Takohen sot Kovaçevski dhe Mickoski, do të diskutojnë për krizën energjetike

para 2 muajve - Koha.mk

Shkup, 4 tetor – Për sot pasdite është caktuar takimi i kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski. Raportohet se gjatë takimit do të bisedohet për krizën energjetike...

Takohen sot Kovaçevski dhe Mickoski, do të diskutojnë për krizën energjetike

para 2 muajve - Alsat-M

Për sot pasdite është caktuar takimi i kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski. Raportohet se gjatë takimit do të bisedohet për krizën energjetike në vend dhe mënyrat...

Kovaçevskit sot takohet me Mickoskin, do të diskutojnë për krizën energjetike

para 2 muajve - Telegrafi

Për sot pasdite është caktuar takimi i kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe kryetarit të OBRM-PDUKM-së Hristijan Mickoski. Raportohet se gjatë takimit do të bisedohet për krizën energjetike në vend dhe...

Takohen sot Kovaçevski dhe Mickoski, do të diskutojnë për krizën energjetike

para 2 muajve - Aktuale

Për sot pasdite është caktuar takimi i kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski. Raportohet se gjatë takimit do të bisedohet për krizën energjetike në vend dhe mënyrat...

Sot takohen Kovaçevski me Mickoskin

para 2 muajve - Shenja

Gjatë ditës së sot do të mbahet takim në mes kryeministrit të vendit Dimitar Kova çevski dhe kryetarit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski. Siç bëjnë të ditur nga Qeveria takimi do të mbahet në orën 16:00....

Takohen sot Kovaçevski dhe Mickoski, do të diskutojnë për krizën energjetike

para 2 muajve - Debat

Për sot pasdite është caktuar takimi i kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski. Raportohet se gjatë takimit do të bisedohet për krizën energjetike në vend dhe mënyrat...

Takohen sot Kovaçevski dhe Mickoski, do të diskutojnë për krizën energjetike

para 2 muajve - Bild

Për sot pasdite është caktuar takimi i kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski. Raportohet se gjatë takimit do të bisedohet për krizën energjetike në vend dhe mënyrat...

Nesër Kovaçevski pret në takim Mickoskin

para 2 muajve - Aktuale

Pas disa ditësh tensione, kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe lideri i opozitës Hristijan Mickoski nesër do të takohen në Qeveri për të diskutuar propozimet e VMRO-DPMNE-së për tejkalimin e krizës energjetike....

Nesër takimi mes Kovaçevskit dhe Mickoskit

para 2 muajve - TV21

Nesër pasdite në Qeveri do të mbahet takim mes kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, kanë konfirmuar për MIA-n nga Qeveria. Takimi, siç informojnë nga Qeveria, do të mbahet në ora 16:00.

Takimi Kovaçevski-Mickoski në Qeveri, në tryezë kriza në vend

para 2 muajve - Ina

Kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe lideri i partisë opozitare VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski të martën pasdite do të kenë takim në Qeveri. Siç informojnë nga Qeveria për MIA-në, takimi do të zhvillohet...

Kovaçevski dhe Mickosi nesër pasdite në takim në Qeveri

para 2 muajve - Portalb

Në Qeveri nesër pasdite do të mbahet takim midis kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, shkruan MIA , njofton Portalb . Takimi, siç kanë informuar nga Qeveria,...

Nesër Kovaçevski pret në takim Mickoskin

para 2 muajve - Zhurnal

Shkup, 3 Tetor – Pas disa ditësh tensione, kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe lideri i opozitës Hristijan Mickoski nesër do të takohen në Qeveri për të diskutuar propozimet e VMRO-DPMNE-së për tejkalimin...

Qeveria së shpejti do të shpallë masa konkrete për të ndihmuar kategoritë më të rrezikuara të qytetarëve, paralajmëroi Kovaçevski

para 2 muajve - Portalb

Qeveria së shpejti do të dalë me masa konkrete kundër krizës të orientuara drejt kategorive më të rrezikuara të qytetarëve, siç bënte edhe nga fillimi i krizës dhe në kohën e pandemisë së KOVID-it, paralajmëroi...

Nesër pasdite në Qeveri, Kovaçevski takohet me Mickoskin

para 2 muajve - Shenja

Gjatë ditës së nesërme do të mbahet takim në mes kryeministrit të vendit Dimitar Kova çevski dhe kryetarit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski. Siç bëjnë të ditur nga Qeveria takimi do të mbahet në orën...

Nesër Kovaçevski pret në takim Mickoskin

para 2 muajve - Tetova Sot

Pas disa ditësh tensione, kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe lideri i opozitës Hristijan Mickoski nesër do të takohen në Qeveri për të diskutuar propozimet e VMRO-DPMNE-së për tejkalimin e krizës energjetike....

Së shpejti pakoja e re e masave ndaj kategorive të rezikuara

para 2 muajve - Zhurnal

Shkup, 3 tetor – Qeveria së shpejti do të dalë me masa konkrete kundër krizës të orientuara drejt kategorive më të rrezikuara të qytetarëve, siç bënte edhe nga fillimi i krizës dhe në kohën e pandemisë...

Së shpejti pakoja e re e masave ndaj kategorive të rezikuara

para 2 muajve - Flaka

Qeveria së shpejti do të dalë me masa konkrete kundër krizës të orientuara drejt kategorive më të rrezikuara të qytetarëve, siç bënte edhe nga fillimi i krizës dhe në kohën e pandemisë së KOVID-it, paralajmëroi...

Së shpejti pakoja e re e masave ndaj kategorive të rezikuara

para 2 muajve - Tetova Sot

Qeveria së shpejti do të dalë me masa konkrete kundër krizës të orientuara drejt kategorive më të rrezikuara të qytetarëve, siç bënte edhe nga fillimi i krizës dhe në kohën e pandemisë së KOVID-it, paralajmëroi...

Nesër Kovaçevski pret në takim Mickoskin

para 2 muajve - Flaka

Pas disa ditësh tensione, kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe lideri i opozitës Hristijan Mickoski nesër do të takohen në Qeveri për të diskutuar propozimet e VMRO-DPMNE-së për tejkalimin e krizës energjetike....

Kovaçevski dhe Mickosi nesër pasdite në takim në Qeveri

para 2 muajve - Lapsi

Në Qeveri nesër pasdite do të mbahet takim midis kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe lideri i VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, shkruan MIA, njofton Portalb. Takimi, siç kanë informuar nga Qeveria, do...

Nesër në Qeveri, Kovaçevski do të takohet me Mickoskin

para 2 muajve - Open-TV

Pas disa ditësh tensione, kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe lideri i opozitës Hristijan Mickoski nesër do të takohen në Qeveri për të diskutuar propozimet e VMRO-DPMNE-së për tejkalimin e krizës energjetike....

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para eksponentëve qeveritarë

para 2 muajve - Ina

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz të cilët i zgjidhin...

Kovaçevski nesër do të takohet me Mickoskin në Qeveri

para 2 muajve - Almakos

Pas disa ditësh tensione, kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe lideri i opozitës Hristijan Mickoski nesër do të takohen në Qeveri për të diskutuar propozimet e VMRO-DPMNE-së për tejkalimin e krizës energjetike....

Qeveria së shpejti do të shpallë masa konkrete për të ndihmuar kategoritë më të rrezikuara të qytetarëve

para 2 muajve - Shenja

Qeveria së shpejti do të dalë me masa konkrete kundër krizës të orientuara drejt kategorive më të rrezikuara të qytetarëve, siç bënte edhe nga fillimi i krizës dhe në kohën e pandemisë së KOVID-it, paralajmëroi...

Ekonomia në aparate – Qeveria mbledh Këshillin Ekonomik të mërkurën

para 2 muajve - Flaka

Kryeministri Dimitar Kovaçevski thotë se është i vetëdijshëm për rritjen e çmimeve të ushqimeve në tregje, por pa përgjigje konkrete se kur do të dalë Qeveria me masa konkrete për mbrojtjen e qytetarëve...

Së shpejti pakoja e re e masave ndaj kategorive të rezikuara

para 2 muajve - Almakos

Qeveria së shpejti do të dalë me masa konkrete kundër krizës të orientuara drejt kategorive më të rrezikuara të qytetarëve, siç bënte edhe nga fillimi i krizës dhe në kohën e pandemisë së KOVID-it, paralajmëroi...

Nesër takimi mes Kovaçevskit dhe Mickoskit

para 2 muajve - Lajm

Nesër pasdite në Qeveri do të mbahet takim mes kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe liderit të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, kanë konfirmuar për MIA-n nga Qeveria. Takimi, sic informojnë nga Qeveria, do të mbahet në ora 16:00.

Kovaçevski nesër do të takohet me Mickoskin në Qeveri

para 2 muajve - Nistori

Pas disa ditësh tensione, kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe lideri i opozitës Hristijan Mickoski nesër do të takohen në Qeveri për të diskutuar propozimet e VMRO-DPMNE-së për tejkalimin e krizës energjetike....

Mickoski i gatshëm të ndihmojë në kohë krize, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Flaka

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, tha se nuk sheh nevojë të takohet me Këshillin Ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz të cilët i zgjidhin problemet...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Fakte

Shkup, 3 tetor – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz...

Mickoski i gatshëm të ndihmojë në kohë krize, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Telegrafi

Kryetari i OBRM-PDUKM-së, Hristijan Mickoski, tha se nuk sheh nevojë të takohet me Këshillin Ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz të cilët i zgjidhin problemet...

Nesër takohen Kovaçevski dhe Mickovski, ja çka bisedojnë!

para 2 muajve - VOX TV

Pas disa ditësh tensione në distancë, kryeministri Dimitar Kovaçevski dhe lideri i opozitës Hristijan Mickoski nesër do të takohen në Qeveri për të diskutuar propozimet e VMRO-DPMNE-së për tejkalimin e...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Tetova Sot

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz të cilët i zgjidhin...

Mickoski i gatshëm të ndihmojë në kohë krize, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Koha.mk

Shkup, 3 tetor – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, tha se nuk sheh nevojë të takohet me Këshillin Ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz të cilët...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Indeks.mk

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Opinion.mk

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Ina

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz të cilët i zgjidhin...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Zhurnal

Shkup, 3 tetor – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz...

(VIDEO) Kriza energjetike, Oda Ekonomike kërkon ndihmë nga shteti

para 2 muajve - Shenja

Për shkak të seriozitetit të situatës në të cilën ndodhet ekonomia, duke pasur parasysh faturat e larta të energjisë elektrike, të cilat janë rritur deri në 6 herë, për të cilat asnjë kompani në vend nuk...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Medial

Shkup, 3 tetor – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Dosja

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Daily News

Shkup, 3 tetor – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Lapsi

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - InFokus

Shkup, 3 tetor – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Revista

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Redaksia

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Redaksia

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Bild

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - Almakos

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz të cilët i zgjidhin...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Debat

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickovski edhe ofron ide, edhe ikë prej debateve!

para 2 muajve - Desk.al

Kryetarin e VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski, publiku e ka vështirë ta kuptojë, sepse shpesh bie në kontradiktë me vetveten. Ai ka refuzuar të marrë pjesë në Këshillin Ekonomik në Qeveri sepse, sipas tij...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - VOX TV

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz të cilët i zgjidhin...

Mickoski ofron ndihmë për dalje nga situata e krizës, por jo para Këshillit ekonomik qeveritar

para 2 muajve - GazetaMax

Shkup, 3 tetor – Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski, sot kumtoi se nuk sheh nevojë që të takohet me Këshillin ekonomik në Qeveri, sepse siç tha, ai këshill është i përbërë nga të njëjtët njerëz...

Përplasje politike edhe në prag të dimrit të vështirë! Akuza se kush kë e ka ftuar, e kush i ka refuzuar takimet

para 2 muajve - TV21

Gjithnjë e më shumë në pikëpyetje se si do të zgjidhet kriza energjetike dhe problemi me furnizimin e energjencave, megjithatë pushteti dhe opozita nuk lënë anash politikën duke u marrë me çështjen se...

Bytyqi i ktheu përgjigje Mickoskit: S’ka nevojë të flasim me dyer të mbyllura, te mërkurën ka mbledhje Këshilli Ekonomik

para 2 muajve - Portalb

Kryetari i partisë opozitare VMRO-DPMNE, Hristijan Mickoski, e ka ftuar zëvendëskryeministrin për Çështje Evropiane, Fatmir Bytyqi, në një takim për nesër i cili do të mbahej në selinë e partisë, ku ai...

LSDM: OBRM-PDUKM po manipulon, e sulmojnë Kovaçevskin se është i ndershëm

para 2 muajve - Telegrafi

Konkretisht, për këtë kompani Pixel Group Doo Shkup, Dimitar Kovaçevski nuk është pjesë e strukturës pronësore dhe as pronar, kështu reagojnë nga LSDM për aferën “Llogaritësi” të publikuar nga OBRM-PDUKM....

(VIDEO) LSDM: Mickoski “sinqeritetin” ta tregoj duke zhbllokuar Kuvendin

para 2 muajve - Shenja

Kryetari i VMRO-DPMNE-së, Hrisitjan Mickoski ka thënë se kryeministri Dimitar Kovaçevski ka refuzuar kërkеsën e tij për takimin ku do t’i shpjegonte planin e VMRO-së për tejkalimin e krizës energjetike....

Kërkoi debat me Kovaçevskin, Bytyqi ka një porosi për Mivkoskin

para 2 muajve - Politiko.mk

Zëvendëskryeministrin përgjegjës për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi ka reaguar në lidhje me kërkesën e kreut të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski i cili tha se ka zgjidhje konkrete për tejkalimin nga...

Mickoski ftoi sërish Qeverinë në takim në selinë e VMRO-së

para 2 muajve - Klan Macedonia

Bytyqi: Dyert e Këshillit Ekonomik janë të hapura për opozitën Lideri i VMRO – DPMNE-së, Hristijan Mickoskit ka ftuar përsëri Qeverinë në takim në selinë e VMRO – DPMNE-së, për t’ua elaboruar konceptin...

Kërkoi debat me Kovaçevskin, Bytyqi ka një porosi për Mickoskin

para 2 muajve - Indeks.mk

Zëvendëskryeministrin përgjegjës për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi ka reaguar në lidhje me kërkesën e kreut të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski i cili tha se ka zgjidhje konkrete për tejkalimin nga...

LSDM: Nëse Mickoski është i sinqertë, le t’i japë fund bllokadës në Kuvend

para 2 muajve - Zhurnal

Shkup, 2 Tetor – Ne dhe opinioni në qytetin e Shkupit i kemi parë shumë mirë të ashtuquajturat koncepte të Hristijan Mickoskit, tenderë, janë koncepte për komisione dhe tenderë dhe asgjë tjetër, prandaj...

LSDM: Nëse Mickoski është i sinqertë, le t’i japë fund bllokadës në Parlament

para 2 muajve - Koha.mk

Shkup, 2 tetor – Ne dhe opinioni në qytetin e Shkupit i kemi parë shumë mirë të ashtuquajturat koncepte të Hristijan Mickoskit, tenderë, janë koncepte për komisione dhe tenderë dhe asgjë tjetër, prandaj...

LSDM: Qeveria ka marrë në kohë masat për tejkalimin e krizës

para 2 muajve - Aktuale

Nga LSDM thonë se përmes masave konkrete ekzekutivi po dëshmon se ka plan konkret për dalje nga kriza energjetike. Sipas Darko Kaevskit nga kjo parti me masat e miratuara ditë më pare është siguruar se...

“Plani për rimëkëmbje ekonomike”, Mickoski: Kovaçevski refuzoi, dezertoi! Bytyqi më ftoi në Këshillin Ekonomik

para 2 muajve - TV21

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski thotë se kryeministri Dimitar Kovaçevski e ka refuzuar kërkesën e tij për takim ku i njëjti do t’i shpjegonte ekzekutivit planin e VMRO-së për tejkalim të krizës...

LSDM: Nëse Mickoski është i sinqertë, le t’i japë fund bllokadës në Kuvend

para 2 muajve - Telegrafi

Ne dhe opinioni në qytetin e Shkupit i kemi parë shumë mirë të ashtuquajturat koncepte të Hristijan Mickoskit, tenderë, janë koncepte për komisione dhe tenderë dhe asgjë tjetër, prandaj qeveria po merr...

Mickoski: Më vjen keq që kryeministri dhe ministrat nuk mund të largohen nga politika dhe të vihen në anën e qytetarëve

para 2 muajve - Telegrafi

Më vjen keq që kryeministri dhe ministrat në qeveri, në momente kaq komplekse dhe të rëndësishme për Maqedoninë, qytetarët dhe ekonominë, nuk mund ta kapërcejnë kotësinë e tyre, të largohen një herë nga...

“Plani për rimëkëmbje ekonomike”, Mickoski: Kovaçevski refuzoi, dezertoi! Bytyqi më ftoi në Këshillin Ekonomik

para 2 muajve - Koha.mk

Shkup, 2 tetor – Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski thotë se kryeministri Dimitar Kovaçevski e ka refuzuar kërkesën e tij për takim ku i njëjti do t’i shpjegonte ekzekutivit planin e VMRO-së për...

LSDM: Nëse Mickoski është i sinqertë, le t’i japë fund bllokadës në Kuvend

para 2 muajve - InfoShqip

“Ne dhe opinioni në qytetin e Shkupit i kemi parë shumë mirë të ashtuquajturat koncepte të Hristijan Mickoskit, tenderë, janë koncepte për komisione dhe tenderë dhe asgjë tjetër, prandaj qeveria po merr...

Kërkoi debat me Kovaçevskin, Bytyqi ka një porosi për Mivkoskin

para 2 muajve - Tetova Sot

Zëvendëskryeministrin përgjegjës për çështje ekonomike, Fatmir Bytyqi ka reaguar në lidhje me kërkesën e kreut të VMRO-DPMNE-së Hristijan Mickoski i cili tha se ka zgjidhje konkrete për tejkalimin nga...

Kritika të ndërsjella nga Pallatet në Bihaçka dhe sheshi VMRO!

para 2 muajve - Flaka

Më vjen keq që kryeministri dhe ministrat në qeveri, në momente kaq komplekse dhe të rëndësishme për Maqedoninë, qytetarët dhe ekonominë, nuk mund ta kapërcejnë kotësinë e tyre, të largohen një herë nga...

LSDM: Nëse Mickoski është i sinqertë, le t’i japë fund bllokadës në Parlament

para 2 muajve - Shenja

Ne dhe opinioni në qytetin e Shkupit i kemi parë shumë mirë të ashtuquajturat koncepte të Hristijan Mickoskit, tenderë, janë koncepte për komisione dhe tenderë dhe asgjë tjetër, prandaj qeveria po merr...

“Plani për rimëkëmbje ekonomike”, Mickoski: Kovaçevski refuzoi, dezertoi! Bytyqi më ftoi në Këshillin Ekonomik

para 2 muajve - Shenja

Kreu i VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski thotë se kryeministri Dimitar Kovaçevski e ka refuzuar kërkesën e tij për takim ku i njëjti do t’i shpjegonte ekzekutivit planin e VMRO-së për tejkalim të krizës...

Qeveria ka marrë në kohë masat për tejkalimin e krizës, thonë nga LSDM

para 2 muajve - Flaka

Nga LSDM thonë se përmes masave konkrete ekzekutivi po dëshmon se ka plan konkret për dalje nga kriza energjetike. Sipas Darko Kaevskit nga kjo parti me masat e miratuara ditë më pare është siguruar se...

Mickoski: Më vjen keq që kryeministri dhe ministrat nuk mund të largohen nga politika dhe të vihen në anën e qytetarëve

para 2 muajve - Lajm

Më vjen keq që kryeministri dhe ministrat në qeveri, në momente kaq komplekse dhe të rëndësishme për Maqedoninë, qytetarët dhe ekonominë, nuk mund ta kapërcejnë kotësinë e tyre, të largohen një herë nga...

LSDM: Nëse Mickoski është i sinqertë, le t’i japë fund bllokadës në Kuvend

para 2 muajve - Zyrtare

Ne dhe opinioni në qytetin e Shkupit i kemi parë shumë mirë të ashtuquajturat koncepte të Hristijan Mickoskit, tenderë, janë koncepte për komisione dhe tenderë dhe asgjë tjetër, prandaj qeveria po merr...

LSDM: Nëse Mickoski është i sinqertë, le t’i japë fund bllokadës në Kuvend

para 2 muajve - Lajm

Ne dhe opinioni në qytetin e Shkupit i kemi parë shumë mirë të ashtuquajturat koncepte të Hristijan Mickoskit, tenderë, janë koncepte për komisione dhe tenderë dhe asgjë tjetër, prandaj qeveria po merr...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK