Edi Rama: Qeveria nuk ka hequr dorë nga vendosja e fashës 800 kilovat për sa i përket çmimit të energjisë elektrike

para 2 muajve - Radio Kosova e Lire

Gjatë inaugurimit të një blloku banesash për qytetarët e prekur nga tërmeti, kryeministri Rama ka thënë se tetori nuk është muaji më sfidues. Ai ka thënë se nëntori dhe dhjetori janë muaj më sfidues sa...

Kriza energjetike/ Rama thirrje qytetarëve: Të kursejmë sa më shumë, muajt e ardhshëm do jenë sfiduese

para 2 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama, iu ka dorëzuar sot çelësat e apartamenteve të reja qytetarëve në Golem dhe Kavajë. Gjatë fjalimit të tij, Rama u ndal edhe tek kriza energjetike, ku iu drejtua qytetarëve me thirrje...

Dorëzohen apartamente të reja në Golem, Rama: Rindërtimi, deri në fund

para 2 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama tha sot nga Golemi se të gjithë ata që humbën shtëpitë dhe u përfshinë në procesin e rindërtimit do të marrin deri në apartamentin e fundit atë që u takon. Në fjalën e tij gjatë ceremonisë...

“Muajt në vijim do jenë më sfidues”, Rama: Të kursejmë energjinë, vendet e tjera po rrisin faturat

para 2 muajve - ABC News

Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte i pranishëm në dorëzimin e çelësave për apartamentet e ndërtuara në Golem pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit. Teksa bëri me dije se në Kavajë janë strehuar 22 familje...

Rama: Të kursejmë energjinë, vendet e tjera po rrisin faturat

para 2 muajve - NOA

Tiranë- Kryeministri i vendit, Edi Rama ishte i pranishëm në dorëzimin e çelësave për apartamentet e ndërtuara në Golem pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit. Teksa bëri me dije se në Kavajë janë strehuar...

“Shtrëngoni” rripin, Rama: Tetori, jo muaji më sfidues! Duam që fasha 800 kwh të përfundojë në dhjetor

para 2 muajve - Bota Sot

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se qeveria nuk ka hequr dorë nga vendosja e fsahës 800 kWh përsa i përket çmimit të energjisë elektrike. Gjatë inagurimit të një blloku banesash për qytetarët e prekur...

Kriza energjetike, RKriza energjetike, Rama thirrje qytetarëve: Të kursejmë sa më shumë, muajt e ardhshëm më sfiduesma: Të kursejmë energjinë, muajt në vijim do jenë më sfidues

para 2 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri Edi Rama ishte i pranishëm në inaugurimin e një blloku banesash të rindërtuara pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit. Teksa përgëzoi qytetarët për shtëpitë e reja, Rama u ndal edhe në krizën...

“Inflacionin e solli lufta”, Rama: Ja pse e shtymë aplikimin e fashës për energjinë. Kurseni, muajt në vijim më sfidues

para 2 muajve - Top Channel

Nga Kavaja ku dorëzoi apartamentet për familjet e prekura nga tërmeti kreu I qeverisë Edi Rama, përsëriti apelin për kursim të energjisë. Rama sqaroi arsyet e vendimit për shtyrje të fashës prej 800 këh,...

Rama: Jemi të vendosur për të mbajtur të paprekur çmimin e energjisë për familjarët dhe bizneset e vogla

para 2 muajve - Klan

Rama: Jemi të vendosur për të mbajtur të paprekur çmimin e energjisë për familjarët dhe bizneset e vogla Kryeministri i vendit Edi Rama është shprehur se janë të vendosur që ta mbajnë të paprekur çmimin...

Rritja e çmimit të energjisë/ Rama për fashën 800 kWh: Do përpiqemi që të p...

para 2 muajve - BalkanWeb

Kryeministri Edi Rama gjatë inagurimit të një blloku banesash për qytetarët e prekur nga tërmeti ka folur edhe për rritjen e ccmimit ët energjisë për abonentët familjrë dhe biznesin e vogël ku deklaroi...

“Të kursejmë energjinë”/ Rama për shtyrjen e aplikimit të fashës 800 kWh: Do përpiqemi që të përfundojë në dhjetor…!

para 2 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama gjatë inagurimit të një blloku banesash për qytetarët e prekur nga tërmeti ka folur edhe për rritjen e ccmimit ët energjisë për abonentët familjrë dhe biznesin e vogël ku deklaroi...

“Shtrëngoni” rripin, Rama: Tetori, jo muaji më sfidues! Duam që fasha 800 kWh të përfundojë në dhjetor

para 2 muajve - Bota Press

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se qeveria nuk ka hequr dorë nga vendosja e fsahës 800 kWh përsa i përket çmimit të energjisë elektrike. Gjatë inagurimit të një blloku banesash për qytetarët e prekur...

Rama: Tetori, jo muaji më sfidues, duam që fasha 800 kWh të përfundojë në dhjetor

para 2 muajve - Ekonomia Online

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se qeveria nuk ka hequr dorë nga vendosja e fsahës 800 kWh përsa i përket çmimit të energjisë elektrike. Gjatë inagurimit të një blloku banesash për qytetarët e prekur...

Kriza energjetike, Rama thotë se nëntori dhe dhjetori do të jenë sfidues për shqiptarët

para 2 muajve - Epoka e Re

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka deklaruar se qeveria nuk ka hequr dorë nga vendosja e fashës 800 kWh për sa i përket çmimit të energjisë elektrike. Gjatë inaugurimit të një blloku banesash për...

Si të kurseni energjinë elektrike, disa këshilla praktike

para 2 muajve - Dosja

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë gjurmën...

Si të kurseni energjinë elektrike, disa këshilla praktike

para 2 muajve - Indeks.mk

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë gjurmën...

Si të kurseni energjinë elektrike, disa këshilla praktike

para 2 muajve - Politiko.mk

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë gjurmën...

Disa këshilla praktike se si të kurseni energjinë elektrike

para 2 muajve - Revista

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë gjurmën...

Disa këshilla praktike se si të kurseni energjinë elektrike

para 2 muajve - Redaksia

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë gjurmën...

Si të kurseni energjinë elektrike, disa këshilla praktike

para 2 muajve - Top Channel

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e AgroWeb.org sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë...

Si të kurseni energjinë elektrike, disa këshilla praktike

para 2 muajve - Alsat-M

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë gjurmën...

Nëse doni të kurseni energjinë elektrike por nuk dini se si?! Ja disa këshilla

para 2 muajve - Alsat-M

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e AgroWeb.org sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë...

Doni të kurseni energjinë elektrike por nuk dini se si?! Ja disa këshilla praktike

para 2 muajve - Infokusi

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e AgroWeb.org sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë...

Si të kurseni energjinë elektrike, disa këshilla praktike

para 2 muajve - VOX TV

Kursimi i energjisë tingëllon e vështirë, ndonëse është me të vërtetë një mision i arritshëm. Këtë e pohojnë ekspertët e sipas të cilëve, me disa hapa të thjeshtë, njeriu jo vetëm mund të pakësojë gjurmën...

Sa kushton përdorimi i pajisjeve tuaja elektrike? Disa këshilla të thjeshta për të kursyer para

para 2 muajve - Alsat-M

Kriza e energjisë po godet rëndë buxhetet e konsumatorëve. Mes çmimeve të larta të gazit dhe kostos më të lartë të jetesës në përgjithësi, shumë familje janë bërë gjithnjë e më të shqetësuara për faturat...

Disa këshilla të thjeshta për të kursyer para nga përdorimi i pajisjeve elektroshtëpiake

para 2 muajve - Java News

Kriza e energjisë po godet rëndë buxhetet e konsumatorëve. Mes çmimeve të larta të gazit dhe kostos më të lartë të jetesës në përgjithësi, shumë familje janë bërë gjithnjë e më të shqetësuara për faturat...

Sa kushton përdorimi i pajisjeve tuaja elektrike? Disa këshilla të thjeshta për të kursyer para

para 2 muajve - Reporteri

Kriza e energjisë po godet rëndë buxhetet e konsumatorëve. Mes çmimeve të larta të gazit dhe kostos më të lartë të jetesës në përgjithësi, shumë familje janë bërë gjithnjë e më të shqetësuara për faturat...

Sa kushton përdorimi i pajisjeve tuaja elektrike? Disa këshilla të thjeshta për të kursyer para

para 2 muajve - InfoShqip

Kriza e energjisë po godet rëndë buxhetet e konsumatorëve. Mes çmimeve të larta të gazit dhe kostos më të lartë të jetesës në përgjithësi, shumë familje janë bërë gjithnjë e më të shqetësuara për faturat...

Sa kushton përdorimi i pajisjeve tuaja elektrike, disa këshilla të thjeshta për të kursyer para

para 2 muajve - Ekonomia Online

Kriza e energjisë po godet rëndë buxhetet e konsumatorëve. Mes çmimeve të larta të gazit dhe kostos më të lartë të jetesës në përgjithësi, shumë familje janë bërë gjithnjë e më të shqetësuara për faturat...

Sa kushton përdorimi i pajisjeve tuaja elektrike?

para 2 muajve - Insajderi.org

Kriza e energjisë po godet rëndë buxhetet e konsumatorëve. Mes çmimeve të larta të gazit dhe kostos më të lartë të jetesës në përgjithësi, shumë familje janë bërë gjithnjë e më të shqetësuara për faturat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK