‘Hidhini ujë se mbaroi’! Grabitja në Klos/ Autorët kishin dijeni për punimet në vilë, u futën ditën që u çaktivizuan kamerat!

para një muaji - NOA

Mësohet se Policia e Matit ka shoqëruar 6 persona të dyshuar se kanë lidhje me grabitjen e dhunshme. Burimet sqarojnë se një mjet pa targa (i cili ka lëvizur edhe herë të tjera në qytetin e Burrelit) dyshohet...

Grabitje me armë në një banesë? Policia del me sqarim dhe jep detaje nga kallëzimi i një personi: Ka parë autorët duke…

para një muaji - Panorama

Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër ka dale me nje sqarim pasi u raportua se ka ndodhur nje vjedhje me armë të një shume parash, në një banesë, në fshatin Kosmaç, Vau i Dejës. Sipas policise, “në fshatin...

Grabitje me armë në një banesë? Policia del me sqarim dhe jep detaje nga kallëzimi i një personi

para një muaji - Bota Sot

Drejtoria Vendore e Policisë Shkodër ka dale me nje sqarim pasi u raportua se ka ndodhur nje vjedhje me armë të një shume parash, në një banesë, në fshatin Kosmaç, Vau i Dejës. Sipas policise, “në fshatin...

Vjedhje me armë në Shkodër?/ Policia sqaron qytetarët, tregon si qëndron e vërteta

para një muaji - Vizion Plus

Sot ka qarkulluar lajmi se në Shkodër është grabitur një shtëpi, nën kërcënimin e armës. Policia në një reagim për shtyp ka sqaruar qytetarët dhe tregon versionin e vërtetë. Sipas bluve të Shkodrës, vjedhja...

Sqaron policia e Shkodrës: Nuk ka pasur vjedhje me armë, hajdutët u futen kur s’kishte njeri në shtëpi

para një muaji - Ora news

Polica e Shkodër bën me dije se nuk ka pasur një vjedhje me armë të një shume parash, në një banesë, në fshatin Kosmaç, Vau i Dejës. Sipas policisë, në fshatin Kosmaç nuk ka ndodhur vjedhje me armë, por...

Grabitja në Klos/ Autorët dyshohet se kishin dijeni për punimet në vilë, djali i dhunuar: Dëgjova zhurmë te dritarja…

para një muaji - Syri

Pesë persona të armatosur dhe të maskuar kanë dhunuar dhe grabitur anëtarët e një familjeje në fshatin Dom të Matit. Ngjarja është regjistruar rreth orës 02:00 pas mesnate, ndërsa forcat e Policisë kanë...

Grabitja në Klos/ Autorët dyshohet se kishin dijeni për punimet në vilë, u futën ditën që u çaktivizuan kamerat! Zbardhet dëshmia e djalit të dhunuar: Dëgjova zhurmë te dritarja…

para një muaji - Panorama

ALBI LALA/ Pesë persona të armatosur dhe të maskuar kanë dhunuar dhe grabitur anëtarët e një familjeje në fshatin Dom të Matit. Ngjarja është regjistruar rreth orës 02:00 pas mesnate, ndërsa forcat e Policisë...

Grabitet me armë një banesë në Shkodër, autorët të paidentifikuar

para një muaji - BalkanWeb

Një grabitje me armë është raportuar në një fshat në Kosmaç të Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur katër ditë më parë. Mësohet se grabitësit kanë marrë 1000 paund dhe sende me vlerë. “BalkanWeb” mëson...

Vidhen para në një banesë në Shkodër, policia i vihet pas të dyshuarit

para një muaji - ABC News

SHKODËR – Një vjedhje ka ndodhur në një banesë në një fshat në Kosmaç të Shkodrës. Burime për ABC bëjnë të ditur se janë vjedhur rreth 1 mijë paund me datë 25 shtator, para një banese në një fshat në Kosmaç...

Grabitja në Shkodër, autori dyshohet të jetë një i afërm i familjes

para një muaji - Syri

Një grabitje më armë ka ndodhur në fshatin kosmaç të Shkodrës 10 ditë më parë. Një person që duhet të ketë pasur njohje me familjen ka hyrë në shtëpinë e dy pleqve ka shkuar tek vendi ku ata mbanin paratë...

Grabitje me armë në Shkodër

para një muaji - NOA

SHKODER- Grabitje me armë zjarri në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur në një banesë në fshatin Kosmaç 4 ditë më parë. Grabitësit kanë hyrë të maskuar në banesë dhe kanë marrë një shumë parash rreth 1 mijë paundë...

Grabitet me armë një banesë në Shkodër

para një muaji - Mapo

Një grabitje me armë ka ndodhur në një fshat në Kosmaç të Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur katër ditë më parë. Mësohet se grabitësit kanë marrë 1000 paund dhe sende me vlerë. Policia po punon për...

Grabitje në Shkodër, autori dyshohet të jetë një i afërm i familjes

para një muaji - Syri

Një grabitje më armë ka ndodhur në fshatin kosmaç të Shkodrës 10 ditë më parë. Një person që duhet të ketë pasur njohje me familjen ka hyrë në shtëpinë e dy pleqve ka shkuar tek vendi ku ata mbanin paratë...

Grabitje me armë në Shkodër, hajdutët në ikje u aksidentuan...

para një muaji - Syri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Shkodër. Një grabitje me armë është regjistruar të ketë ndodhur në një banesë në fshatin Kosmaç. Ngjarja mësohet se ka ndodhur disa ditë më parë. Mësohet se grabitësit...

Grabitje me armë në Shkodër? Policia tregon si ndodhi ngjarja: Pronari i banesës ka bërë denoncim për vjedhje por….

para një muaji - FaxWeb

Policia e Shkodrës ka sqaruar publikun për lajmin e publikuar në media se vjedhja në fshatin Kosmaç, nuk ka qënë me armë. Sipas njoftimit zyrtar, vjedhja është raportuar nga i zoti i banesës dhe autorët...

Grabitet me armë një banesë në Shkodër, autorët të paidentifikuar

para një muaji - Albeu

Një grabitje me armë është raportuar në një fshat në Kosmaç të Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur katër ditë më parë. Mësohet se grabitësit kanë marrë 1000 paund dhe sende me vlerë.

Grabitje në një banesë në Shkodër, disa persona futen në një banesë dhe marrin 1 mijë paund! Aksidentohen gjatë arratisjes

para një muaji - Panorama

Një grabitje me armë zjarri ka ndodhur pak ditë më parë në fshatin Kosmaç të Shkodrës. Mësohet se grabitësit me armë zjarri janë futur në një banesë ku kanë marrë rreth 1 mijë paund dhe sende me vlerë....

Grabitet me armë një banesë në Shkodër, autorët marrë 1000 paund e sende me vlerë

para një muaji - Java News

Një grabitje me armë është raportuar në një fshat në Kosmaç të Shkodrës. Ngjarja mësohet se ka ndodhur katër ditë më parë. Mësohet se grabitësit kanë marrë 1000 paund dhe sende me vlerë. “BalkanWeb” mëson...

Grabitet me armë një banesë në Shkodër, “maskat” marrin para dhe sende me vlerë

para një muaji - FaxWeb

Nje grup personash të paidentifikuar kanë grabitur një banesë në Kosmaç të Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur katër ditë më parë. Mësohet se grabitësit kanë arritur të marrin 1000 paund dhe sende të tjera me...

Si ndodhi grabitja e dhunshme që “terrorizoi” Klosin

para një muaji - Mapo

Një grabitje e dhunshme në Dom të Klosit ishte lajmi i paradites së sotme, që zgjoi edhe strukturat e shtetit, me policinë që ndaloi 6 persona pasi lajmi për dhunimin e kryefamiljares dhe të birit të saj...

Grabitja e dhunshme në Klos/ Zbardhet lëvizja e 5 hajdutëve me maska, si u futën në banesë dhe terrorizuan nënë e bir

para një muaji - Panorama

Të tjera detaje janë zbardhur nga grabitja e armatosur gjatë natës në Dom të Klosit. Sipas dëshmisë së familjarëve që ranë pre e grabitjes është ndërtuar edhe skenari që ndoqën 5 grabitësit e maskuar,...

‘I dhunojnë djalin’, maskat i grabisin mbi 8 mijë euro familjes në Klos

para një muaji - Java News

Një grabitje ka ndodhur në një banesë në fshatin Dom të Klosit rreth orës 2 pas mesnatës. Familjarët kanë deklaruar në polici se kanë qenë disa persona të maskuar me armë që pasi kanë hyrë në banesë kanë...

Grabitja në Klos, reagon PD: Policia dhe Prokuroria të zbardhin ngjarjen tronditëse, e papranueshme gjendja e pasigurisë

para një muaji - FaxWeb

Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Klos ku një familje u grabit dhe u dhunua, ka reaguar dhe deputetja e PD-së Dhurata Çupi. Përmes një postimi në Facebook, ajo i bën thirrje policisë dhe prokurorisë...

Grabitja në Klos/ Të afërmit e të dhunuarve: Janë familje shembullore, ndihmuan fqinjët ekonomikisht disa herë

para një muaji - Top Channel

Të afërmit dhe fqinjët e personave të dhunuar në Dom të Klosit kanë folur në lidhje me ngjarjen duke u shprehur se kjo ishte e pazakontë për ta dhe se nuk kishte ndodhur më parë një gjë e tillë në fshat....

Grabitja në Klos, zbardhen detajet: Si u futën në banesë 5 hajdutët e maskuar dhe “terrorizuan” nënë e bir

para një muaji - FaxWeb

Të tjera detaje janë zbardhur nga grabitja e armatosur që ndodhi gjatë natës së djeshme në Dom të Klosit. Sipas dëshmisë së familjarëve që ranë pre e grabitjes, hajdutët rreth orës 2 kanë hyrë në banesën...

Dhunimi i nënë e bir nga grabitësit, flet i afërmi: Erdhën me automatik e maska, i torturuan

para një muaji - Bota Sot

Nënë e bir janë dhunuar dhe grabitur nga 5 persona të armatosur pak pas mesnatës së të shtunës në Klos. Pasi i kanë lidhur e dhunuar, hajdutët janë larguar nga vila trekatëshe duke grabitur një shumë prej...

“Duhet t’i pushkatosh”/ I afërmi rrëfen grabitjen në Klos: Si u torturuan nënë e bir

para një muaji - Shekulli

Publikuar më 02.10.2022 nga Shekulli Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me grabitjen me dhunë që ndodhi gjatë natës në fshatin Dom të Klosit. 5 persona të maskuar dhe të armatosur pasi kanë dhunuar...

“Çunin e kanë rrahur tmerrësisht shumë”- Dhunimi i nënë e bir nga grabitësit, flet i afërmi: Erdhën me automatik e maska, i torturuan

para një muaji - Panorama

Nënë e bir janë dhunuar dhe grabitur nga 5 persona të armatosur pak pas mesnatës së të shtunës në Klos. Pasi i kanë lidhur e dhunuar, hajdutët janë larguar nga vila trekatëshe duke grabitur një shumë prej...

Grabitja me armë në Klos, tregon i afërmi: Si u torturuan nënë e bir. I lidhën, i rrahën dhe më pas i grabitën

para një muaji - GazetaBlic

Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Klos në orët e para te mëngjesit ku persona të armatosur grabiten me dhunë një banesë. Mësohet se është grabitur shtëpia e...

U futën nga dritarja e pasme, zbardhen lëvizjet e ‘maskave’ në Klos

para një muaji - Syri

Detaje të reja kanë në dritë nga ngjarja e rëndë e ndodhur mëngjesin e sotëm në Klos. Mësohet se 5 grabitësit kanë hyrë në banesë nga dritarja e pasme e shtëpisë. Pasi kanë hyrë në banesë hajdutët kanë...

‘Shoqërohen 6 persona’/ Grabitja me armë e familjes në Klos, dëshmia: I lidhën dhe i dhunuan

para një muaji - Syri

Dhunohen fizikisht dhe grabiten nën kërcënimin e armës një familje në fshatin Dom të Bashkisë së Klosit. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 2 pas mesnatës së kësaj të diele. Të dhëna paraprake tregojnë...

'Në fillim i lidhën dhe më pas i rrahën', i afërmi rrëfen grabitjen në Klos: Si u torturuan nënë e bir

para një muaji - Syri.net Kosova

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me grabitjen që ndodhi gjatë natës në fshatin Dom të Klosit. 5 persona të maskuar dhe të armatosur pasi kanë dhunuar dhe terrorizuar nënë e bir në një banesë, kanë...

VIDEO/ Maskat torturuan dhe grabitën nënë e bir në banesë, banorët e fshati...

para një muaji - BalkanWeb

Banorët e fshatit Dom në Klos janë indinjuar me ngjarjen e rëndë që ndodhi gjatë natës ku nënë dhe bir pasi u lidhën dhe dhunuan, u grabitën në banesën e tyre. Ngjarja ndodhi pas orës 2:00. Gazetari Enver...

Grabitet me armë një banesë në Klos, autorët e maskuar marrin rreth 8 mijë euro, policia: Janë shoqëruar 6 persona

para një muaji - Gazeta Express

Një grabitje ka ndodhur në një banesë në fshatin Dom të Klosit rreth orës 2 pas mesnatës. Familjarët kanë deklaruar në polici se kanë qenë 5 persona të maskuar me armë që pasi kanë hyrë në banesë kanë...

Banorët të tronditur nga grabitja në Klos: Këtu s’ka qenë vjedhur një pulë, shteti të ndërhyjë!

para një muaji - Bota Sot

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e sotme fshatin Dom në Klos ku u janë grabitur 8 mijë euro dhe 1 milionë lekë një familjeje. Përpos grabitjes, 5 autorët e maskuar dhe me armë kanë rrahur djalin...

Banorët të tronditur nga grabitja në Klos: Këtu s’ka qenë vjedhur një pulë, shteti të ndërhyjë!

para një muaji - Ora news

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mëngjesin e sotme fshatin Dom në Klos ku u janë grabitur 8 mijë euro dhe 1 milionë lekë një familjeje. Përpos grabitjes, 5 autorët e maskuar dhe me armë kanë rrahur djalin...

Grabitësit e armatosur lidhin familjarët dhe u marrin 8 mijë Euro

para një muaji - Klan

Grabitësit e armatosur lidhin familjarët dhe u marrin 8 mijë Euro Një grabitje me armë ka ndodhur në një banesë në fshatin Dom të Klosit rreth orës 02:00 të mëngjesit. Mësohet se kanë disa persona të maskuar...

Grabitja me armë në Klos/ Policia: Janë shoqëruar 6 persona

para një muaji - NOA

KLOS- Një grabitje me armë ndodhi në orët e para të mëngjesit në fshatin Dom, të Klosit. Policia thotë se 6 persona janë shoqëruar dhe po merren në pyetje. Sipas policisë, rreth ores 03.30 persona ende...

Ngjarje kriminale në Dom të Klosit, 5 persona të armatosur dhunojnë nënë e bir dhe i marrin rreth 9 mijë euro

para një muaji - Top Channel

Një ngjarje kriminale ka ndodhur në fshatin Dom të Klosit, ku pesë person atë maskuar kanë hyrë në një banesë duke dhunuar nënën dhe djalin e duke i marrë atyre 8 mijë euro dhe 1 milion lekë. Sipas burimeve...

“Çunin e kanë rrahur tmerrësisht” I afërmi rrëfen grabitjen në Klos: Nëna e fëmija ishin vetëm në shtëpi

para një muaji - Bota Sot

Një grabitje banese me armë zjarri ndodhi gjatë natës në fshatin Dom të Klosit. Sipas policisë 5 persona të maskuar dhe të armatosur pasi kanë dhunuar dhe terrorizuar nënë e bir në një banesë dhe më pasi...

VIDEO/ I goditën me qytën e automatikut në kokë dhe i grabitën, zbardhet lë...

para një muaji - BalkanWeb

BalkanWeb zbardh të tjera detaje nga grabitja e armatosur gjatë natës në Dom të Klosit. Gazetari Enver Doçi, duke iu referuar dëshmisë së familjarëve që ranë pre e grabitjes, ka arritur të ndërtojë skenarin...

Grabitja me armë në Klos, tregon i afërmi: Si u torturuan nënë e bir. I lidhën, i rrahën dhe më pas i grabitën. Duhen pushkatu!

para një muaji - NOA

KLOS- Detaje të reja kanë dalë në dritë në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Klos në orët e para te mëngjesit ku persona të armatosur grabiten me dhunë një banesë. Mësohet se është grabitur shtëpia...

5 persona të armatosur hyjnë në banesën ku ndodhej nëna me të birin dhe grabisin 8 mijë euro

para një muaji - Zhurnal

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit të ditës së sotme. Pesë persona të armatosur kanë grabitur një banesë në fshatin Dom të bashkisë Klos. Grabitësit kanë marrë rreth 8 mijë euro...

Grabitja pas mesnate në Klos, ‘maskat’ u futën nga dritarja e pasme e vilës! Pasi lidhën dhe torturuan me orë të tëra nënë e bir, morën paratë…

para një muaji - Bota Sot

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja e ndodhur pas mesnatës djeshme në fshatin Dom të Klosit. Sipas News 24, 5 grabitësit e maskuar kanë hyrë në banesën në pronësi të Përparim Lleshit në orën 02:00...

Grabitja me armë në Klos, reagon policia: Janë shoqëruar 6 persona

para një muaji - Syri

Pas grabitjes në Klos ka ardhur dhe reagimi zyrtar nga policia ku informon se janë shoqëruar deri tani 6 persona. Sipas policisë grabitësit pasi kanë hyrë me forcë në banesë nën kërcënimin e armës kanë...

Grabitja në Klos/ Reagon Policia: Ngjarja ndodhi rreth orës 03:00. Janë shoqëruar 6 persona

para një muaji - Vizion Plus

Policia ka dhënë informacion paraprak në lidhje me grabitjen që ndodhi në Klos gjatë orëve të para të mëngjesit të kësaj të diele. Sipas policisë, hajdutët të armatosur, kanë hyrë në banesë rreth orës...

Grabitja në Klos/ “Në fillim i lidhën dhe më pas i rranë”, i afërmi rrëfen ...

para një muaji - BalkanWeb

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me grabitjen që ndodhi gjatë natës në fshatin Dom të Klosit. 5 persona të maskuar dhe të armatosur pasi kanë dhunuar dhe terrorizuar nënë e bir në një banesë, kanë...

Grabitja pas mesnate në Klos, ‘maskat’ u futën nga dritarja e pasme e vilës! Pasi lidhën dhe torturuan me orë të tëra nënë e bir, morën paratë…

para një muaji - Panorama

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja e ndodhur pas mesnatës djeshme në fshatin Dom të Klosit. Sipas News 24, 5 grabitësit e maskuar kanë hyrë në banesën në pronësi të Përparim Lleshit në orën 02:00...

Si ndodhi grabitja në Klos, policia jep detajet: Janë shoqëruar 6 persona, vijon kontrolli për kapjen e personave të përfshirë në ngjarje

para një muaji - Panorama

Rreth orës 03.30, datë 02.10.2022, në fshatin Dom, Klos, persona ende të paidentifikuar dyshohet nën kërcënimin e armës, janë futur në banesën e shtetases Sh.Ll, e cila ndodhej në banesë së bashku me djalin...

Grabitja në Klos, reagon policia: Janë shoqëruar 6 persona

para një muaji - ABC News

Policia ka shoqëruar 6 persona në Komisariat në lidhje me grabitje e ndodhur pas mesnate në Klos. Persona të armatosur dhe të maskuar hynë në banesën e shtetases Sh.Ll, e cila ndodhej në banesë sëbashku...

Grabitje me armë në një banesë në Klos, autorët e maskuar marrin rreth 8 mijë euro

para një muaji - ABC News

Një grabitje ka ndodhur në një banesë në fshatin Dom të Klosit rreth orës 2 pas mesnatës. Familjarët kanë deklaruar në polici se kanë qenë 5 persona të maskuar me armë që pasi kanë hyrë në banesë kanë...

Grabitet familja në Klos, maskat torturojnë familjarët dhe u marrin 8 mijë euro

para një muaji - Gazeta Tema

Një grabitje me armë ka ndodhur në një banesë në fshatin Dom të Klosit rreth orës 02:00 të mëngjesit. Mësohet se kanë disa persona të maskuar kanë hyrë në një banesë për të vjedhur dhe kanë lidhur familjarët....

Grabitja në Klos/ Dalin detajet, hajdutët i lidhën dhe rrahën djalin e shtëpisë

para një muaji - Vizion Plus

Një grabitje me armë zjarri është regjistruar pas mesnatës së kësaj të diele në fshatin Dom të Bashkisë së Klosit. Ngjarja mësohet se ka ndodhur rreth orës 2 të mëngjesit të kësaj të diele, ku 5 persona...

Ora 2 e natës, shqyejnë derën, rrahin e lidhin nënë e bir, u vjedhin euro dhe lekë. Emri

para një muaji - NOA

Klos- Tmerr për një familje në fshatin Dom të Klosit. 5 persona të maskuar kanë hyrë në një banesë duke dhunuar nënën dhe djalin e më pas u grabisin 8 mijë euro dhe 1 milion lekë. Pre e grabitësve ka rënë...

Grabitje me maska në Klos, rrihen familjarët dhe u merren paratë (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Një grabitje me maska raportohet të ketë ndodhur në fshatin Dom të Klosit. Sipas burimeve, ngjarja ka ndodhur rreth orës 2 pas mesnatës. Familjarët kanë deklaruar në polici se kanë qenë 5 persona të maskuar...

“Në fillim i lidhën dhe më pas i rranë”, i afërmi rrëfen grabitjen në Klos: Si u torturuan nënë e bir, të kthehet dënimi me pushkatim! (VIDEO)

para një muaji - Albeu

Të tjera detaje kanë dalë lidhur me grabitjen e ndodhur gjatë natës në fshatin Dom të Klosit. Sipas burimeve, bëhet me dije se 5 persona të maskuar dhe të armatosur pasi kanë dhunuar dhe terrorizuar nënë...

Persona të armatosur dhe të maskuar hyjnë në një banesë dhe vjedhin 8 mijë euro

para një muaji - GazetaBlic

Grabitje me maska pak pas mesnate në Klos. Persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur një banesë. Ngjarja ndodhi rreth orës 2 të mëngjesit në fshatin Dom. Raportohet se 5 persona të armatosur me...

Grabitësit terrorizojnë familjen në Klos, marrin mijëra euro

para një muaji - Ina

Regjistrohet një ngjarje e rende gjate nates në fshatin Dom të Klosit. Burime për Vizion Plus bejne me dije se disa persona kane hyre me dhune ne nje familje duke shkaktuar terror. Autorët, të maskuar...

'Në fillim i lidhën dhe më pas i rranë', i afërmi rrëfen grabitjen në Klos: Si u torturuan nënë e bir

para një muaji - Syri

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me grabitjen që ndodhi gjatë natës në fshatin Dom të Klosit. 5 persona të maskuar dhe të armatosur pasi kanë dhunuar dhe terrorizuar nënë e bir në një banesë, kanë...

Grabitësit terrorizojnë familjen në Klos, marrin mijëra euro

para një muaji - Vizion Plus

Regjistrohet një ngjarje e rende gjate nates në fshatin Dom të Klosit. Burime për Vizion Plus bejne me dije se disa persona kane hyre me dhune ne nje familje duke shkaktuar terror. Autorët, të maskuar...

Grabitje me armë në Klos, maskat marrin mijëra euro në një banesë

para një muaji - Syri

Grabitje me maska pak pas mesnate në Klos. Persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur një banesë. Ngjarja ndodhi rreth orës 2 të mëngjesit në fshatin Dom. Raportohet se 5 persona të armatosur me...

Grabitja në Klos/ Policia: Gjashtë persona janë shoqëruar, vijon kontrolli në zonë!

para një muaji - Java News

Policia e Klosit ka dhënë detaje lidhur me grabitjen e ndodhur në fshatin Dom në Klos, ku u grabitën 8.000 euro dhe 1 milion lekë rreth orës 2 të mëngjesit të kësaj të diele. Përmes një njoftimi për mediat,...

Grabitja në Klos/ I afërmi rrëfen ngjarjen: Të kthehet dënimi me pushkatim, ja si u torturuan nënë e bir

para një muaji - Java News

Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me grabitjen që ndodhi gjatë natës në fshatin Dom të Klosit. 5 persona të maskuar dhe të armatosur pasi kanë dhunuar dhe terrorizuar nënë e bir në një banesë, kanë...

Grabitja në Klos, reagon policia: Janë shoqëruar 6 persona

para një muaji - Arbresh

Policia ka shoqëruar 6 persona në Komisariat në lidhje me grabitje e ndodhur pas mesnate në Klos. Persona të armatosur dhe të maskuar hynë në banesën e shtetases Sh.Ll, e cila ndodhej në banesë sëbashku...

Grabitje në Klos/ Disa persona vjedhin më shumë se 8 mijë në një banesë, policia nis kontrollet

para një muaji - Java News

Një grabitje me armë ka ndodhur pas mesnatës së djeshme në fshatin Dom të Klosit, ku persona të maskuar kanë hyrë në një banesë. Sipas News 24, dyshohet se 5 persona të armatosur dhe me maska janë futur...

Klos/ Grabitje me armë, persona të maskuar hyjnë në një banesë dhe marrin 8 mijë euro!

para një muaji - Java News

Grabitje me maska pak pas mesnate në Klos. Persona të armatosur dhe të maskuar kanë grabitur një banesë. Ngjarja ndodhi rreth orës 2 të mëngjesit në fshatin Dom. Mësohet se 5 persona të armatosur me maska...

Grabitja pas mesnate në Klos, ‘maskat’ u futën nga dritarja e pasme e vilës! Pasi lidhën dhe torturuan me orë të tëra nënë e bir, morën paratë…

para një muaji - Pika

Detaje të reja janë zbardhur nga grabitja e ndodhur pas mesnatës djeshme në fshatin Dom të Klosit. Sipas News 24, 5 grabitësit e maskuar kanë hyrë në banesën në pronësi të Përparim Lleshit në orën 02:00...

Grabitja me armë në Klos, reagon policia: Kemi shoqëruar 6 persona, ende nuk kemi identifikuar autorët

para një muaji - FaxWeb

Policia ka reaguar sa i takon grabitjes së ndodhur në fshatin Dom të Klosit, ku rreth orës 02:00 të mëngjesit të sotëm, një grup personash kanë hyrë në banesën ku ishin nëna dhe i biri i saj dhe u kanë...

E rëndë në Klos/ 5 persona të armatosur hyjnë në banesën ku ndodhej nëna me të birin dhe grabisin 8 mijë euro, fqinji: I torturuan gjatë natës

para një muaji - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit të ditës së sotme. Pesë persona të armatosur kanë grabitur një banesë në fshatin Dom të bashkisë Klos. Grabitësit kanë marrë rreth 8 mijë euro...

E rëndë në Klos/ 5 persona të armatosur hyjnë në banesën ku ndodhej nëna me të birin dhe grabisin 8 mijë euro, banori: I torturuan gjatë natës

para një muaji - FaxWeb

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 02:00 të mëngjesit të ditës së sotme. Pesë persona të armatosur kanë grabitur një banesë në fshatin Dom të bashkisë Klos. Grabitësit kanë marrë rreth 8 mijë euro...

Grabitësit terrorizojnë familjen në Klos, marrin mijëra euro

para një muaji - Revista

Regjistrohet një ngjarje e rende gjate nates në fshatin Dom të Klosit. Burime për Vizion Plus bejne me dije se disa persona kane hyre me dhune ne nje familje duke shkaktuar terror. Autorët, të maskuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK