SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Shenja

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Infokusi

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

‘625 milionë dollarë’/ SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Kallxo

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Top Channel

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

VOA/ SHBA pritet të njoftojë një pako të re ndihmash ushtarake për Ukrainën

para 2 muajve - Bota Sot

Pakoja e re e ndihmës për sigurinë e administratës së Presidentit Biden për Ukrainën pritet të përfshijë sistemin HIMARS të raketave, municione, mina dhe automjete rezistente ndaj minave, i thanë agjencisë...

SHBA pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Zhurnal

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Zeri

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

‘625 milionë dollarë’/ SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Syri

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Vizion Plus

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Evropa e Lirë

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë sisteme raketore dhe armë të tjera

para 2 muajve - Panorama

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

SHBA-ja pritet të dërgojë në Ukrainë më shumë HIMARS dhe armë të tjera

para 2 muajve - Pika

Administrata e presidentit amerikan, Joe Biden, pritet që në pakon e re të ndihmës së sigurisë për Ukrainën të përfshijë katër sisteme raketore me lëvizshmëri të lartë (HIMARS), raketahedhës, municion,...

SHBA-ja e gatshme të ndihmojë Ukrainën me 1.5 miliardë dollarë çdo muaj

para 2 muajve - Panorama

Media amerikan “Bloomberg”, raportoi të dielën se SHBA-ja është e gatshme ta ndihmojë ekonominë ukrainas me 1.5 miliardë dollarë çdo muaj. Siç transmetoi BBC-ja, ndihmat e amerikane do të rriten për Ukrainën,...

SHBA-ja e gatshme t’i ndajë 1.5 miliardë dollarë çdo muaj për Ukrainën

para 2 muajve - RTV 21

Mediumi amerikan “Bloomberg”, raportoi të dielën se SHBA-ja është e gatshme ta ndihmojë ekonominë ukrainas me 1.5 miliardë dollarë çdo muaj. Ndihmat e amerikane do të rriten për Ukrainën, në kohën kur...

SHBA-ja e gatshme t’i ndajë 1.5 miliardë dollarë çdo muaj për Ukrainën

para 2 muajve - Koha.net

Mediumi amerikan “Bloomberg”, raportoi të dielën se SHBA-ja është e gatshme ta ndihmojë ekonominë ukrainas me 1.5 miliardë dollarë çdo muaj. Siç transmetoi BBC-ja, ndihmat e amerikane do të rriten për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK