytetarë në 24 orë

para 2 muajve - Java News

Ju informojmë për situatën në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 171 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 5 qytetarë, në këto bashki: 2 në Tiranë, nga 1 qytetarë në Vlorë, Gjirokastër,...

Një i vdekur nga COVID-19

para 2 muajve - RTV 21

Një person ka vdekur nga COVID-19 të hënën në Kosovë, këtë e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, gjersa nuk është regjistruar asnjë i prekur nga koronavirusi, nga 25 të testuar. Sipas Ministrisë,...

Një person humb jetën nga COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Një person ka vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19. Kjo u bë e ditur në raportin 24 orësh të Ministrisë së Shëndetësisë.

Një i vdekur në 24 orët e fundit me COVID-19

para 2 muajve - OraInfo

Situata me COVID-19 në Kosovë po shkon drejt fundit. Në raportin e fundit 24 orësh, nuk raportohet për ndonjë person të infektuar, ndërsa një person ka humbur jetën si pasojë e këtij vitusi. Nga 25 teste...

Një i vdekur nga COVID-19 të hënën

para 2 muajve - Koha.net

Një person ka vdekur nga COVID-19 të hënën në Kosovë njoftoi Ministria e Shëndetësisë, gjersa nuk është regjistruar asnjë i prekur nga koronavirusi, nga 25 të testuar. Zëdhënësi i MSH-së, Faik Hoti, i...

Asnjë humbje jete dhe pesë qytetarë të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit

para 2 muajve - FaxWeb

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publik bilancin e situatës së Covid-19 në 24 orët e fundit. Asnjë humbje jete nuk ka në 24 orët e fundit ndërsa janë kryer 171 testime nga të cilët 5 qytetarë kanë rezultuar...

Një i vdekur nga infektimi me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se, asnjë rast i ri pozitiv me COVID-19 nuk është regjistruar gjatë 24 orëve në Kosovë. Një person është shëruar dhe një tjetër ka humbur jetën nga ky virus. Gjatë...

Një viktimë nga COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

para 2 muajve - Kallxo

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se një person ka vdekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit. Sipas njoftimit në këtë kohë nuk është konfirmuar asnjë rast i ri me coronavirus nga 25 testime të kryera....

Asnjë rast i ri me COVID-19 gjatë 24 orëve në Kosovë

para 2 muajve - Bota Sot

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se, asnjë rast i ri pozitiv me COVID-19 nuk është regjistruar gjatë 24 orëve në Kosovë. Një person është shëruar dhe një tjetër ka humbur jetën nga ky virus. Gjatë...

Një i vdekur dhe asnjë rast i ri me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit

para 2 muajve - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit është regjistruar një viktimë nga COVID-19, ndërsa asnjë rast i ri. Ministria e Shëndetësisë, në raportin e fundit, ka bërë të ditur se janë testuar 25 mostra, ku asnjë prej tyre...

Asnjë i infektuar, një i vdekur nga Covid-19 në Kosovë

para 2 muajve - GazetaBlic

Një person ka humbur jetën si pasojë e Covid-19 në Kosovë, në 24 orët e fundit, raporton Gazeta Blic. Mirëpo, në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë rast me infektim me Covid. Është shëruar një person,...

Një i vdekur dhe asnjë rast i ri me COVID-19 brenda 24 orëve

para 2 muajve - Lajmi.net

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se, asnjë rast i ri pozitiv me COVID-19 nuk është regjistruar gjatë 24 orëve në Kosovë. Një person është shëruar dhe një tjetër ka humbur jetën nga ky virus. Gjatë...

Një i vdekur nga Covid-19 në Kosovë

para 2 muajve - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë njofton se brenda 24 orëve nuk është shënuar asnjë rast pozitiv me Covid-19 nga 25 teste të bëra, shkruan Gazeta Infokus. Ndërsa bënë të ditur se një person ka humbur jetën nga...

Një person humb jetën nga COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Insajderi.org

Një person në Kosovë ka humbur jetën si pasojë e COVID-19, njofton Ministria e Shëndetësisë Sipas raportit të MSH, në 24 orët e fundit nuk është regjistruar asnjë i prekur nga koronavirusi. Derisa, numri...

Asnjë rast i ri me COVID-19 gjatë 24 orëve në Kosovë

para 2 muajve - Ekonomia Online

Asnjë rast i ri pozitiv me COVID-19 nuk është regjistruar gjatë 24 orëve në Kosovë. Gjatë 24 orëve janë kryer vetëm 25 testime për koronavirus.

Një i vdekur nga Covidi, asnjë rast pozitiv

para 2 muajve - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit është shënuar një rast i vdekje me Covid-19 në Kosovë. Gjithnjë sipas këtij raporti nga 25 testime nuk ka rezultuar asnjë rast pozitiv. Ndërkohë një person është shëruar.

Asnjë rast i ri me COVID-19 brenda 24 orëve të fundit

para 2 muajve - Bota Press

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit rreth situatës me COVID-19 në territorin e Kosovës, transmeton Botapress.info Sipas raportit 24 orësh, nuk është regjistruar asnjë rast i ri me COVID-19...

Afro 30 raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 29. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin janë regjistruar tri raste të reja me...

Një i vdekur nga Covid, asnjë rast pozitiv

para 2 muajve - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit është shënuar një rast i vdekje me Covid-19 në Kosovë. Gjithnjë sipas këtij raporti nga 25 testime nuk ka rezultuar asnjë rast pozitiv. Ndërkohë një person është shëruar.

26 raste aktive me COVID-19

para 2 muajve - RTV 21

Në Kosovë janë 26 raste aktive me COVID-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, komuna me numrin më të madh të rasteve aktive është Ferizaj-20. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar të dielën se janë konfirmuar...

Afro 30 raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 2 muajve - Reporteri

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 29. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin janë regjistruar tri raste të reja me...

29 raste aktive me Covid-19

para 2 muajve - RTK

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se 29 raste aktive me coronavirus janë në Kosovë. Në raportin e fundit, bëhet e ditur se janë realizuar 64 testime prej të cilave 3 persona kanë rezultuar pozitiv...

Afro 30 raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 2 muajve - GazetaBlic

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 29. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin janë regjistruar tri raste të reja me...

29 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Lajmi.net

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 29. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin janë regjistruar tri raste të reja me...

Afro 30 raste aktive me koronavirus në Kosovë

para 2 muajve - Infokusi

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 29. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin janë regjistruar tri raste të reja me...

Afër 30 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - ATV Live

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID-19 është 29. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin janë regjistruar tri raste të reja...

COVID, afër 30 raste aktive

para 2 muajve - Pika

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 29. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin janë regjistruar tri raste të reja me...

Afro 30 raste aktive me Coronavirus në Kosovë

para 2 muajve - Ekonomia Online

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 29. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin janë regjistruar tri raste të reja me...

29 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Periskopi

Aktualisht në Kosovë numri i rasteve aktive me COVID është 29. Sipas të dhënave të fundit nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, në gjithë vendin janë regjistruar tri raste të reja me...

22 raste të reja me COVID sot në Shqipëri

para 2 muajve - RTV 21

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 22 persona me koronavirus. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë së Shqipërisë, nga 413 testime të kryera gjithsej, të infektuar me COVID-19 janë konfirmuar...

22 raste me COVID-19 të dielën në Shqipëri

para 2 muajve - Koha.net

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 22 persona me koronavirus. Nga 413 testime të kryera gjithsej, të infektuar me COVID-19 janë konfirmuar 22 raste. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, janë...

Koronavirusi në Shqipëri, 22 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit

para 2 muajve - Top Channel

22 persona kanë rezultuar pozitivë me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Nga 413 testime të kryera gjithsej, të infektuar me Covid 19 janë konfirmuar 12 qytetarë në Tiranë, nga 2 qytetarë...

COVID-19/ 22 të infektuar dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

para 2 muajve - RTK

22 qytetarë kanë rezultuar pozitiv me COVID-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë, ndërsa nuk është shënuar asnjë humbje jete. Nga 413 testime të kryera, rastet pozitive kanë rezultuar në këto bashki:...

Vetëm 22 infektime dhe asnjë humbje jete si pasojë e Covid-19 në 24 orë

para 2 muajve - Mapo

Ministria e Shëndetësisë i bën sërisht thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid, veçanërisht në këtë periudhë të vjeshtës, për të kufizuar rrezikun e përhapjes së infeksionit. Vaksinimi...

22 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit

para 2 muajve - Klan

22 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit Në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë humbje jete si pasojë e Covid-19. Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se janë shënuar 22 raste të reja, ndërsa...

Covid sot: 22 raste të reja, asnjë humbje jete

para 2 muajve - Gazeta Express

Asnjë humbje jete nuk është shënuar nga Covid-19 në 24 orët e fundit. Nga 413 testime kanë rezultuar 22 qytetarë të infektuar, ndërsa janë 37 të shëruar. COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 413 testime,...

Asnjë humbje jete si pasojë e Covid-19, Ministria e Shëndetësisë përditëson...

para 2 muajve - BalkanWeb

2 Tetor 2022 – Ministria e Shëndetësisë i bën sërisht thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid, veçanërisht në këtë periudhë të vjeshtës, për të kufizuar rrezikun e përhapjes së infeksionit....

Asnjë humbje jete, 22 të infektuar në 24 orët e fundit

para 2 muajve - ABC News

Ministria e Shëndetësisë i bën sërisht thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid, veçanërisht në këtë periudhë të vjeshtës, për të kufizuar rrezikun e përhapjes së infeksionit. Vaksinimi...

“Rikthehet” COVID-19 në Serbi, 1 mijë e 426 raste të reja

para 2 muajve - Lajmi.net

Tani kur shumë prej shteteve në botë e kanë më të qetë situatën me COVID-19, duket se në disa vende rastet veçse janë duke u rritur. Në 24 orët e fundit në Serbi janë konfirmuar 1 mijë e 426 raste të reja...

“Rikthehet” COVID-19, 1 mijë e 426 raste të reja me COVID-19

para 2 muajve - Lajmi.net

Tani kur shumë prej shteteve në botë e kanë më të qetë situatën me COVID-19, duket se në disa vende rastet veçse janë duke u rritur. Në 24 orët e fundit në Serbi janë konfirmuar 1 mijë e 426 raste të reja...

Asnjë humbje jete nga COVID-19 në vend, 22 qytetarë të infektuar në 24 orët e fundit

para 2 muajve - Albeu

Ministria e Shëndetësisë i bën sërisht thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin anticovid, veçanërisht në këtë periudhë të vjeshtës, për të kufizuar rrezikun e përhapjes së infeksionit. Vaksinimi...

Asnjë humbje jete/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat: Ja sa qytetarë janë infektuar me koronavirus

para 2 muajve - Panorama

Në 24 orët e fundit asnjë person nuk ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit. Ndërkohë nga realizimi i 413 testimeve kanë rezultuar pozitivë 22 qytetarë, ndërsa janë shëruar 37. Ministria e Shëndetësisë...

Bilanci i Covid/ 22 raste të reja në 24 orët e fundit

para 2 muajve - Syri

Ministria e Shëndetëisë ka bërë të ditur bilancin e 24 orëve të Covid 19. Buletini ditor i Ministrisë së Shëndetësisë: Ministria e Shëndetësisë i bën sërish thirrje qytetarëve të mos neglizhojnë vaksinimin...

22 raste të reja me COVID sot në Shqipëri

para 2 muajve - Lajmi.net

Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë regjistruar 22 persona me koronavirus. Nga 413 testime të kryera gjithsej, të infektuar me COVID-19 janë konfirmuar 12 qytetarë në Tiranë, nga 2 qytetarë në Shkodër,...

22 raste të reja me COVID-19, më pak se 500 raste aktive në total

para 2 muajve - Java News

Në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë humbje jete si pasojë e Covid-19. Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se janë shënuar 22 raste të reja, ndërsa 37 qytetarë janë shëruar. 413 testime janë kryer...

3 raste të reja me koronavirus në Kosovë

para 2 muajve - RTV 21

Kosova ka regjistruar 3 raste të reja pozitive me koronavirus të dielën, nga gjithsej 64 testime të kryera. Ministria e Shëndetësisë(MSH) ka njoftuar se në 24 orët e fundit 3 pacientë të tjerë janë shëruar...

Asnjë fatalitet nga Covid-19 në vend, vetëm 22 raste pozitive brenda 24 orëve të fundit

para 2 muajve - FaxWeb

Në 24 orët e fundit asnjë person nuk ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit. Ndërkohë nga realizimi i 413 testimeve kanë rezultuar pozitivë 22 qytetarë, ndërsa janë shëruar 37. Ministria e Shëndetësisë...

Tri raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar tri raste pozitive me COVID-19. Sipas njoftimit, gjatë kësaj kohe janë shëruar tre persona të infektuar...

Tri raste të reja me COVID-19 të dielën në Kosovë

para 2 muajve - Koha.net

Kosova ka regjistruar tri raste të reja pozitive me COVID-19 të dielën. Siç ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë, rastet e reja të infektimit janë shënuar nga gjithsej 64 testime të kryera. Në raportin...

3 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 3 raste pozitive me koronavirus. Ndërkaq, edhe 3 pacientë të tjerë janë shëruar nga ky virus. Aktualisht janë 29 raste aktive me COVID-19 në Kosovë.

Del raporti i fundit për rastet me COVID-19

para 2 muajve - OraInfo

Ka dalur raporti 24 orësh për rastet e reja me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 3 raste pozitive me koronavirus. Ndërkaq, edhe 3 pacientë të tjerë...

Regjistrohen tri raste të reja me COVID-19

para 2 muajve - RTK

Ministria e Shëndetësisë së Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar vetëm tri raste të reja me COVID-19, kurse në këtë periudhë kohore janë shëruar edhe tre pacientë të tjerë nga koronavirusi..

Del raporti i fundit për rastet e fundit me COVID-19

para 2 muajve - OraInfo

Ka dalur raporti 24 orësh për rastet e reja me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 3 raste pozitive me koronavirus. Ndërkaq, edhe 3 pacientë të tjerë...

Tri raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - GazetaBlic

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se tre persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, në 24 orët e fundit. Në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë vdekje, derisa janë shëruar tre persona.

Tri raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Zeri

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se tre qytetarë kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 nga testimi i 64 mostrave. MSH-ja njofton se gjatë kësaj periudhe janë shëruar tre persona, kurse janë vaksinuar...

29 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Kallxo

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit nga testime, janë konfirmuar raste të reja me COVID-19. MSH njofton se në vend aktualisht janë 29 raste aktive me coronavirus. Në 24 orë janë shëruar 3 pacientë.

Tri raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Debat

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar tri raste pozitive me COVID-19. Sipas njoftimit, gjatë kësaj kohe janë shëruar tre persona të infektuar...

29 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 29 raste. Deri tani janë shënuar 272,075 raste me këtë virus, janë shëruar 268,847 raste, si dhe kanë vdekur 3,199.

29 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 2 muajve - Reporteri

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 29 raste. Deri tani janë shënuar 272,075 raste me këtë virus, janë shëruar 268,847 raste, si dhe kanë vdekur 3,199.

Tri raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Lajmi.net

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar tri raste pozitive me COVID-19. Sipas njoftimit, gjatë kësaj kohe janë shëruar tre persona të infektuar...

Tri raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Redaksia

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar tri raste pozitive me COVID-19. Sipas njoftimit, gjatë kësaj kohe janë shëruar tre persona të infektuar...

Publikohet raporti për rastet e reja me COVID-19

para 2 muajve - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë njofton për 3 raste të reja pozitive me Covid-19 nga 64 teste të bëra, shkruan Gazeta Infokus. Po ashtu gjatë 24-orëve të fundit janë shëruar edhe 3 qytetarë nga ky virus. Aktualisht...

29 raste aktive me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Zeri

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, ka bërë të ditur se në total numri i rasteve aktive me COVID-19 në vendin tonë është 29. Në 24 orët...

Tri raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - ATV Live

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se tre persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, në 24 orët e fundit. Në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë vdekje, derisa janë shëruar tre persona.

29 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 2 muajve - Infokusi

Në Kosovë raste aktive me COVID-19 janë gjithsej 29 raste. Deri tani janë shënuar 272,075 raste me këtë virus. Ndëekaq, nga Covid-19 janë shëruar 268,847 persona si dhe kanë vdekur 3,199.

Tri raste të reja me COVID-19

para 2 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë regjistruar tri raste pozitive me COVID-19. Sipas njoftimit, gjatë kësaj kohe janë shëruar tre persona të infektuar...

Tri raste pozitive me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se tre persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, në 24 orët e fundit. Në 24 orët e fundit nuk është shënuar asnjë vdekje, derisa janë shëruar tre persona.

MSH: 3 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 3 raste pozitive me koronavirus. Ndërkaq, edhe 3 pacientë të tjerë janë shëruar nga ky virus. Aktualisht janë 29 raste aktive me COVID-19 në Kosovë.

Tri raste të reja me Covid në Kosovë

para 2 muajve - Epoka e Re

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë regjistruar 3 raste pozitive me koronavirus. Ndërkaq, edhe 3 pacientë të tjerë janë shëruar nga ky virus. Aktualisht janë 29 raste aktive me Covid-19 në Kosovë.

29 raste aktive me Covid-19 në Kosovë

para 2 muajve - Revista Kosovarja

Në Kosovë aktive me COVID-19 janë 29 raste. Deri tani janë shënuar 272,075 raste me këtë virus, janë shëruar 268,847 raste, si dhe kanë vdekur 3,199.

Bilanci i COVID/ 42 të infektuar, asnjë viktimë në 24 orët e fundit, shërohen 66 të tjerë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 42 raste të reja me koronavirus nga 722 testime të kryera. Fatmirësisht asnjë qytetar nuk e ka humbur jetën si pasojë e koronavirusit gjatë këtyre 24...

Dhjetëra raste të reja brenda 24 orëve, si paraqitet situata e covid në Shqipëri

para 2 muajve - NOA

Tiranë- Ju informojmë për situatën në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 722 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 42 qytetarë, në këto bashki: 24 në Tiranë, 6 në Durrës, nga 2...

Situata e Covid 19/ Ministria e Shëndetësisë: 42 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit

para 2 muajve - Java News

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e reja për situatën epidemiologjike në vend. Sipas MSH në 24 orët e fundit janë kryer 722 teste prej të cilave kanë rezultuar pozitivë 42 qytetarë. Fatmirësisht...

Dhjetëra raste të reja brenda 24 orëve, si paraqitet situata e covid në Shqipëri

para 2 muajve - FaxWeb

42 qytetarë janë infektuar me covid gjatë 24 orëve të fundit. Fatmirësisht nuk ka asnjë humbje jete ndërkohë që brenda 24 orëve të fundit, janë shëruar 66 persona. Njoftimi i Plotë: COVID19/ Ministria...

9 raste të reja me koronavirus për 24 orët e fundit

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë doli me njoftimin se janë edhe 36 raste janë aktive me koronavirus në Kosovë. Gjatë 24 orëve të kaluara Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike nuk ka raportuar për viktima,...

8 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - ATV Live

8 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar në Kosovë. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë shëruar 15 pacientë. Kurse, aktualisht numri i rasteve aktive është 30.

Tetë raste të reja me Covid-19

para 2 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit 24 orësh sa i përket situatës me Covid-19. Sipas raportit, janë shënuar tetë raste të reja me virus ndërsa nuk ka pas asnjë rast të vdekjes. Të shëruar...

36 raste aktive me Covid-19

para 2 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, nëntë persona kanë rezultuar pozitivë me Covid-19. Në raport po ashtu njoftohet se gjatë kësaj kohe nuk është shënuar as një rast i vdekjes....

COVID në Shqipëri: 48 të infektuar dhe asnjë humbje jete në 24 orët e fundit!

para 2 muajve - Java News

Ju informojmë për situatën në 24 orët e fundit, si vijon: Janë kryer 670 testime, nga të cilat kanë rezultuar pozitivë me COVID19, 48 qytetarë, në këto bashki: 15 në Tiranë, 6 në Gjirokastër, 4 në Kurbin,...

9 raste të reja me COVID-19 në Kosovë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit me të dhëna sa i përket situatës me COVID-19 në Kosovë. Sipas raportit 24 orësh, janë regjistruar 9 raste të reja të infektimit me virus ndërsa janë...

Ulen sërish rastet e infektimit brenda 24 orëve, asnjë humbje jete nga Covid-19

para 2 muajve - FaxWeb

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 48 raste të reja me COVID nga 67 testime të kryera në total. Ndërkohë nuk është regjistruar asnjë humbje jete. Janë 506 qytetarë aktivë me Covid19 në të...

37 raste aktive me Covid në Kosovë

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Nga përditësimet e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë, 37 raste janë aktive me koronavirus. 6 raste të reja me virusin u shënuan në raportin e fundit, nga 106 testime të bëra. Ndërkohë, 10 pacientë u shëruan.

Nëntë raste të reja me Covid-19

para 2 muajve - Arbresh

Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit, nëntë persona kanë rezultuar pozitivë me Covid-19. Në raport po ashtu njoftohet se gjatë kësaj kohe nuk është shënuar as një rast i vdekjes....

Nëntë raste të reja me COVID-19

para 2 muajve - Ekonomia Online

Ministria e Shëndetësisë njofton se gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar nëntë raste të reja me COVID-19. Gjatë këtyre orëve nuk është regjistruar asnjë viktimë, teksa janë shëruar 10 pacientë. Numri...

37 raste aktive me COVID-19

para 2 muajve - Zyrtare

Nga përditësimet e fundit të Ministrisë së Shëndetësisë, 37 raste janë aktive me koronavirus. 6 raste të reja me virusin u shënuan në raportin e fundit, nga 106 testime të bëra. Ndërkohë, 10 pacientë u...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK