Grabitës serialë dhe të dhunshëm, Arrestohen 2 adoleshentët shqiptarë në Itali

para 2 muajve - Syri

Dy adoleshentë shqiptarë janë vënë në prangat e policisë në Italia, për shkak se akuzohen për grabitje. Po ashtu në prangat e policisë kanë rënë edhe 2 rumunë. Vjedhjet raportohet se kanë ndodhur që prej...

Grabitës serialë dhe të dhunshëm, njëri 17 dhe tjetri 18-vjeç! Arrestohen 2 shqiptarët në Itali

para 2 muajve - NOA

ITALI – Dy adoleshentë shqiptarë janë vënë në prangat e policisë në Italia, për shkak se akuzohen për grabitje. Po ashtu në prangat e policisë kanë rënë edhe 2 rumunë. Vjedhjet raportohet se kanë ndodhur...

Grabitës serialë dhe të dhunshëm, njëri 17 dhe tjetri 18-vjeç! Arrestohen 2 shqiptarët në Itali

para 2 muajve - ABC News

ITALI – Dy adoleshentë shqiptarë janë vënë në prangat e policisë në Italia, për shkak se akuzohen për grabitje. Po ashtu në prangat e policisë kanë rënë edhe 2 rumunë. Vjedhjet raportohet se kanë ndodhur...

Grabitës serialë dhe të dhunshëm, njëri 17 dhe tjetri 18-vjeç! Arrestohen 2 shqiptarët në Itali

para 2 muajve - Tetova Sot

ITALI – Dy adoleshentë shqiptarë janë vënë në prangat e policisë në Italia, për shkak se akuzohen për grabitje. Po ashtu në prangat e policisë kanë rënë edhe 2 rumunë. Vjedhjet raportohet se kanë ndodhur...

Arrestohen 2 shqiptarët në Itali/ Grabitës serialë dhe të dhunshëm, njëri 17 dhe tjetri 18-vjeç

para 2 muajve - Java News

Dy adoleshentë shqiptarë janë vënë në prangat e policisë në Italia, për shkak se akuzohen për grabitje. Po ashtu në prangat e policisë kanë rënë edhe 2 rumunë. Vjedhjet raportohet se kanë ndodhur që prej...

Ishte kthyer në tmerrin e qytetarëve dhe bizneseve në Firence, arrestohet hajduti 17-vjeçar me origjinë shqiptare

para 2 muajve - Albeu

Policia italiane ka vënë në pranga një 17-vjeçar me origjinë shqiptare, i cili akuzohet për një sërë vjedhjesh në qendër të Firences. I riu është protagonist i disa vjedhjeve mes periudhës 11 qershor-20...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK