“Aksioni opozitar nuk ndalet”, Vasili: 15 deputetë të PL dhe PD thërrasin E...

para 2 muajve - BalkanWeb

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili në një reagim në Facebook bën me dije se ERE është thirrur në Parlament për t’u përgjigjur në lidhje me pesëfishimin e çmimit të energjisë. Vasili shton se aksioni...

Rritja e çmimit të energjisë/ Deputetët e Partisë së Lirisë dhe PD-së thërrasin ERE-n në Parlament: Të tregojë si shkeli pavarësinë e saj për t’ju bindur urdhrit të Ramës

para 2 muajve - Panorama

Deputeti Petrit Vasili thotë se Partia e Lirisë ka thirrur ERE-n në Parlament per të dhënë llogari pesëfishimin e çmimit të energjisë. “Kemi thirrur ERE-n ne Parlament, qe te jape llogari per vendosjen...

Vasili: 15 deputetë të PL dhe PD thërrasin ERE-n në Parlament, të japë llogari për pesëfishimin e çmimit të energjisë

para 2 muajve - Syri

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili në një reagim në Facebook bën me dije se ERE është thirrur në Parlament për t’u përgjigjur në lidhje me pesëfishimin e çmimit të energjisë. Vasili shton se aksioni...

“Aksioni opozitar nuk ndalet/ Vasili: 15 deputetë të PL dhe PD thërrasin ERE-n në Parlament, të japë llogari për pesëfishimin e çmimit të energjisë

para 2 muajve - FaxWeb

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili në një reagim në Facebook bën me dije se ERE është thirrur në Parlament për t’u përgjigjur në lidhje me pesëfishimin e çmimit të energjisë. Vasili shton se aksioni...

Petrit Vasili: Rama shumë i zënë me grabitjen e inceneratoreve, tenderave sekrete dhe koncesioneve. Ndaj shqiptarët emigrojnë dhe rrezikojnë jetën

para 2 muajve - Panorama

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka akuzuar kryeministrin Edi Rama që “nuk do t’ja dijë” për shqiptarët që ikin nga vendi i tyre në emigrim. Në një postim në rrjetet sociale, Vasili thotë se...

Petrit Vasili: Pallati pa leje në 'Myslym Shyri' i ndërtuesit që bleu vota pë PS-në

para 2 muajve - Syri

Deputeti i Partisë së Lirisë Petrit Vasili me anë të një postimi në Facebook ka publikuar pamje nga një pallat me kate pa leje në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë, i cili sipas tij është pronë e ndërtuesit...

Petrit Vasili: Pallati pa leje në 'Myslum Shyri' i ndërtuesit që bleu vota pë PS-në

para 2 muajve - Syri

Deputeti i Partisë së Lirisë Petrit Vasili me anë të një postimi në Facebook ka publikuar pamje nga një pallat me kate pa leje në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë, i cili sipas tij është pronë e ndërtuesit...

“E kanë syrin pishë për kotecin në Vlorë”- Petrit Vasili reagon për konfiskimin e kateve pa leje te “Myslym Shyri’: Nuk i shohin kur ka zgjedhje, se duhen për...

para 2 muajve - Panorama

Deputeti i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me konfiskimin e kateve pa leje në një pallat në rrugën “Myslym Shyri” në Tiranë. Ai thotë se qeveria nuk i sheh katet pa leje kur ka zgjedhje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK