“Lulzim Basha duhet të japë shpjegim për financimin rus”- Berisha: Rama shpenzon deri në 300 mijë euro për udhëtim

para 2 muajve - Panorama

MARIGLEN KUME/ Ish-kryeministri Sali Berisha akuzoi pasardhësin e tij në drejtimin e vendit se shpenzon qindra mijëra euro nga taksat e qytetarëve për luksin e tij. Kreu i PD u ndal tek udhëtimet e kryeministrit...

Zgjedhjet lokale, Berisha: Rama ka konfirmuar Veliajn apo Veliaj-Ramën? Balancat janë spostuar

para 2 muajve - Klan

Zgjedhjet lokale, Berisha: Rama ka konfirmuar Veliajn apo Veliaj-Ramën? Balancat janë spostuar Zgjedhjet lokale po afrojnë dhe kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj duket se është rikonfirmuar për një tjetër...

Diversioni i Berishës: Erion Veliaj është më i fortë politikisht dhe sot komandon Ramën

para 2 muajve - Gazeta Tema

Sali Berisha ka bërë diversion në një dalje për mediat, duke thënë se tashmë Erion Veliaj është më i fortë politikisht se Edi Rama. Berisha u shpreh se tashmë është Veliaj ai që e konfirmon Ramën. Sipas...

“Balancat janë spostuar”, Berisha për zgjedhjet lokale: Do të kemi koalicio...

para 2 muajve - BalkanWeb

Kryetari i Partisë Demokratike Sali Berisha, në një prononcim për mediat, i pyetur në lidhje me konfirmimin e Veliajt nga Rama, u shpreh se balancat kanë ndryshuar dhe Tashmë Rama pritet të konfirmohet...

Beteja për bashkitë, Berisha: Opozita nuk i emëron kandidatët si Rama, do i zgjedhim me primare

para 2 muajve - ABC News

Kreu i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka reaguar pas rikonfirmimit të Erion Veliajt si kandidati i Partisë Socialiste për Tiranën. Berisha tha jashtë Kuvendit se në fakt, ishte Veliaj ai që rikonfirmoi...

Berisha: Rama konfirmoi Veliajn, apo Veliaj-Ramën? Balancat janë spostuar në favor të fatkeqësisë më të madhe të Tiranës

para 2 muajve - Syri

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, në një deklaratë për mediat u pyet nga gazetarët se kur do e nxjerrë opozita emrin e saj si kandidat për Bashkinë Tiranë, duke i kujtuar se Rama e konfirmoi...

Kandidati për kryebashkiak të Tiranës, Berisha: Rama rikonfirmoi Veliajn se e kërcënoi me kullat, Balluku u degdis në Dibër

para 2 muajve - Albeu

Kreu i PD-së Sali Berisha ka reaguar në lidhje me deklaratën e kryeministrit Edi Rama, i cili la të kuptohet se Erion Veliaj do të jetë kandidat për bashkinë e Tiranës në zgjedhjet lokale 2023. “Kush konfirmoi...

“Dy hetime ndërkombëtare për Ramën”/ Berisha për përgatitjen në zgjedhjet lokale: Kandidatët tanë zgjidhen nga qytetarët, jo nga droga dhe krimi

para 2 muajve - Panorama

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur për përgatitjen e opozitës për zgjedhjet lokale. Jashtë Kuvendit, Berisha deklaroi në një prononcim për mediat se kandidatët e opozitës zgjidhen nga qytetarët dhe...

“Fryma e 7 korrikut tmerroi kryebashkiakun e Tiranës”/ Goxhaj: Brenda një ore dyfishoheshin protestuesit, nëse kandidati i opozitës është…

para 2 muajve - FaxWeb

I ftuar në studion e “Fax News”, avokati Altin Goxhaj u shpreh lidhur aksionin opozitar në terësi për të rrëzuar Ramën nga pushteti, duke prekur dhe zgjedhjet e ardhshme lokale. Goxhaj theksoi se fryma...

Punë të mbarë dhe suksese në jetë, revolucionarëve Berisha e Metaj!

para 2 muajve - Gazeta Tema

Ka një tendencë jo vetëm prej Sali Berishës dhe Ilir Metajt, por edhe individëve që janë pjesë e strukturave të larta të partive të tyre, që të përshpejtojnë rënien e qeverisë “Rama” nga pushteti nëpërmjet,...

Një sondazh pa fitues!

para 2 muajve - Java News

Nga Edvin Kulluri Dy ditë më parë në Top Story, Eduart Zaloshnja prezantoi rezultatet e sondazhit më të fundit mbi preferancat e shqiptarëve për leader-ët politikë dhe tendencën e votës nëse zgjedhjet...

Sondazhi që nxori zbuluar 'qetësinë' false të Erion Veliajt

para 2 muajve - Syri

Sondazhi i kryer nga analisti Eduard Zaloshnja dhe i publikuar në emisioni Top Story duhet ta ketë sëkëlldisur jo pak kryetarin aktual të Bashkisë Tiranë, Erjon Veliaj. I realizuar në muajin shtator të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK