Financimet ruse, Balla-Berishës: Çoje në prokurori Lulin, por ti nuk je burrë

para 2 muajve - Periskopi

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, ka  replikuar me kryetarin e PD-së, Sali Berisha, për financimet ruse në PD. Ndërkohë, që Berisha akuzoi socialistët se morën në mbrojtje...

“Të trashëgoheni…” Balla sërish thirrje SPAK-ut: Merrni në pyetje Berishën

para 2 muajve - Zyrtare

Çështja e energjisë ka qenë pjesë e debateve në Kuvend dhe përplasjes mes kryedemokratit Sali Berisha dhe kreut të grupit socialist, Taulant Balla. Ky i fundit i kujtoi Berishës aferën e CEZ-it dhe kërkoi...

Financimet ruse, Balla i kthehet Berishës: Po qe burrë Sali çoje Lulin në prokurori

para 2 muajve - Gazeta Express

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, ka replikuar me kryedemokratin Sali Berisha, për financimet ruse në PD. Gjatë fjalës së tij Berisha akuzoi socialistët se morën në mbrojtje Bashën, ndërkohë...

Berisha akuza Ballës, kreu i Grupit të PS: Denonco Lulin nëse ke prova

para 2 muajve - Bota Sot

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti socialist Taulant Balla janë përplasur sot në Parlament. Berisha e akuzoi Ballën si të lidhur me Gentian Sharrën, ndërsa u shpreh se do ti publikojë atij dosjen...

Balla-Berishës: Po ishe burrë, çoje në prokurori Lulin për financimet ruse

para 2 muajve - Albeu

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, ka replikuar me kryedemokratin Sali Berisha, për financimet ruse në PD. Ndërkohë që Berisha akuzoi socialistët se morën në mbrojtje Bashën, Balla i kujtoi...

“Të trashëgoheni…” Balla sërish thirrje SPAK-ut: Merrni në pyetje Berishën

para 2 muajve - Bota Sot

Çështja e energjisë ka qenë pjesë e debateve në Kuvend dhe përplasjes mes kryedemokratit Sali Berisha dhe kreut të grupit socialist, Taulant Balla. Ky i fundit i kujtoi Berishës aferën e CEZ-it dhe kërkoi...

Financimet ruse, Balla-Berishës: Çoje në prokurori Lulin, por ti nuk je burrë

para 2 muajve - Bota Sot

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, ka replikuar me kryedemokratin Sali Berisha, për financimet ruse në PD. Ndërkohë që Berisha akuzoi socialistët se morën në mbrojtje Bashën, Balla i kujtoi...

Berisha e Balla përplasen në Kuvend/ Ish-kryeministri: Do të sjell dosjen, edhe sot je i implikuar me Gentian Sharrën! Deputeti i PS: Bëhu burrë dhe…

para 2 muajve - Panorama

Ish-kryeministri Sali Berisha dhe deputeti i PS, Taulant Balla janë përplasur në parlament. Kreu i PD e akuzon Ballën si të lidhur me Gentian Sharrën, ndërsa u shpreh se do ti publikojë atij dosjen që...

“Të trashëgoheni…” Taulant Balla thirrje SPAK-ut: Merrni në pyetje Berishën

para 2 muajve - Gazeta Tema

Çështja e energjisë ka qenë pjesë e debateve në Kuvend dhe përplasjes mes kryedemokratit Sali Berisha dhe kreut të grupit socialist, Taulant Balla. Ky i fundit i kujtoi Berishës aferën e CEZ-it dhe kërkoi...

Financimet ruse, Balla-Berishës: Çoje në prokurori Lulin, por ti nuk je burrë

para 2 muajve - ABC News

Kreu i grupit parlamentar socialist, Taulant Balla, ka replikuar me kryedemokratin Sali Berisha, për financimet ruse në PD. Ndërkohë që Berisha akuzoi socialistët se morën në mbrojtje Bashën, Balla i kujtoi...

“Të trashëgoheni…” Balla sërish thirrje SPAK-ut: Merrni në pyetje Berishën

para 2 muajve - ABC News

Çështja e energjisë ka qenë pjesë e debateve në Kuvend dhe përplasjes mes kryedemokratit Sali Berisha dhe kreut të grupit socialist, Taulant Balla. Ky i fundit i kujtoi Berishës aferën e CEZ-it dhe kërkoi...

Afera CEZ-DIA e energjisë/ Balla, sërish thirrje SPAK-ut: Merrni në pyetje Berishën. Edhe…të trashëgoheni!

para 2 muajve - Java News

Çështja e energjisë ka qenë pjesë e debateve në Kuvend dhe përplasjes mes kryedemokratit Sali Berisha dhe kreut të grupit socialist, Taulant Balla. Ky i fundit i kujtoi Berishës aferën e CEZ-it dhe kërkoi...

Debate në Kuvend/ “Dëm 400 mln euro vendit”, Balla: SPAK të hetojë Berishën; Ish-kryeministri: Edhe sot je i implikuar me Gentian Sharrën, do nxjerr dosjen…

para 2 muajve - FaxWeb

Kreu i Grupit Parlamentar të PS, Taulant Balla nga foltorja e Kuvendi ka bërë sërish thirrje që të hetohet Sali Berisha, në lidhje me aferën e CEZ. Balla i kërkoi Berishës që të bëhet burrë dhe të kallëzojë...

“Të trashëgoheni…” Balla sërish thirrje SPAK-ut: Merrni në pyetje Berishën

para 2 muajve - Pika

Çështja e energjisë ka qenë pjesë e debateve në Kuvend dhe përplasjes mes kryedemokratit Sali Berisha dhe kreut të grupit socialist, Taulant Balla. Ky i fundit i kujtoi Berishës aferën e CEZ-it dhe kërkoi...

“Dëm 400 mln euro vendit”, Balla: SPAK të hetojë Berishën, shko denoncoje Lulin në Prokurori

para 2 muajve - FaxWeb

Balla: Zonja kryetare për procedurë. Bzuar në rregullore Kuvendi ka votur këtu me 74 vota për të kallëzuar penalisht Sali Berishën dhe bandën e tij në qeveri për një dëm prej 400 milion eurosh. Kuvendi...

Berisha e Meta, “molla e ndaluar” për SPAK, ende s’guxon t’i thërrasë për hetim

para 2 muajve - Java News

Nga Jakin Marena Ishte lajmëruar dy javë më parë se “javën e ardhshme” Sali Berisha do të dëshmojë në SPAK për aferën e privatizimit të kompleksit “Partizani”. Një aferë ku sipas akuzës, dhëndërri i tij...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK