Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - Klan

Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar...

Katër anije të tjera të ngarkuara me produkte bujqësore nisen nga portet e ...

para 2 muajve - BalkanWeb

Si pjesë e “iniciativës së grurit”, katër anije të tjera të ngarkuara me produkte bujqësore u larguan nga portet e Odesës, Ukrainë. “Sot, si pjesë e zbatimit të “iniciativës së grurit”, katër anije me...

Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - TV21

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - Zhurnal

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - Vizion Plus

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - RTK

Vjedhja e vazhdueshme e grurit, për të cilën ekspertët ligjorë thonë se është një krim i mundshëm lufte, po kryhet nga biznesmenë të pasur dhe kompani shtetërore në Rusi dhe Siri, disa prej të cilëve tashmë...

VOA/ Gruri i vjedhur ukrainas në vlerën e 530 mln dollarë furnizon makinën e luftës së Putinit

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - Top Channel

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

VOA/ Gruri i vjedhur ukrainas në vlerën e 530 mln dollarë furnizon makinën e luftës së Putinit

para 2 muajve - Syri

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

Analiza nga AP/ Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - Panorama

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - Zëri i Amerikës

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

Gruri i vjedhur ukrainas që furnizon makinën e luftës së Vladimir Putinit

para 2 muajve - Bota Sot

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

GRURI I VJEDHUR UKRAINAS QË FURNIZON MAKINËN E LUFTËS SË VLADIMIR PUTINIT

para 2 muajve - KDPolitik

Një hetim i kryer nga agjencia e lajmeve ‘Associated Press’ dhe programi i transmetuesit publik amerikan PBS, ‘Frontline’, ka dokumentuar një operacion të sofistikuar kontrabande, të drejtuar nga Rusia,...

Rusia kontrabandon grurin ukrainas për të paguar luftën e Putinit, gazetarët zbulojnë anijen

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Beirut - Kur anija e mallrave me shumicë Laodicea u ankorua në Liban verën e kaluar, diplomatët ukrainas thanë se anija po transportonte grurë të grabitur nga Rusia dhe u kërkuan zyrtarëve libanezë ta...

Rusia kontrabandon grurin ukrainas për të paguar luftën e Putinit, gazetarët zbulojnë anijen

para 2 muajve - Syri

Beirut - Kur anija e mallrave me shumicë Laodicea u ankorua në Liban verën e kaluar, diplomatët ukrainas thanë se anija po transportonte grurë të grabitur nga Rusia dhe u kërkuan zyrtarëve libanezë ta...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK