“Udhëheqësit të zgjedhin mes qytetarëve apo kriminelëve”, Rama i përgjigjet Yuri Kim: E refuzoj kategorikisht këtë gjuhë

para 2 muajve - Panorama

VALENTINA MADANI/ Kryeministri Edi Rama pranon se në Shqipëri pastrohen paratë, por sipas tij është e pavërtetë që pastrimi i parave në vendin tonë është kaq masiv sa thuhet. Kreu i qeverisë shpreh bindjen...

Deklarata e Ramës për Kim/ Vasili: Kryeministri ia ka dorëzuar vendin kriminelëve

para 2 muajve - Syri

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas përgjigjes që Edi Rama i bëri ambasadores Yuri Kim, ku tha se “refuzon gjuhën e përdorur nga diplomatja”, e cila pak ditë më parë u shpreh se...

Deklarata e Ramës për Kim/ Vasili: Rama ia ka dorëzuar vendin kriminelëve

para 2 muajve - Syri

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas përgjigjes që Edi Rama i bëri ambasadores Yuri Kim, ku tha se “refuzon gjuhën e përdorur nga diplomatja”, e cila pak ditë më parë u shpreh se...

Deklaratat e Ramës për Yuri Kim/ Reagon Petrit Vasili: Kryeministri e ka bërë zgjedhjen e tij

para 2 muajve - Bota Sot

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas përgjigjes që Rama i bëri ambasadores Yuri Kim, ku tha se “refuzon gjuhën e përdorur nga diplomatja”, e cila pak ditë më parë u shpreh se “udhëheqësit...

Deklaratat e Ramës për Yuri Kim/ Reagon Petrit Vasili: Kryeministri e ka bërë zgjedhjen e tij, ja ka dorëzuar vendin krimineleve

para 2 muajve - Panorama

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas përgjigjes që Rama i bëri ambasadores Yuri Kim , ku tha se “refuzon gjuhën e përdorur nga diplomatja”, e cila pak ditë më parë u shpreh se “udhëheqësit...

Rama sulmon Yuri Kim: Po krijon mjergull për kriminelët dhe pastruesit e parave

para 2 muajve - Syri

Deklarata e pak ditëve më parë e ambasadores amerikane në Tiranë Yuri Kim, se udhëheqësit duhet të zgjedhin se kush e ka në dorë këtë vend, qytetarët apo kriminelët dhe se paratë e pista bëhen pallate...

“Kush e ka në dorë vendin?”, Vasili thumbon kryeministrin: Refu...

para 2 muajve - BalkanWeb

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili, thotë se Edi Rama refuzon t’i përgjigjet pyetjes së ambasadores Yuri Kim, pasi ka zgjedhur prej kohësh që vendin “t’ia dorëzojë kriminelëve”. Vasili i referohej...

“Refuzoj gjuhën e përdorur nga ambasadorja Kim”, Rama: S’mund të hidhet baltë mbi 99% të shqiptarëve për 1% të lidhur me krimin

para 2 muajve - ABC News

Ambasadorja amerikane Yuri Kim pak ditë më parë deklaroi se udhëheqësit duhet të zgjedhin se kush e ka në dorë këtë vend, qytetarët apo kriminelët dhe se paratë e pista bëhen pallate e resorte turistike....

“Refuzoj kategorikisht gjuhën e përdorur nga ambasadorja Kim”, Rama: Krijoh...

para 2 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama është treguar i ashpër në reagimin mbi deklaratën e ambasadores amerikane Yuri Kim e cila tha se udhëheqësit duhet të zgjedhin se kush e ka në dorë këtë vend, qytetarët apo kriminelët....

Rama i përgjigjet Yuri Kim: Refuzoj kategorikisht gjuhën e përdorur

para 2 muajve - Bota Sot

Pak ditë më parë, ambasadorja e SHBA-ve, Yuri Kim deklaroi se udhëheqësit duhet të zgjedhin kush e ka në dorë vendin, kriminelët apo qytetarët. Kësaj deklarate iu përgjigj kryeministri Rama, i cili u shpreh...

Rama i përgjigjet ambasadores Kim: Refuzoj gjuhën e përdorur, pse nuk mund të pastrohen para me kullat

para 2 muajve - Albeu

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në Euronews, ka folur për ndërtimin e kullave në Tiranë dhe u është përgjigjur kritikëve se përmes tyre pastrohen para. Rama tha se paratë nuk pastrohen përmes kullave sepse...

“Refuzoj gjuhën e përdorur nga ambasadorja Kim”, Rama: S’mund të hidhet baltë mbi 99% të shqiptarëve për 1% të lidhur me krimin

para 2 muajve - Zyrtare

Ambasadorja amerikane Yuri Kim pak ditë më parë deklaroi se udhëheqësit duhet të zgjedhin se kush e ka në dorë këtë vend, qytetarët apo kriminelët dhe se paratë e pista bëhen pallate e resorte turistike....

Deklaratat e Ramës për Yuri Kim/ Reagon Petrit Vasili: Kryeministri e ka bërë zgjedhjen e tij

para 2 muajve - Lapsi

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas përgjigjes që Rama i bëri ambasadores Yuri Kim, ku tha se “refuzon gjuhën e përdorur nga diplomatja”, e cila pak ditë më parë u shpreh se “udhëheqësit...

“Udhëheqësit duhet të zgjedhin kush e ka në dorë vendin, kriminelët apo qytetarët”- Rama i përgjigjet Yuri Kim: Refuzoj kategorikisht gjuhën e përdorur

para 2 muajve - Panorama

Pak ditë më parë, ambasadorja e SHBA-ve , Yuri Kim deklaroi se udhëheqësit duhet të zgjedhin kush e ka në dorë vendin, kriminelët apo qytetarët. Kësaj deklarate iu përgjigj kryeministri Rama, i cili u...

A pastrohen para në Shqipëri? Rama: Kudo ndodh! Por, e pamundur të pastrohen para te kullat, janë të gjitha në lupë

para 2 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama, deklaroi se vetëm te kullat që janë ndërtuar në Tiranë nuk pastrohen para. Në një intervistë për emisionin “Now” në Euronews Albania, Rama tha se është e pamundur që të pastrohen...

Rama i përgjigjet ambasadores Kim: Refuzoj gjuhën e përdorur, pse nuk mund të pastrohen para me kullat

para 2 muajve - Flaka

Kryeministri Edi Rama, i ftuar në Euronews, ka folur për ndërtimin e kullave në Tiranë dhe u është përgjigjur kritikëve se përmes tyre pastrohen para. Rama tha se paratë nuk pastrohen përmes kullave sepse...

“Jo akuza unblock”/ Rama- Yuri Kim: Refuzoj kategorikisht këtë gjuhë që udhëheqësit duhet të zgjedhin kush duhet ta qeverisë këtë vend…!

para 2 muajve - Java News

Kryeministri, Edi Rama ka refuzuar të japë një përgjigje në lidhje me deklaratën e bërë pak ditë më parë nga ana e ambasadores amerikane në Tiranë, Yuri Kim, e cila u shpreh se udhëheqësit duhet të zgjedhin...

Deklaratat e Ramës për Yuri Kim/ Reagon Petrit Vasili: Kryeministri e ka bërë zgjedhjen e tij

para 2 muajve - Pika

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar pas përgjigjes që Rama i bëri ambasadores Yuri Kim, ku tha se “refuzon gjuhën e përdorur nga diplomatja”, e cila pak ditë më parë u shpreh se “udhëheqësit...

“Zgjidh kriminelët apo qytetarët”, Rama i përgjigjet Kim: E refuzoj këtë gjuhë, zgjedhjen time e kam bërë

para 2 muajve - FaxWeb

Kryeministri Edi Rama gjatë një interviste i është përgjigjur ambasadores amerikane Yuri Kim, e cila vetëm pak ditë më parë tha se qeveria duhet të zgjedhë se kush do e drejtojë këtë vend, qytetarët apo...

Miliardat e parasë së krimit ‘lahen’ te kullat? Kreu i qeverisë: Janë broçkulla, turpe të mëdha! Kryeministri justifikon ngritjen e pallateve shumëkatëshe

para 2 muajve - Panorama

Ndërtimet pa leje janë kthyer në një “patate të nxehtë” për Kryeministrin Edi Rama pas nismës së fundit të qeverisë e cilësuar gjerësisht si një amnisti për biznesmenët që shkelin ligjin. Për shumëkënd,...

Ndërtimet pa leje, Ilir Meta: Në 3 vite u pastruan 1.2 miliardë euro! Qeveria e përfshirë në interesat e grupeve kriminale

para 2 muajve - Panorama

VALENTINA MADANI/ Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, denoncoi dje se vetëm në 3 vite janë pastruar 1.2 miliardë euro në sektorin e ndërtimit. Meta iu referua raportit të Nismës Globale kundër krimit...

Miliarda para pastrohen te kullat? Rama: Broçkulla, turpe të mëdha! Ndërtesat shumëkatëshe janë ngritur me…

para 2 muajve - FaxWeb

Për shumëkënd, është vetëm një “show”, ndërkohë që Rama, edhe pse që qeveris prej tre mandatesh, heq çdo përgjegjësi nga vetja për këtë problematikë. Sot, thotë se fajin e ka drejtësia. Ndërkohë që disa...

“Shqipëria e fundit në rajon”/ Meta: Klimë armiqësore për investitorët e huaj!

para 2 muajve - Java News

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta thotë se Shqipëria është e fundit në rajon për ardhjen e investitorëve të huaj dhe të fundit për industrinë prodhuese. “Të fundit në rajon për eksportet e mallrave...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK