Tmerr në Greqi: E mbajti të lidhur me zinxhir dhe e përdhunoi për pesë ditë

para 2 muajve - Syri

Një 58-vjeçar ka mbajtur për pesë ditë të lidhur me zinxhir partneren e tij 38-vjeçare në banesën e tyre në Nea Joni, Greqi. Gjatë kësaj kohe ai e përdhunoi vazhdimisht dhe makthi i saj nuk do të përfundonte...

Tmerr në Greqi: E mbajti të lidhur me zinxhir dhe e përdhunoi për pesë ditë

para 2 muajve - Bota Sot

Një 58-vjeçar ka mbajtur për pesë ditë të lidhur me zinxhir partneren e tij 38-vjeçare në banesën e tyre në Nea Joni, Greqi. Gjatë kësaj kohe ai e përdhunoi vazhdimisht dhe makthi i saj nuk do të përfundonte...

Tmerr në Greqi: E mbajti të lidhur me zinxhir dhe e përdhunoi për pesë ditë

para 2 muajve - NOA

Një 58-vjeçar ka mbajtur për pesë ditë të lidhur me zinxhir partneren e tij 38-vjeçare në banesën e tyre në Nea Joni, Greqi, raporton noa.al. Gjatë kësaj kohe ai e përdhunoi vazhdimisht dhe makthi i saj...

E mbajti të lidhur me zinxhirë për 5 ditë, e dhunoi dhe e kanosi, gruaja ar...

para 2 muajve - BalkanWeb

Një 38-vjeçare greke ka denoncuar partnerin e saj se e ka mbajtur të lidhur me zinxhirë për 5 ditë në një banesë në Nea Joni, duke e dhunuar dhe kërcënuar me armë. Pas ekspertizës mjeko-ligjore që i është...

Burri rreh gruan në hotel dhe më pas zhduket, policia vihet në kërkim të 53-vjeçarit

para 2 muajve - Gazeta Tema

Një 53-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia, pasi ka ushtruar dhunë fizik ikë ndaj partneres së tij në një hotel dhe më pas e ka braktisur. 53-vjeçari ka konfliktuar me partneren në hotel, debati...

Burri rreh gruan në hotel dhe më pas zhduket, policia vihet në kërkim të 53-vjeçarit

para 2 muajve - NOA

Greqi- Një 53-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia, pasi ka ushtruar dhunë fizik ikë ndaj partneres së tij në një hotel dhe më pas e ka braktisur. 53-vjeçari ka konfliktuar me partneren në hotel,...

Burri rreh gruan në hotel dhe më pas zhduket, policia vihet në kërkim të 53-vjeçarit

para 2 muajve - ABC News

Një 53-vjeçar është shpallur në kërkim nga Policia, pasi ka ushtruar dhunë fizik ikë ndaj partneres së tij në një hotel dhe më pas e ka braktisur. 53-vjeçari ka konfliktuar me partneren në hotel, debati...

38-vjeçarja përjeton tmerrin, lidhet me zinxhirë dhe përdhunohet për 5 ditë nga partneri i saj

para 2 muajve - Syri

Një 38-vjeçare përjetoi momente tmerri për pesë ditë me radhë, pasi u mbajt e lidhur dhe u abuzua seksualisht me dhunë nga partneri i saj. Ngjarja ndodhi në Nea Jon të Greqisë. Mediat greke raportojnë...

Ngjarje e rëndë/ 38-vjeçarja lidhet me zinxhirë dhe përdhunohet për 5 ditë nga partneri i saj

para 2 muajve - Bota Sot

Një 38-vjeçare përjetoi momente tmerri për pesë ditë me radhë, pasi u mbajt e lidhur dhe u abuzua seksualisht me dhunë nga partneri i saj. Ngjarja ndodhi në Nea Jon të Greqisë. Mediat greke raportojnë...

Lidhur me zinxhirë/ 38-vjeçarja përdhunohet për 5 ditë nga partneri i saj në Greqi!

para 2 muajve - Java News

Një 38-vjeçare përjetoi momente tmerri për pesë ditë me radhë, pasi u mbajt e lidhur dhe u abuzua seksualisht me dhunë nga partneri i saj. Ngjarja ndodhi në Nea Jon të Greqisë. Mediat greke raportojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK