Europa “përzë” 12 mijë shqiptarë, të tretët për dëbime pas algjerianëve dhe marokenëve

para 2 muajve - Shekulli

Publikuar më 04.10.2022 nga Shekulli Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ua mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat...

Gati 12 mijë shqiptarë kanë marrë urdhër dëbimi nga një vend i BE-së, të tretët pas algjerianëve dhe marokenëve

para 2 muajve - Albeu

Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ua mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët...

Gati 12 mijë shqiptarë kanë marrë urdhër dëbimi nga një vend i BE-së, të tretët pas algjerianëve dhe marokenëve

para 2 muajve - ABC News

Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ua mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët...

Gati 12 mijë shqiptarë kanë marrë urdhër dëbimi nga një vend i BE-së, të tretët pas algjerianëve dhe marokenëve

para 2 muajve - NOA

Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët janë të tretët në botë përsa i përket urdhrave për tu larguar nga një vend i BE-së në tremujorin e dytë të vitit 2022. “Për sa i përket shtetësisë...

BRUKSEL – Rritet numri i dëbimeve në vendet e treta dhe brenda BE-së

para 2 muajve - Shqipmedia

BRUKSEL, 3 tetor /ATSH-DPA/-Numri i dëbimeve në vendet e treta dhe brenda Bashkimit Evropian është në rritje, sipas zyrës së statistikave të BE-së7, (Eurostat). Rreth 96 550 shtetas të huaj që nuk ishin...

Europa “përzë” 12 mijë shqiptarë, të tretët për dëbime pas algj...

para 2 muajve - BalkanWeb

Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ua mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët...

100 mijë persona të vendeve të treta urdhërohen të largohen nga BE

para 2 muajve - Bota Sot

33,450 persona u urdhëruan të largoheshin nga Franca në tremujorin e dytë të 2022. Sipas Zyrës Evropiane për Statistikat, Eurostat, pas Francës, Greqia është vendi i dytë që raportoi numrin më të madh...

Europa ‘përzë’ 12 mijë shqiptarë, të tretët për dëbime pas algjerianëve dhe marokenëve

para 2 muajve - Syri

Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ua mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët...

Europa dëbon 12 mijë shqiptarë, kryesojnë Greqia dhe Franca

para 2 muajve - Syri.net Kosova

Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ia mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët...

Europa dëbon 12 mijë shqiptarë, kryesojnë Greqia dhe Franca

para 2 muajve - Syri

Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ia mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët...

Europa “përzë” 12 mijë shqiptarë, të tretët për dëbime pas algjerianëve dhe marokenëve

para 2 muajve - Panorama

Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ia mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët...

Europa “përzë” 12 mijë shqiptarë, të tretët për dëbime pas algjerianëve dhe marokenëve

para 2 muajve - Nistori

Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ia mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët...

Europa “përzë” 12 mijë shqiptarë, të tretët për dëbime pas algjerianëve dhe marokenëve

para 2 muajve - FaxWeb

Ndërsa një valë e re emigracioni ka pushtuar vendin, argumentet e shqiptarëve për të ikur nuk duket se ia mbushin mendjen shteteve të Bashkimit Europian. Të dhënat e fundit të Eurostat tregojnë se shqiptarët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK