Zbardhet dosja e ish-Sigurimit për Ibrahim Rugovën

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Studiuesi i njohur i letërsisë, esteti, kritiku letrar, Ibrahim Rugova kishte qenë dy herë qenë në Shqipëri. Herën e parë gjatë viteve 1970 ndërsa të dytën në pjesën e parë të vitit 1980. Si të gjithë...

Zbardhet dosja e ish-Sigurimit të Shtetit Shqiptar për Ibrahim Rugovën (DOKUMENT)

para 2 muajve - Ina

Studiuesi i njohur i letërsisë, esteti, kritiku letrar, Ibrahim Rugova, kishte qenë dy herë qenë në Shqipëri. Herën e parë gjatë viteve 1970, ndërsa të dytën në pjesën e parë të vitit 1980. Si të gjithë...

Zbulohet dosja e ish-Sigurimit të Shtetit Shqiptar për Ibrahim Rugovën

para 2 muajve - Epoka e Re

Studiuesi i njohur i letërsisë, esteti, kritiku letrar, Ibrahim Rugova, kishte qenë dy herë qenë në Shqipëri. Herën e parë gjatë viteve 1970, ndërsa të dytën në pjesën e parë të vitit 1980. Si të gjithë...

Zbardhet dosja e ish-Sigurimit të Shtetit Shqiptar për Ibrahim Rugovën (DOKUMENT)

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Studiuesi i njohur i letërsisë, esteti, kritiku letrar, Ibrahim Rugova kishte qenë dy herë në Shqipëri. Herën e parë gjatë viteve 1970 ndërsa të dytën në pjesën e parë të vitit 1980. Si të gjithë intelektualët...

Kjo është dosja e ish-Sigurimit të Shtetit Shqiptar për Ibrahim Rugovën

para 2 muajve - OraInfo

Zbardhet dosja e ish-Sigurimit të Shtetit Shqiptar për Ibrahim Rugovën. Studiuesi i njohur i letërsisë, esteti, kritiku letrar, Ibrahim Rugova kishte qenë dy herë qenë në Shqipëri. Herën e parë gjatë viteve...

Kjo është dosja e ish-Sigurimit të Shtetit Shqiptar për Ibrahim Rugovën

para 2 muajve - Infokusi

Zbardhet dosja e ish-Sigurimit të Shtetit Shqiptar për Ibrahim Rugovën. Studiuesi i njohur i letërsisë, esteti, kritiku letrar, Ibrahim Rugova kishte qenë dy herë qenë në Shqipëri. Herën e parë gjatë viteve...

Dosja e sigurimit/ “Tani u binda përfundimisht se në Shqipëri nuk ka liri k...

para 2 muajve - BalkanWeb

NGA DR. SYLË UKSHINI Për vite me radhë, agjentët e Sigurimit Shqiptar në vitet 1970-‘80 kishin mbledhur informacione për intelektualët shqiptarë nga Kosova, sidomos për ata që e vizitonin Shqipërinë. Në...

“Ata shkrimtarë janë shndërruar në burokratë”, Ibrahim Rugova në dosjen e Sigurimit: U binda se në Shqipëri nuk ka liri krijimtarie

para 2 muajve - Bota Sot

Për vite me radhë, agjentët e Sigurimit Shqiptar në vitet 1970-‘80 kishin mbledhur informacione për intelektualët shqiptarë nga Kosova, sidomos për ata që e vizitonin Shqipërinë. Në mesin e personaliteteve...

“Ata shkrimtarë janë shndërruar në burokrat”, Ibrahim Rugova në dosjen e sigurimit shqiptar

para 2 muajve - Periskopi

Për vite me radhë, agjentët e Sigurimit Shqiptar në vitet 1970-‘80 kishin mbledhur informacione për intelektualët shqiptarë nga Kosova, sidomos për ata që e vizitonin Shqipërinë. Në mesin e personaliteteve...

“Ata shkrimtarë janë shndërruar në burokratë”, Ibrahim Rugova në dosjen e Sigurimit: U binda se në Shqipëri nuk ka liri krijimtarie

para 2 muajve - Panorama

NGA DR. SYLË UKSHINI Për vite me radhë, agjentët e Sigurimit Shqiptar në vitet 1970-‘80 kishin mbledhur informacione për intelektualët shqiptarë nga Kosova, sidomos për ata që e vizitonin Shqipërinë. Në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK