Krasniqi: Kurti, kryemashtruesi i Kosovës

para 2 muajve - Zeri

Kreu i PDK-së, Memli Krasniqi ka kritikuar Qeverinë pas ndaljes së pagave për mësimdhënësit. Ai ka thënë se një vendim i tillë është joligjor, raporton Zeri.info. Krasniqi ka folur edhe për videon e shpërndarë...

Memli Krasniqi e quan Kurtin si kryemashtrues të Kosovës

para 2 muajve - OraInfo

Memli Krasniqi: Kurti, kryemashtruesi i Kosovës. Kryetari i PDK-së Memli Krasniqi ka reaguar pas ndalesës së pagave për mësimdhënësit për shkak të grevës, duke thënë se kryeministri Albin Kurti me veprimet...

Krasniqi për Kurtin: Kryemashtruesi i Kosovës

para 2 muajve - RTV 21

Kreu i PDK-së, Memli Krasniqi tha se Albin Kurti edhe sot tregoi që kurrë nuk do të bëhet lider, por sipas tij do të mbetet vetëm një përçarës kronik. Ai shkruan në “Facebook”, kryeministri është kryemashtruesi...

Krasniqi: Kurti tregoi se kurrë nuk do të bëhet lider

para 2 muajve - Koha.net

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka thënë kryeministri Albin Kurti sot ka treguar se kurrë nuk do të bëhet lider. Ai ka thënë se këtë e ka dëshmuar nga ndëshkimi diskriminues...

Krasniqi thotë se Kurti edhe sot tregoi që kurrë nuk do të bëhet lider

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Lidhur me këtë, Krasnqi tha se prej ndëshkimit diskriminues për të gjithë mësimdhënësit, përmes ndalesës joligjore të pagave, e deri tek videoja propaganduese për të nxitë edhe më shumë urrejtje e ndasi,...

Memli Krasniqi për Albin Kurtin: Do të mbetet vetëm një përçarës kronik

para 2 muajve - Reporteri

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, thotë se kryeministri Albin Kurti, me nxitjen e urrejtjes dhe ndasisë, po dëshmon se kurrë nuk do të bëhet lider, por do të mbetet vetëm një përçarës kronik....

Krasniqi e quan Kurtin kryemashtruesi i Kosovës, shumë shpejt i doli boja

para 2 muajve - Zhurnal

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka reaguar në orët e mbrëmjes lidhur me ndaljen e pagave për mësimdhënësit, si dhe një video propaganduese që Vetëvendosje publikoi sot. “Albin...

Krasniqi për pagat e mësimdhënësve: Kurti, një përçarës kronik, kryemashtrues i Kosovës

para 2 muajve - Telegrafi

Kryetari i PDK-së Memli Krasniqi ka reaguar pas ndalesës së pagave për mësimdhënësit për shkak të grevës. Në një postim në Facebook, Krasniqi ka thënë se kryeministri Albin Kurti me veprimet e tij po dëshmohet...

Kryetari i PDK-së e quan përçarës Kurtin

para 2 muajve - RTK

Kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi e ka quajtur ndëshkim diskriminues ndaj mësimdhënësve ndalesën e pagave për ta. Kreu i PDK-së ka komentuar edhe videon e shpërndarë gjatë ditës nga Vetëvendosje për të...

Memli Krasniqi për Albin Kurtin: Do të mbetet vetëm një përçarës kronik

para 2 muajve - GazetaBlic

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, thotë se kryeministri Albin Kurti, me nxitjen e urrejtjes dhe ndasisë, po dëshmon se kurrë nuk do të bëhet lider, por do të mbetet vetëm një përçarës kronik....

Memli Krasniqi: Kurti, kryemashtruesi i Kosovës

para 2 muajve - Tetova Sot

Kryetari i PDK-së Memli Krasniqi ka reaguar pas ndalesës së pagave për mësimdhënësit për shkak të grevës, duke thënë se kryeministri Albin Kurti me veprimet e tij po dëshmohet se nuk do të bëhet asnjëherë...

Krasniqi: Kurti edhe sot tregoi që kurrë s’do të bëhet lider, por do të mbetet vetëm një përçarës kronik

para 2 muajve - Lajmi.net

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka reaguar në lidhje me publikimin e video-s nga ana e Lëvizjes Vetëvendosje në të cilën flitet për ish-liderët e Kosovës si dhe partitë politike...

Krasniqi për Kurtin: Kryemashtruesi i Kosovës

para 2 muajve - Infokusi

Kreu i PDK-së, Memli Krasniqi thotë se Albin Kurti edhe sot tregoi që kurrë nuk do të bëhet lider, por do të mbetet vetëm një përçarës kronik. Siç shkruan ai, kryeministri është kryemashtruesi i Kosovës....

Krasniqi: Kurti edhe sot tregoi që kurrë s’do të bëhet lider, por do të mbetet vetëm një përçarës kronik

para 2 muajve - Fakti Ditor

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka reaguar në lidhje me publikimin e video-s nga ana e Lëvizjes Vetëvendosje në të cilën flitet për ish-liderët e Kosovës si dhe partitë politike...

Krasniqi e quan Kurtin kryemashtruesi i Kosovës, shumë shpejt i doli boja

para 2 muajve - Ekonomia Online

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka reaguar në orët e mbrëmjes lidhur me ndaljen e pagave për mësimdhënësit, si dhe një video propaganduese që Vetëvendosje publikoi sot. “Albin...

Memli Krasniqi për Albin Kurtin: Do të mbetet vetëm një përçarës kronik

para 2 muajve - Periskopi

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, thotë se kryeministri Albin Kurti, me nxitjen e urrejtjes dhe ndasisë, po dëshmon se kurrë nuk do të bëhet lider, por do të mbetet vetëm një përçarës kronik....

Memli Krasniqi për Albin Kurtin: Do të mbetet vetëm një përçarës kronik

para 2 muajve - Epoka e Re

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka thënë se kryeministri Albin Kurti, me nxitjen e urrejtjes dhe ndasisë, po dëshmon se kurrë nuk do të bëhet lider, por do të mbetet vetëm...

Zogiani i VV-së i reagon Milazim Krasniqit: Memli kundër Memlit

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Aktivisti i Vetëvendosjes Avni Zogiani ka kritikuar Milazim Krasniqin për kritikat që ky i fundit duket se i ka bërë ndaj kreut të VV-së, Albin Kurtit. Zogiani ka ironizuar me Krasniqi që duket se kishte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK